přijímá nové pacienty

Hotovost, Bankovní převod

Konzultace online • 1 500 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

Online konzultace realizujeme po předchozí domluvě a uhrazení konzultace převodem na účet.
Všechny potřebné informace zašlu předem na Váš mail.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nejčastěji hledané služby

Černochova 1291/2, Praha

1 500 Kč

1 500 Kč

Online konzultace

Vystudovala jsem magistra na poli vzdělávání dospělých se specializací na psychologii, účastním se terape...

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Němčina

Umístění: Mgr. Veronika Minaříková Individuální psychoterapie (50 minut)

Jen díky sezením u paní Minaříkové jsem konečně vystoupila z toxického vztahu a uvědomila si svoji hodnotu a závislost na ex-partnerovi. Veronika je moc laskavá a dokáže se skvěle vcítit, nikde jinde jsem se zatím nesetkala s podobným přístupem a úrovní znalostí o tomto tématu. Umí všechno perfektně vysvětlit a vést člověka naprosto přirozeně k uvědomění si zásadních skutečností + ke změně. Maximálně doporučuji!

Umístění: Mgr. Veronika Minaříková Individuální psychoterapie (50 minut)

Chodím k paní Minaříkové několik týdnů, ale již po druhém sezení jsem cítila změnu. S odstupem vnímám, že jsem teď v životě spokojenější a vyrovnanější. Problémy ve vztahu, které jsme řešili, se podařilo odstranit a tím se nám s manželem hodně ulevilo. Terapie hodnotím jako velmi efektivní.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Stoprocentně doporučuji. Paní magistra působí velice příjemným a přátelským dojmem. Když mě vyslechla, hned dovedla říct co by pomohlo a naučila mě pár cvičení po kterých se mi rychle ulevilo, jsem jí za to velmi vděčná.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Jedna z mala terapeutek v CR, ktera se vyborne orientuje i v problematice narcismu a toxickych vztahu. Co jsem jinde musela slozite vysvetlovat pani Minarikova pochopila hned. Doporucili mi ji ve FB skupine a opravdu se vyzna a ma zkusenosti. Je uleva narazit na takovou terapeutku. Take mi vyhovuje, ze nabizi online konzultace i ve vecernich hodinach a nemusim si brat v praci volno.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Konečně jsem našla terapeutku která mi rozumí. Bála jsem se abych ji nezahltila hned na začátku, ale všechno šlo přirozeně a dobře. Je milá a hodná a příjemná.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Paní Veroniku jsem oslovila v době, kdy jsem měla spoustu problémů v práci i ve svém soukromém životě, měla jsem pocit, že se mi všechno rozpadá. Veronika mi pomohla podívat se na spoustu situací z úplně jiného úhlu, samozřejmě mám pár dobrých přátel, za které jsem neskutečně vděčná a se kterými můžu o svých problémech mluvit, ale asi mi částečně říkají to, co chci slyšet a já potřebovala trochu popostrčit. Mám pocit, že se mi za posledních pár měsíců podařilo změnit víc než za několik let a po dlouhé době se cítím opravdu dobře! Moc děkuji a těším se na naše další sezení!

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Diky pani magistre jsme se dockali naseho vymodleneho chlapecka. :-) Tezko bych bez jeji opory a konzultaci cely proces IVF tak dobre zvladla. Pomohla mi zjistit pricinu mych letitych potizi a zbavit se bloku ktere jsem v sobe mela uz od detstvi.

Umístění: Mgr. Veronika Minaříková Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní Minaříková je báječná, je to profík a nejlepší terapeutka, jakou jsem kdy navštívila. :) Neznám nikoho jiného, kdo by dokázal vytvořit tak příjemné prostředí, kde se člověk úplně přirozeně otevře, svěří a připadá si po všech stránkách absolutně přijímaný. Původně jsem se nebyla schopná se svými problémy vůbec vypořádat, dnes je to pro mě díky paní Veronice už mnohem jednodušší. Baví mě i její milý humor a upřímný zájem, který projevuje i při komunikaci po mailu mimo konzultaci. Vím, že se na ni můžu obrátit kdykoliv a bude se mi plně věnovat. Budu se k ní ráda vracet, kdybych se znovu ocitla ve složité životní situaci :)

Umístění: Mgr. Veronika Minaříková Individuální psychoterapie (50 minut)

Konzultace byla velmi přínosná! Paní magistra má skutečně laskavý, přátelský a zároveň profesionální přístup. Byl jsem předtím na několika jiných místech, ale až u ní jsem konečně jsem zažil pochopení a opravdový zájem mi pomoct.. Umožnila mi prozřít, dostat se ke kořenům problému, vše si v sobě urovnat a najít možné východisko.

Umístění: Mgr. Veronika Minaříková Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní magistru Minaříkovou mi doporučila moje kolegyně, která ji zná už od dob jejího nástupu do terapeutického výcviku a od té doby k ní chodí na konzultace. Říkala mi, jak je skvělá a talentovaná, tak jsem k ní nakonec také přešla od jiné terapeutky - a dobře jsem udělala!
S p. Minaříkovou jsme si hned padly do oka a já po pár větách ztratila ostych a byla schopna se s ní bavit zcela otevřeně, lépe než s nejlepší kamarádkou. Má takovou empatii, se kterou jsem se nikdy dřív u nikoho nesetkala a to chodím na terapie už 7 let. Mám pocit, že mě skutečně vnímá a chápe, umí se na mě dokonale naladit.
Dokáže mi chytře nastavit zrcadlo, namotivovat mě, vede mě k tomu, abych si uvědomila svou vlastní hodnotu a dává mi naději do budoucna.
Teď na sobě pod jejím vedením intenzivně pracuji a cítím velké zlepšení. Mám z ní opravdu dobrý pocit.