Praktický lékař pro děti a dorost
Fr. Formana 251/13, Ostrava

Sděluji, že ke dni 31.12.20011 jsem vzhledem k nepříznivým provozním podmínkám a nepříznivému mému zdravotnímu stavu jsem svoji ordinaci uzavřela.Kl...

• praktické lékařství pro děti a dorost

Paní doktorka Valdštýnová byla opravdu PANÍ doktorka -výborná co se týče nejen nemocí,které opravdu vyšetřovala velmi důsledně,ale i co se týče vývoje pubertálních problémů mladých lidiček,které znala už prakticky od miminek - velmi nám pomohla s dcerou radami a hodně mi pomohla po psychické stránce. Jsem velice ráda,že byla pediatr mých dětí a je opravdu velká škoda,že kvůli zdravotním potížím musela ukončit práci . Přeji paní Valdštýnové hodně sil a pokud možno at´se její zdravotní stav aspon´trochu zlepší . Ještě jednou VELKÉ DIKY PANÍ DOKTORKO .Večeřová

MUDr. Veronika Valdštýnová

Dobrý den paní Večeřová, děkuji za Váš pozdrav prostřednictvím internetu -kéž se Vám a Vaší rodině daří.
Mé zdraví je v rámci možného, zatím musím používat berle a tak vůbec.Svět může být hezký i z tohoto úhlu pohledu.
Takže ještě jednou - hodně štěstí Vám a Vaší rodině.
Valdštýnová

O paní doktorce Valdštýnové musím říci jenom slova chvály. Po celou dobu "péče" o mého syna byl její přístup velice profesionální a zodpovědný. A že za těch cca 15 - 18 let je těch případů hodně. Sami jsme si se ženou kolikrát řekli, jaké má kluk štěstí, že jsme spádově dle bydliště patřili pod tuto "Paní" doktorku. I touto cestou bych chtěl poděkovat paní doktorce Valdštýnové za příkladnou péči o našeho syna.
S úctou Miloš Hložánka

MUDr. Veronika Valdštýnová

Vážený pane Hložánku, Hložánci !
Ráda Vám děkuji za Vaše vyjádření na internetovém portálu známý lékař a Vaši spokojenost s mým úsilím obvodní praktické dětské lékařky, spokojenost s mou péčí o Vašeho syna. Těším se s Vámi, že se nám mnohé společně povedlo !!!!
Vaše celkové vyjádření je opravdově upřímné v kladném slova smyslu a já Vám za Vaši statečnost nenásledovat nepěkné společenské trendy (na způsob - pomluvou zdeptám kohokoliv a mám z toho prospěch) vděčně děkuji.
MUDr.Veronika Valdštýnová

U Paní doktorky Valdštynové jsem velice spokojen. Konečný Radim

Paní doktorka mi připadala velice nekompetentní. Neustále s ní byly problémy, připadala jsem ji zbytečně náročná. Poslední kapkou byla její chyba při očkování syna. Přešli jsme k \MUDr. Vepřkové, která je perfektní.

Odpověď k hodnocení ze dne 25.3.09.

Milý mladý muži, z úst lze mnohdy suverénně vypustit slova, která nelze vzít zpátky a která mají nepříznivý dopad na adresáta.

Děkuji Ti, že jsi mne zcela po stránce člověčí neodepsal a nechal mi nějaké body plus.Po stránce hodnocení odbornosti mé lékařské profese jsi mne vhodil do záporných znamének. Neznám příčinu tohoto stanoviska.Nesdělil jsi mi ho.
Při ohlédnutí zpět na můj profesní život mohu konstatovat, že se mi mnohé povedlo. V době studií jsem nepatřila k bolavým adeptům této profese.V zaměstnání jsem použila ve prospěch svých klientů mnohé znalosti získané na seminářích, z knih, časopisů.
Samozřejmě, člověk nemůže vědět absolutně všechno a kromě toho mnohdy jsou zastávána v medicíně různá hlediska a i protichůdná jako správná.Čas vše prověří.

Milý Marku, jsi mladý člověk a v tomto věku se nadměrná znevažující suverenita v hodnocení lidí vyskytuje. Přeji Ti, aby jsi se s tímto jevem sám ve svém životě nesetkal a pokud možno tak jen minimálně.

Takže mnoho štěstí do roku 2010!

V době advetní 2009 - MUDr.Veronika Valdštýnová

Musím říct, že pro mě a mého syna je MUDr. Valdštýnová ta nejlepší.
Má velice pěkný přístup, jde vidět, že má ráda děti. Dá se s ní moc věcí prokonzultovat po telefonu, vždy ochotně poradí.

Ochotná, milá s výborným vztahem k dětem. Sestřička také. Všem doporučuji.

Vždy je ochotná ,laskavá,má ráda děti a mé děti k ní rády chodí.Jsme spokojeni

no tak tuhle paní doktorku bych zrovna nedoporučila,holce na zánět průdušek(trpí tím často)doporučila ze své "výstavky" produktů k zakoupení-reklamu dělat nebudu...takže místo léčby vlastně nic a to ještě při vyšetření u ní v ordinaci přišla paní ohledně nějaké pojistky,tak si tam vesele vyplňovaly papíry bez ohledu na to,že tam sedíme

Milá starší paní doktorka s výborným vztahem k dětem. Poradí a doporučí to nejlepší pro dítě. Nevnucuje léky a doplňky od sponzorů ordinace.