Veronika Minaříková, psychoterapeut Praha

Léčba emočních zranění regresní terapií (120 minut) • 1 800 Kč

Online konzultace (50 minut) • 900 Kč

Konzultace online

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

https://osobniterapeutka.cz/ Jako osobní terapeutka Vám díky unikátnímu spojení klasické a alternativní terapie pomohu pochopit příčiny a souvislosti...

• Harmonizace partnerských a rodinných vztahů
  • Sebepoznání, duševní a osobnostní rozvoj
  • Chronické zdravotní problémy, únava a únavový syndrom

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina, Němčina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Konzultace online

Online konzultace

Individuální psychoterapie (50 minut)

900 Kč

Mgr. Veronika Minaříková - Privátní terapeutická praxe

Párová konzultace (50 minut)

1 100 Kč

Mgr. Veronika Minaříková - Privátní terapeutická praxe

Párová konzultace (80 minut)

1 600 Kč

Ostatní služby

Léčba emočních zranění regresní terapií (120 minut)

1 800 Kč

Mgr. Veronika Minaříková - Privátní terapeutická praxe

Online konzultace (50 minut)

900 Kč

Mgr. Veronika Minaříková - Privátní terapeutická praxe

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Veronika Minaříková - Privátní terapeutická praxe Individuální psychoterapie (50 minut)

S paní Minaříkovou mám výbornou zkušenost. Pokud bych srovnala své já před pár měsíci, než jsem k ní začala chodit, a teď, je to velká změna. Jsem jí vděčná za to, jak jsem se za tu dobu posunula a jak mi teď je. Při terapii jsem si díky ní uvědomila souvislosti toho, co se mi děje a proč se to děje… Umí mě správně nasměrovat, aniž by mě kamkoliv tlačila nebo nějak hodnotila. Pokaždé odcházím se spoustou nových podnětů k zamyšlení a s pocitem obrovské úlevy a uklidnění, že na to nejsem sama a všechno se postupně zlepšuje.

Paní Minaříková je milá, empatická a hned na prvním sezení pochopila můj problém. Velice si cením jejího citlivého přístupu i toho, že si na každém sezení pamatuje co jsem říkala a co jsme řešily minule. Je vidět, že má rozsáhlé zkušenosti s řešením partnerských vztahů a poradila mi řadu technik, které mi pomohly.

Jsem chronicky nemocná a v poslední době se na mě navalilo tolik dalších problémů, že jsem už opravdu nevěděla kudy kam a upřímně řečeno se zaobírala myšlenkami na to nejhorší.

Paní Veroniku mi doporučila známá, v minulosti jsem již různé terapie zkoušela, ale žádný velký přínos pro mě bohužel neměly. Rozhodla jsem se tedy, že tomu dám ještě jednu šanci a jsem moc ráda, že jsem to udělala.

Poprvé jsem měla pocit, že mě někdo skutečně "vidí" a kromě nové naděje, že to všechno nakonec nějak půjde a já to zvládnu, jsem z terapie odcházela se spoustou praktických tipů, co každý den konkrétně dělat a jak začít "přetrénovávat" svůj mozek (o této metodě jsem nikdy předtím od nikoho neslyšela a nesmírně mě zaujala). A to vůbec nemluvím o tom, jaký měla Veronika přehled o mé nemoci a především nejrůznějších alternativních možnostech léčby.

Moc děkuji a těším se na další setkání! (A také na ten výborný čaj.)

Radit mi zkoušeli všichni, ale kdyby se podle rad bylo lehké zařídit, už bych to dávno udělal. Terapeutka Veronika byla první z terapeutů a psychologů, kdo mi dokázal doopravdy porozumět, podívat se na moje problémy mým pohledem a pomoct dojít k možným řešením, která jsem předtím neviděl. Těším se na další sezení.

Na paní Veroniku jsem se obrátil s dlouhodobými potížemi v partnerských i rodinných vztazích, na základě doporučení kamarádky.
Před setkáním jsem měl pochybnosti; přeci jen nejsem zvyklý s někým otevřeně probírat detaily svého osobního života. Paní Veronika si mě však velmi rychle získala svým přátelským přístupem a zejména celistvým vhledem do různých souvislostí a příčin, které mě do té doby ani nenapadly.
Přestože vím, že cesta ke zlepšení je na mě, paní Veroniku mohu opravdu doporučit jako příjemného, inteligentního a zkušeného průvodce.

• Harmonizace partnerských a rodinných vztahů
  • Sebepoznání, duševní a osobnostní rozvoj