Vladimír Halška, praktický lékař Ostrava

Praktický lékař pro dospělé

1. čs. armádního sboru 1322, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Pan doktor vynikající ,chodíme k němu už dlouho celá rodina.Ovšem to arogantní chování sestry k pacientům ...možná by byla na čase nějaká změna k lepšímu,co jsem slyšel už několik lidí odešlo právě kvůli jejímu jednání

Výborný lékař. Je to odborník a skvělí člověk.Je to člověk na svém místě. Mohu jen doporučit!!!!!!!!

Pan doktor Halška je opravdu dobrý praktický lékař. Člověka vyslechne, podrobně pacientovi vysvětlí na co se zeptá, zatím k němu ale chodím krátce, takže ho naplno posoudit nemohu.

Mudr,Vladimíd Halška je VÝBORNÝ***** LÉKAŘ,léčíme se u něj celá rodina.
Dělá maximum pro každého,kežby bylo takových lékařů více.

Lékař je kapacita ale ta sestra tam je hrůza.Dělá si co chce a diktuje lékaří jak dlouho bude ordynovat a jak ne,aby mohla být doma co nejdříve.Jeto špatná zdravotní sestra kterou by měl vyhodit co nejdřív.

Pokud se mohu zapojit do diskuze na téma kvality dnešních lékařů, p.doktor je opravdu člověk, pro kterého je práce posláním. Oceňuji jeho lidský přístup, ochotu naslouchat a samozřejmě vysokou profesionalitu. Určitě doporučuji!!!

Pan doktor je výborný, pomáhá všem svým pacientům na více než 100% !!! Umí naslouchat, navrhne vždy to nejlepší řešení pro pacienta. Je velmi obětavý, pacient vždy u něj nalezne kvalitní lékařskou pomoc a pochopení. Je vidět, že má svou práci rád.

velmi dobře umí analyzovat stavy pacienta a jeho příznaky.jeho logické myšlení a snaha řešit stav pacienta je vyjmečná

Velmi dobrý lékař, velmi kladný až moc kladný přístup k pacientovi, ochotný, má psychickou podporu pro člověka, který má starosti se zdravím svého nejbližšího.
Pracuje nad rámec.
Ludmila

Mám jen poznámku k hodnocení - pokud jeden člověk napíše, že pan doktor je VÝBORNÝ - tzn., že hodnocení má být - NEJLEPŠÍ - není spravedlivé, pokud je tam hodnocení DOPORUČUJI z důvodu, že obsah komentáře je strohý, každé malé dítě ví, že výborný znamená nebo-li = 1 !!!!!,
dále obdobný případ - jakmile další jeho pacient napíše, že je vynikající, znamená to, že je s ním na 100% spokojený, opět není spravedlivé, pokud je tam hodnocení DOPORUČUJI z důvodu, že obsah komentáře je strohý, komentář přece nemusí mít celou "A4", ale někdy stačí jedno slovo !!!, které vystihne vše !!!
A nakonec - pokud někdo o něm napíše, že je poctivý, obětavý, příjemný apod., to je na hodnocení nejlepší - ne na DOPORUČUJI !!!

Závěr: 3x DOPORUČUJI = 3x NEJLEPŠÍ, jinak by to bylo nespravedlivé hodnocení !!!

Je irelevantní, kolik slov má hodnocení, ale důležitá je podstata - obsah slov - i jednoho slova !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

V.S.