Ord. lékaře specialisty - ortopedie
Malá Dominikánská 122/12, Litoměřice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Skvělý lékař, vřele doporučuji. Díky jeho profesionalitě jsem nejen bez bolestí, ale chodím!!! Ramešová M.

Výborný lékař,vždy poradí a pomůže.Znám ho skoro 18 let ,jeho odbornost neustále roste, vždy pomohl. Díky ,že takoví lékaři jsou.Zdeněk

Dobrý den. Chtěla bych moc poděkovat panu Primaři z Ústecké ortopedie,který mně operoval 11.11.2013 a díky němu jsem konečně bez velkých a nesnesitelných bolestí. Vynikající lékař, výborný specialista a skvělý operatér s hlubokým zájmem o pacienta. Vždy vše pečlivě zkoumá a testuje. Jsem ráda,že je to i můj lekař,ke kterému docházím celoročně na kontroly. Velké poděkování za vše !!! Doporučuji !!!!!

Díky němu pořád funguji. Velké poděkování za vše.

je to jednička ve svém oboru a jen tak na něj nikdo néma široko dalko.

vynikající diagnostik, výborný operatér.Všichni po jeho operačních výkonech jsme na 100%fit.

vynikající

Pana doktora vůbec neznám,ale stejně je to určitě dobrý člověk,když tak málo mluví.

Velmi dobrý lékař

Pan doktor je odbornik sveho remesla, dobry operater. Vstricny a ochotny. Peclive vse zkouma a testuje. Doporucuji