Soukromá ordinace praktického lékaře
Okružní 2160, Nymburk

Umístění: Soukromá ordinace praktického lékaře Jiný

Byl jsem u něj 3x a vždy mě odbyl a je arogantní. Nedoporučuji.

Umístění: Soukromá ordinace praktického lékaře

Pridavam se ke spokojenym pacientum. Sice jsem patrila k jine lekarce, ale vzhledem k jeji nepritomnosti me vysetril pan MUDr Konsel. Velice kladne me prekvapila jeho peclivost, ackoli jsem rekla, ze muzu pockat na svou lekarku. Behem jednoho dne jsem pak podstoupila nekolik vysetreni a jeste tyz den jsem u p. doktora vyslechla posledni vyjadreni k memu problemu. Bohuzel, toto u me lekarky nikdy nebylo, vzdy se u ni ceka nekolik hodin, nechapu, i kdyz tam ma sestricku. P. doktor je v ordinaci sam, presto je rychly a peclivy. Vrele doporucuji! Jana Kreplova

Toho to lékaře DOPORUČUJI. Vždy pomůže,poradí a je vstřícný.Jsem ráda,že mohu být u něho registrovaná.

Asi bych ho nedoporučila. Byla jsem u něj registrovaná nějakou dobu, několikrát jsem ho navštívila a pak jsem se přeregistrovala jinam. Nedovedu posoudit, jestli léčit umí nebo ne, ale vadila mi jeho arogance, slovník a přezíravost, celkově styl chování k lidem. Když jsem mluvila o svém předchozím lékaři, vyjádřil se o něm velice přezíravě a nadřazeně, byť bylo evidentní, že já jsem s ním byla spokojená. Když jsem se na něco ptala a chtěla něco vysvětlit, odbýval mě - buď odmávnutím ruky ve stylu, že ho zrovna ruším při vypisování neschopenky, nebo nepříjemnou odpovědí, kterou jakoby mě odkazoval do patřičných mezí. . Měla jsem u něj pocit, že on je ten lékař, který ví, a já jsem pacient, který má přece poslouchat a vzhlížet, tak co si vůbec dovoluji se na něco ptát. Nemá sestru a připadalo mi, že kouří v ordinaci. Setkání s ním mi by byla poměrně nepříjemná, a tak jsem lékaře změnila. Díky Bohu, že je to možné...

Jsem s panem doktorem absolutně spokojen , vždy vychází vstříc mým požadavkům .

Celá naše rodina chodila k panu dr. Konšelovi. Známe se dlouhou dobu a vždy jsme s ním byli všichni velmi spokojeni, s jeho důsledností, pečlivostí, schopností rychle a přesně stanovit diagnozu. Posléze během posledních pár let jsme žertovali, že se chová jako dr. House, ale v televizi je to legrace, v praktickém životě na vlastní kůži jsou hulvátství, hrubost a arogance velmi urážející. V současnosti však své povinnosti zanedbává, není v ordinace ve smluvenou dobu, vyzývá k vyzvedávání doporučení k jiným odborníkům, které pak nepředává a pacient k němu musí znovu a znovu a k tomu si vyslechnout lamentování o tom, že s panem dr. nespolupracuje. Před pár lety jsem pana doktroa každému vřele doporučila. Dnes bych to neudělala.

Nemohu si na pana doktora stěžovat. Mnohokrát mě doslova zachránil život při mém onemocnění. Mou maminku vytáhl hrobníkovi z lopaty a pomohl vždy i ve složité životní situaci. Sedávám často v čekárně a když vidím, jak všichni spěchaji, tak se mu ani nedivím, že je někdy nevrlí. Bez odborných vyšetření si myslím, že se žádný praktický lékař neobejde. A poslední řadě se musím ozvat na předcházející ohlasy a to otázkou, proč je u něho stále takový nával ? Doktore držím palce. Doporučuji i když jste klienty VZP.

chodila jsem k panu doktorovi radu let vzdy mi pomohl a nikdy jsem s nim nemela problem jediny duvod proc jsem od nej odesla byl ten ze jsem se prestehovala.Ted jsem u nej zpatky a s moji byvalou doktorkou se to vubec neda srovnat ta si chtela akorat povidat ale aby neco vysetrila nebo vas nekam poslala na vysetreni toho jste se nedockali nebo jste si o to museli sami rict a ani to nekdy nepomohlo.a ze je obcas neprijemny na pacienty? a ktery doktor nikdy nebyl neprijemny na pacinta? myslim ze takovy se nenajde.A ze posila na vysetreni ke specialistum? meli by jste byt radi ze vam to vysetreni vyjedna kdyz je potreba jsou takovy doktori jako byla moje byvala doktorka ktera na to upne kaslala a vubec se neobtezovala neco delat i kdyz to bylo vice nez potreba.

Musím se i já přidat k nespokojeným pacientům.Nechodím k němu,ale bohužel má lékařka měla dovolenou a tak jsem si dovolila mu zavolat zda je odpoledne v ordinaci a zda mohu přijít,v té době jsem měla akutní zánět průdušek.Pan doktor na mě do telefonu řval,že na mě čekat rozhodně nebude i když jeho pracovní doba měla být od 13h do 18h.Urážel mě do telefonu a byl neslušný,což by jsi vůbec neměl k nikomu dovolit.Nechápu jak někdo může napsat,že je to milý doktor,k milému má hoooodně daleko.K němu jsem rozhodně nešla,navštívila jsem pohotovost a tam byla moc milá paní doktorka.Rozhodně tohoto lékaře nedoporučuji!!!Je to hulvát!!!

Já jsem s panem doktorem spokojena. Vždy mi udělá potřebná vyšetření a bez prosení.