Viktor Hladík, chirurg Frýdek-Místek

MUDr. Viktor Hladík

Uložit

Chirurg Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

El. Krásnohorské 321, Frýdek-Místek
Chirurgicko-traumatologické odd., Nemocnice ve Frýdku-Místku

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Chirurgicko-traumatologické odd., Nemocnice ve Frýdku-Místku Jiný

Podstoupil jsem u pana doktora dvě operace před cca dvěma léty. S odstupem času musím říct, že obě dopadly na výbornou bez jakýkoliv následků. Chtěl bych tímto panu doktorovi poděkovat za lidský přístup, (pře operaci vše trpělivě vysvětlí včetně případných komplikací) a výborně odvedenou práci.


K
Ověřeny pacient

Děkuji tímto za perfektní chirurgický zákrok, velice dobrý odborník na svém místě, mockrát mu děkuji. P. Krmaschek 76 let


K
Ověřeny pacient

Vřele všem doporučuji, Mudr. Viktor Hladík vše ukázkově vysvětlí a obavy z operace jsou pryč. Jsem velmi spokojena se vřelým přístupem,chováním a navíc ani úsměv nechybí, dnes se s takovými lékaři setkáte jen vyjímečně. Jen tak dál! J.K.


J

Pan doktor je skvělý lékař chirurg.Pacientovi vše vysvětlí chirurgický zákrok provede tak že ani nevíte že jste ho podstoupil.Byl jsem u něho před dvěma roky a minulý týden jsem jeho ordinaci ve Frýdlantě opět bez váhání navštívil.Také musím pochválit jeho velice příjemnou sestřičku.S takovýmto chováním a přístupem k pacientovi se dnes setkáte jen minimálně.


Vřele doporučuji !! S dlouhodobým problémem oblasti "kde nechodí slunce, chodí lékař .." pomohl profesionální přístupem při vyšetření, obstaráním termínu operace a zejména samotnou operací, kterou ač jsem neviděla proveld exceletně, ve svém čase i pooperační starostlivost na jedničku , zbavil mě problémů, s kterýma jsem se smiřovala, že budu mít navěky .. ještě jednou mooc děkuji Dana .
Pro zájemce ještě doplňuji, že pana doktora lze sehnat od loňského roku mimo nemocnici ve FM i ve středy ve Frýdlantě n.Ostravicí ve středy od 16 hod., kde s příjemnou sestřičkou mají odpolední ambulanci od 4 hod. odpol.
Dana K.
M

Pan doktor je velmi velmi vynikající lékař. Velmi ho doporučuji. Má velmi dobrou komunikaci s pacientem. Vše vysvětlí dostatečně a hlavně srozumitelně.


P

Velmi ho doporučuji. Je velmi dobry lékař a přístup k pacientům je vynikající.


P

Velmi dobrý lékař s osobním přístupem k pacientovi. Složité zákroky dokáže vysvětlit i laikovi.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti