Přátelství 391, Jičín

Umístění: Ordinace Kompenzační pomúcka

Paní doktorku Pokornou jsem navštívila z důvodu toho, aby mému otci,který je vážně nemocný a již není schopný si dojít na wc,předepsala toaletní křeslo a jelikož je moje maminka poloviční než tatínek,tak aby bylo na kolečkách. Pí. doktorka žádost vyslechla,souhlasila a vypsala papír. Když mi ho předávala,tak jsem se zeptala,zda se opravdu jedna o to,oč jsem žádala,jelikož jsem viděla,že pí. doktorka přelistovala katalog na obyčejná nepojizdná křesla. Na to mi odpověděla,že se jedná o nepojízdné. Kdybych se nezeptala,tak bych to vůbec nevěděla.Na dotaz proč mi odpověděla,že je moc drahé a že má limit na zdravotní pomůcky. Jelikož jsem si trvala na svém,tak papír roztrhala a napsala nový. Při odchodu z ordinace,kdy jsem ji poděkovala a podávala ruku, se otočila zády a ani tu ruku mi nepodala. Jaké bylo však překvapení ve zdravotních pomúckách,když se podívali na vypsaný papír. Byl zde vypsán kód toho nejsložitějšího a nejdražšího křesla s nejvyšším doplatkem,které existuje a hlavně které bývá na objednání cca na 14 dní,které můj tatínek možná ani nemá!!!!! Naštěstí zde pracující velmi milá a ochotná paní žádost přepsala a vydala mi ihned naprosto obyčejné toaletní pojízdné křeslo,které je plně hrazené pojišťovnou a jinými doktory je úplně běžně předepisované! Tak toto je má zkušenost s pí.doktorkou Pokornou a každý si může udělat vlastní názor.