MUDr. Vít Hrubecký

Zubař Více

Třebechovice pod Orebem, Hradec Králové 2 adresa

14 názor

Adresy (2)

Sam. ordinace PL - stomatologa
Heldovo náměstí 594, Třebechovice pod Orebem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Velice pečlivý a zkušený stomatolog. Provádí i nadstandardní vyšetření, za která jinde musíte platit, např. dentální hygienu, speciální pomůcky a podobně. Někdy se snaží zachránit zub za každou cenu i v době, kdy pacient už ani nechce,což se někomu nemusí líbit. Také vyžaduje pečlivé čištění zubů, což je pro někoho nedosažitelná meta. Myslím,že u jiného stomatologa by můj chrup už vypadal mnohem hůř, pan doktor vás prostě dokáže přimět se o sebe starat, někdy i proti vaší vůli :-)

V
Ověřený profil

Já jsem s panem doktorem už po mnoho let, co v Třebechovicích ordinuje velice spokojen. Je pečlivý a profesionální, sleduje nové trendy v oboru a využívá moderní prostředky ve své praxi. Je pravda, jak zaznívá v mnoha hodnoceních, že takových lékařů je nedostek. S takovým přístupem a kvalitou své práce. Díky. vfš

Velice pečlivý, lidský, zkrátka profesionál. Škoda jen, že takových stomatologů není více a pan Dr. díky vytížení nepřibírá další pacienty. Jsem s ním už asi tak od roku 1994 velmi spokojený.


Pečlivějšího zubního lékaře neznám,opravdu doporučuji.Doporučí a vy si můžete vybrat.Sice je u něj dlouhá objednací lhůta,ale stojí to za to.


S panem doktorem mám velice dobrou zkušenost, vše ochotně vysvětlí, dbá i o prevenci - ukáže jak správně čistit zuby a jaké pomůcky používat (což žádný doktor u nikoho z mých příbuzných nedělá). Navíc z lidí netahá zbytečně peníze, vždy nabídne levnější (hrazenou) i dražší variantu a nechá Vás rozhodnout. Opravdu doporučuji!


S péčí a prací pana doktora jsem moc spokojená. Od dětství jsem měla problémy s chrupem a ze zubaře jsem mívala přímo panickou hrůzu. Dr. Hrubecký mi dal zuby do naprostého pořádku, už dlouho se nestalo, že bych měla kaz, chodím "jen" na preventivní prohlídky. Samozřejmostí je však také pravidelná domácí péče o chrup, užívání kvalitních zubních pomůcek. A jeho osobní přístup naprosto odboural ten děs z návštěvy ordinace. Maximální spokojenost a všem doporučuji.


A

Umí a je citlivý k pacientům - nepokládá je za "klienty". Dobře ošetří a poradí co dělat ke zlepšení a jak pečovat o zuby. Vřele doporučuji.


D

Lepšího a pečlivějšího stomatologa neznám.


R

Vynikající lékař, po stránce odborné i morální!


P

Podle mě opravdu vynikající stomatolog, odborník na svém místě. Má lidský přístup, na pacientech mu evidentně záleží. Každý zákrok srozumitelně vysvětlí i odůvodní. U lepšího a pečlivějšího zubaře jsem nikdy nebyla. Bojuje o každý zub :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu