Praktický zubní lékař
Zámecká 8, Troubsko

Velká spokojenost!Skvělý odborník, plně mu celá rodina důvěřujeme. Nic nezanedbá.

Velmi dobrý, spolehlivý, výsledky jeho zákroků jsou vždy spoehlivé, velmi slušný a ochotný. Je na něj maximální spolehnutí

Vynikající odborník, pečlivý, jemný, navíc slušný člověk.

s péčí pana doktora eneva jsem spokojená na 100%
milý, ochotný a velmi šikovný...

S tímto zubařem jsem MOC spokojená. Příjemný, sympatický, každá plomba, kterou udělal doteď bezproblému drží. Trhání zubů,píchání injekcí, čištění zubního kamene naprosto bez problémů. Jestli ještě bere nové pacienty, doporučuji! H.Čechová

TEN NEJLEPŠÍ. Ošetřuje celou naši rodinu, dnes už dospělé děti od narození.
Neměnila bych. Je to pečlivý lékař, kterému není zatěžko nic, co může udělat pro pacienta. Takových lékařů je potřeba. Děkuji mu za celou naši rodinu o péči o naše zoubky.
Květa Koukalová

Velmi dobrý odborník, který se pečlivě stará o své pacienty. Pečlivě vysvětlí celý postup léčby, jeho přístup k lidem je vynikající. Ošetření je vždy precizní a za ta léta, co ošetřuje celou naši rodinu se nestalo, aby nějaký výkon byl nekvalitní. Zaslouží si velké poděkování. A samozřejmě má velice milou a šikovnou zdravotní sestřičku. Ještě jednou vřelé díky - a to určitě mluvím za všechny pacienty.

Zodpovědný, skvělý odborník, svědomitý, s vynikajícím lidským přístupem, vždy jsme měli dokonalou péči. Báječně to umí s dětmi. Moc milá vlídná sestřička. Děkujeme!

velmi kvalitní stomatolog, jeho péče je na vysoké úrovni nejenom po stránce odborné, ale i estetické, díky za kvalitní stomatologickou péči, zaslouží si moje poděkování.

Velice pečlivý,starostlivý,jemný,vyznává nejnovější postupy,vše dokonale vysvětlí.Super