Veterinář Ždánice

• „Pan doktor je zkušený a vždycky jedná v zájmu zvířete, máme s ním velmi dobré zkušenosti a můžeme doporučit.

Lidická 310, Slavkov u Brna Mapa

Veterinární ordinace Slavkov

Hájecká 167, Bučovice Mapa

Veterinární ordinace Bučovice

• „Citlivý, ohleduplný, obětavý,odborně zdatný,...prostě všechny nejlepší vlastnosti správného lékaře.

Koryčany 52, Koryčany Mapa

• „Pan doktor Zobač je obětavý, pečlivý, nám se s ním zatím problémy s pejskem podařilo vždy vyřešit. Navíc rozšířil služby o sono, takže nemusíme na prevenci nikam do velkých klinik. Více

Bučovická 155, Slavkov u Brna Mapa

Veterinární ordinace MVDr.Jan Zobač

• „Pan doktor našim zvířatům vždy pomohl, byl velmi ochotný, dokonce i přijet mimo pracovní dobu, velice doporučuji a děkuji za vaše služby. Více

nám. Míru 101/6, Klobouky u Brna Mapa

• „Paní doktorku Rosypalovou mohu jenom doporučit! Velice příjemná, vstřícná, empatická a hlavně pečlivá. Svojí práci dělá svědomitě a jde vidět, že jí to i baví. Měla jsem velké štěstí, že jsem na ní narazila a mohla jí poznat, protože i přes to, že již denně neordinuje v Ústí nad Labem ( kromě občasných záskoků v ordinaci MVDr. Jiří Michálek, Ústí n/L), tak je ochotná mi kdykoliv poradit ohledně mých psů a toho si opravdu moc vážím. Po jejím odchodu na Moravu jsem šla se svým psem, který se zavodnil na veterinu do Děčína a tam mi pejska začali léčit na srdíčko. Hned jsem kontaktovala paní Rosypalovou a vše jsem jí podrobně popsala.....postup léčby se jí díky bodu zdál divný, jelikož ho v DC ani nezvážili a tak bylo divné, podle čeho dávkovali léky, takže mě paní doktorka odkázala na kolegyni MVDr. Markétu Zemanovou a nakonec se zjistilo, že se nejedná o srdíčko, ale o játra - takže za mě obrovské díky oběma doktorkám. Opravdu mohu jen chválit ;) takže pejskaři z Nenkovic a okolí Kyjova neváhejte a svěřte své mazlíčky paní doktorce Míše Rosypalové, protože u ní budou v té nejlepší péči :) Více

Nenkovice 145, Nenkovice, Czech Republic, Kyjov Mapa

Veterinární ordinace u Mikeše

• „Pan dokktor ošetřuje moje zvířata přes 20 let, co dodat? Strávil u nás mnoho nocí při porodu štěňat, ve 2 hodiny v noci mi přijel ke koni s kolikou atd. Má perfektně vybavenou ordinaci, kde úspěšně provádí operace malých zvířat. Pro mně j důležité, že mám jeho číslo v mobilu a když se něco s mými zvířaty stane, tak mu kdykolliv můžu zavolat . Více

Šumická 334, Pozořice Mapa

• „Skvělý přístup k pacientovy, ochota.

Riegrova 386/27, Kyjov Mapa

• „Pan doktor Ryba je skvělým veterinářem, vždy ochotný, milý, poradí, doporučí... Je vidět, že má svou práci rád

32, Morkůvky Mapa

MVDr. Ondřej Ryba

• „ja sem s panem doktorem byla vždy velmi spokojena.. lečil nam psy a ikdyž to nebylo snadne vždy se mu podařilo je z toho dostat.. na první pohled určil přesnou diagnozu což nam pak potvrdily i na klinice kde jsem se podrobily vyšetřeni pomoci techniky... nechapu negativni reakci pani která zde piše takove urážky.. jednoznačne pan doktror našel diagnozu s kterou se hold majitelka nedokaza vyrovnat..proto si zajela k dašimu doktorovi v tomto připade doktorce..ta pomoci rentgenu jak pani piše jen potvrdila diagnozu předešlou... myslim že jasneji než na tentgenu to nemohl posoudit ani třeti lekař... výsledek ..., umrti což je samosebou smutne ale stal so jen to co diagnostikoval pak doktor pytela... otázkou zustava zda je spravne si vylivat zlost a špinit jmeno slušneho a kvalifikovaného lekaře kvůli ztrate milovaného zviřete jen proto že my sami se s tim neumíme smířit.. Ilona. Více

Bučovice, Nová 776, PSČ 685 01, Bučovice Mapa

• Suchý řádek 135, Ždánice Mapa