Ordinace pro alergologii,lék.imunolog.
Mazurská 484, Praha

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Ordinace pro alergologii,lék.imunolog. vleklý zánět průdušnice

Mám velmi dobrou zkušenost, paní doktorka je příjemná v jednání, udělala mi měření a dala VENTOLIN, nic světoborného, ale ten mi opravdu pomohl a za 2 dny jsem měl po 1/2 ročním problému:-)
robzen

Při mém vleklém alergickém problému mi pani doktorka Rychnovská , moc nepomohla ani neporadila , nevysvětlila a poslala na kožní. Tam se pani doktorka velice divila proč mi nebyli zvýšený tabletky na alergii na dvě a proč jsem nedostala vakcínu.

Nejlepší doktorka na světě!!!

Souhlasím s názorem, že v ordinaci pana doktora Lahovského rodinují ještě další dvě lékařky. Paní doktorka Rychnovská je v porovnání s těmi lékaři, ke kterými jsem již chodila absolutní jednička! Citlivá, milá, vstřícná, vždy ochotná zodpovědět jakýkoli problém. Vystřídala jsem již několik lékařů, ale ve srovnání s nimi je paní dotorka Rychnovská lékařka s velkým L. žádný problém nenechá bez povšimnutí. Mohu všem jen doporučit!!!

Nedodržování ordinační doby, takže se člověk často uvolňuje z práce zbytečně. Dosažitelnost nelze telefonicky ověřit, protože telefon neberou. Když už si člověk termín domluví, tak sestřička zapomene napsat, že má být pacient testován, takže zase jeden promarněný den.
Jedná se o ordinaci pro pacienty s dostatečně pevnými nervy a časem nazbyt. Na vlastní injekční léčbu se pacient neobjednává, takže musí pouze doufat, že nejde zbytečně a že jeden z lékařů bude v ordinační době přítomen.