Rehabilitace
Cejl 68, Brno

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Rehabilitace

Nejhorší rehabilitace, co jsem navštívila. Už v čekárně cca 10 cedulí co nesmíme a musíme, totálně nepřátelské. Rehabilitace cca 20 min, z toho 5 min zbytečné mluvení a tváření se důležitě. Poté asi tříminutové pošudlení v sedě po zádech (to měly být měkké techniky), poté rychlá elektroléčba, opět vsedě, kdy mi předpotopní pacičky nemoderního přístroje spadly níž než měly být, tedy bez účinku. Jednu z rehabilitiací jsem telefonicky prosila přesunout, bylo zamítnuto, prý jsem si to měla přečíst z jasných pokynů v čekárně. Nedoporučuji!

Bohužel nemohu doporučit. Byl jsem u této paní dvakrát na rehabilitaci s problémy s krční páteří. Jednak jsem byl přijat pozdě díky tomu, že paní místo své práce telefonovala (což následně činila i během rehabilitace, přičemž neváhala používat ani vulgární výrazy). Dále se mi po cvicích, které mi dala bolest hlavy, která již zmizela, opět vrátila. Pokud jsem při cvičení dělal chyby, její reakce působily netrpělivě a rozhodně ne profesionálně. Nejvíce mě zaujala reakce na to, že mě díky nevhodnému cvičení bolí hlava (no ta hlava vás nebolí kvůli tomu cvičení, ale protože vás prostě bolí) takovéto reakce na mě působí naprosto neprofesionálně. Rehabilitace mi pravděpodobně propadnou, ale k této paní mě již nikdo nedostane. Možná má zkušenosti, nemá však trpělivost, komunikační schopnosti, nevnímá zřejmě pacienty jako klienty - jednoduše žije ve světě kdesi dávno před rokem 1989.