Veronika Minaříková, psychoterapeut Praha

Individuální psychoterapie (50 minut) • 900 Kč

Online konzultace (50 minut) • 900 Kč

Konzultace online

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Působím jako terapeut, tzn. neposkytuji psychologické poradenství ani diagnostiku.

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina, Němčina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Online konzultace

900 Kč

Ostatní služby

900 Kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Veronika Minaříková Individuální psychoterapie (50 minut)

Konzultace byla velmi přínosná! Paní magistra má skutečně laskavý, přátelský a zároveň profesionální přístup. Byl jsem předtím na několika jiných místech, ale až u ní jsem konečně jsem zažil pochopení a opravdový zájem mi pomoct.. Umožnila mi prozřít, dostat se ke kořenům problému, vše si v sobě urovnat a najít možné východisko.

Paní magistru Minaříkovou mi doporučila moje kolegyně, která ji zná už od dob jejího nástupu do terapeutického výcviku a od té doby k ní chodí na konzultace. Říkala mi, jak je skvělá a talentovaná, tak jsem k ní nakonec také přešla od jiné terapeutky - a dobře jsem udělala!
S p. Minaříkovou jsme si hned padly do oka a já po pár větách ztratila ostych a byla schopna se s ní bavit zcela otevřeně, lépe než s nejlepší kamarádkou. Má takovou empatii, se kterou jsem se nikdy dřív u nikoho nesetkala a to chodím na terapie už 7 let. Mám pocit, že mě skutečně vnímá a chápe, umí se na mě dokonale naladit.
Dokáže mi chytře nastavit zrcadlo, namotivovat mě, vede mě k tomu, abych si uvědomila svou vlastní hodnotu a dává mi naději do budoucna.
Teď na sobě pod jejím vedením intenzivně pracuji a cítím velké zlepšení. Mám z ní opravdu dobrý pocit.

Konzultace s paní Minaříkovou překonaly všechna moje očekávání. Vyzařuje z ní tak příjemná, uklidňující energie a vnitřní moudrost... Moc mi pomohla. Hned na prvním setkání jsem zažila několik zásadních „aha momentů“, které mi otevřely oči. Je tak milá a ochotná, věnuje mi čas i mimo konzultace, píše dlouhé maily, poskytuje cenná doporučení, pružně reaguje, je s ní perfektní domluva. Je úžasné, když se Vám někdo tolik věnuje, když Vás někdo umí tak citlivě provést těžkým obdobím. Jsem nesmírně vděčná, že jsem k ní šla, je to jediný člověk, kterému se nebojím úplně otevřít a se vším svěřit… takovou empatii jsem předtím u jiných terapeutů prostě nezažila. Mám k ní obrovskou úctu a všem ji ze srdce doporučuji.

Jít na konzultaci k paní Veronice považuji za jedno ze svých nejlepších rozhodnutí. Škoda jen, že jsem ji nepotkala dříve… ušetřila bych si spoustu utrpení. Styl konzultací je jedinečný a naprosto mi vyhovuje. Její metoda práce s podvědomím mě úplně ohromila, vždycky přesně pozná, co právě cítím a prožívám a co za tím ve skutečnosti je. U předchozího terapeuta to bylo spíš takové povídání, které nikam nevedlo, u paní Minaříkové je to mnohem víc obohacující zkušenost. Veronika je velmi vlídná, empatická, bystrá a vnímavá. Dlouho jsem se necítila tak dobře jako po konzultaci s ní. Za všechno jí moc děkuji!!

S paní Minaříkovou mám výbornou zkušenost. Pokud bych srovnala své já před pár měsíci, než jsem k ní začala chodit, a teď, je to velká změna. Jsem jí vděčná za to, jak jsem se za tu dobu posunula a jak mi teď je. Při terapii jsem si díky ní uvědomila souvislosti toho, co se mi děje a proč se to děje… Umí mě správně nasměrovat, aniž by mě kamkoliv tlačila nebo nějak hodnotila. Pokaždé odcházím se spoustou nových podnětů k zamyšlení a s pocitem obrovské úlevy a uklidnění, že na to nejsem sama a všechno se postupně zlepšuje.

Paní Minaříková je milá, empatická a hned na prvním sezení pochopila můj problém. Velice si cením jejího citlivého přístupu i toho, že si na každém sezení pamatuje co jsem říkala a co jsme řešily minule. Je vidět, že má rozsáhlé zkušenosti s řešením partnerských vztahů a poradila mi řadu technik, které mi pomohly.

Jsem chronicky nemocná a v poslední době se na mě navalilo tolik dalších problémů, že jsem už opravdu nevěděla kudy kam a upřímně řečeno se zaobírala myšlenkami na to nejhorší.

Paní Veroniku mi doporučila známá, v minulosti jsem již různé terapie zkoušela, ale žádný velký přínos pro mě bohužel neměly. Rozhodla jsem se tedy, že tomu dám ještě jednu šanci a jsem moc ráda, že jsem to udělala.

Poprvé jsem měla pocit, že mě někdo skutečně "vidí" a kromě nové naděje, že to všechno nakonec nějak půjde a já to zvládnu, jsem z terapie odcházela se spoustou praktických tipů, co každý den konkrétně dělat a jak začít "přetrénovávat" svůj mozek (o této metodě jsem nikdy předtím od nikoho neslyšela a nesmírně mě zaujala). A to vůbec nemluvím o tom, jaký měla Veronika přehled o mé nemoci a především nejrůznějších alternativních možnostech léčby.

Moc děkuji a těším se na další setkání! (A také na ten výborný čaj.)

Radit mi zkoušeli všichni, ale kdyby se podle rad bylo lehké zařídit, už bych to dávno udělal. Terapeutka Veronika byla první z terapeutů a psychologů, kdo mi dokázal doopravdy porozumět, podívat se na moje problémy mým pohledem a pomoct dojít k možným řešením, která jsem předtím neviděl. Těším se na další sezení.

Na paní Veroniku jsem se obrátil s dlouhodobými potížemi v partnerských i rodinných vztazích, na základě doporučení kamarádky.
Před setkáním jsem měl pochybnosti; přeci jen nejsem zvyklý s někým otevřeně probírat detaily svého osobního života. Paní Veronika si mě však velmi rychle získala svým přátelským přístupem a zejména celistvým vhledem do různých souvislostí a příčin, které mě do té doby ani nenapadly.
Přestože vím, že cesta ke zlepšení je na mě, paní Veroniku mohu opravdu doporučit jako příjemného, inteligentního a zkušeného průvodce.

• psychoterapie

Fotografie