Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Přijímám: dospělí

Individuální psychoterapie (50 minut) • 1 100 Kč

Online konzultace (50 minut) • 1 100 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Konzultace online • 1 000 Kč

Přijímám: dospělí

Působím jako terapeut, tzn. neposkytuji psychologické poradenství ani diagnostiku.

• psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

1 100 Kč

1 000 Kč

Online konzultace

Ostatní služby

1 100 Kč

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Jedna z mala terapeutek v CR, ktera se vyborne orientuje i v problematice narcismu a toxickych vztahu. Co jsem jinde musela slozite vysvetlovat pani Minarikova pochopila hned. Doporucili mi ji ve FB skupine a opravdu se vyzna a ma zkusenosti. Je uleva narazit na takovou terapeutku. Take mi vyhovuje, ze nabizi online konzultace i ve vecernich hodinach a nemusim si brat v praci volno.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Konečně jsem našla terapeutku která mi rozumí. Bála jsem se abych ji nezahltila hned na začátku, ale všechno šlo přirozeně a dobře. Je milá a hodná a příjemná.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Paní Veroniku jsem oslovila v době, kdy jsem měla spoustu problémů v práci i ve svém soukromém životě, měla jsem pocit, že se mi všechno rozpadá. Veronika mi pomohla podívat se na spoustu situací z úplně jiného úhlu, samozřejmě mám pár dobrých přátel, za které jsem neskutečně vděčná a se kterými můžu o svých problémech mluvit, ale asi mi částečně říkají to, co chci slyšet a já potřebovala trochu popostrčit. Mám pocit, že se mi za posledních pár měsíců podařilo změnit víc než za několik let a po dlouhé době se cítím opravdu dobře! Moc děkuji a těším se na naše další sezení!

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Diky pani magistre jsme se dockali naseho vymodleneho chlapecka. :-) Tezko bych bez jeji opory a konzultaci cely proces IVF tak dobre zvladla. Pomohla mi zjistit pricinu mych letitych potizi a zbavit se bloku ktere jsem v sobe mela uz od detstvi.

Š
Umístění: Mgr. Veronika Minaříková Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní Minaříková je báječná, je to profík a nejlepší terapeutka, jakou jsem kdy navštívila. :) Neznám nikoho jiného, kdo by dokázal vytvořit tak příjemné prostředí, kde se člověk úplně přirozeně otevře, svěří a připadá si po všech stránkách absolutně přijímaný. Původně jsem se nebyla schopná se svými problémy vůbec vypořádat, dnes je to pro mě díky paní Veronice už mnohem jednodušší. Baví mě i její milý humor a upřímný zájem, který projevuje i při komunikaci po mailu mimo konzultaci. Vím, že se na ni můžu obrátit kdykoliv a bude se mi plně věnovat. Budu se k ní ráda vracet, kdybych se znovu ocitla ve složité životní situaci :)

Umístění: Mgr. Veronika Minaříková Individuální psychoterapie (50 minut)

Konzultace byla velmi přínosná! Paní magistra má skutečně laskavý, přátelský a zároveň profesionální přístup. Byl jsem předtím na několika jiných místech, ale až u ní jsem konečně jsem zažil pochopení a opravdový zájem mi pomoct.. Umožnila mi prozřít, dostat se ke kořenům problému, vše si v sobě urovnat a najít možné východisko.

Umístění: Mgr. Veronika Minaříková Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní magistru Minaříkovou mi doporučila moje kolegyně, která ji zná už od dob jejího nástupu do terapeutického výcviku a od té doby k ní chodí na konzultace. Říkala mi, jak je skvělá a talentovaná, tak jsem k ní nakonec také přešla od jiné terapeutky - a dobře jsem udělala!
S p. Minaříkovou jsme si hned padly do oka a já po pár větách ztratila ostych a byla schopna se s ní bavit zcela otevřeně, lépe než s nejlepší kamarádkou. Má takovou empatii, se kterou jsem se nikdy dřív u nikoho nesetkala a to chodím na terapie už 7 let. Mám pocit, že mě skutečně vnímá a chápe, umí se na mě dokonale naladit.
Dokáže mi chytře nastavit zrcadlo, namotivovat mě, vede mě k tomu, abych si uvědomila svou vlastní hodnotu a dává mi naději do budoucna.
Teď na sobě pod jejím vedením intenzivně pracuji a cítím velké zlepšení. Mám z ní opravdu dobrý pocit.

Umístění: Mgr. Veronika Minaříková Individuální psychoterapie (50 minut)

Konzultace s paní Minaříkovou překonaly všechna moje očekávání. Vyzařuje z ní tak příjemná, uklidňující energie a vnitřní moudrost... Moc mi pomohla. Hned na prvním setkání jsem zažila několik zásadních „aha momentů“, které mi otevřely oči. Je tak milá a ochotná, věnuje mi čas i mimo konzultace, píše dlouhé maily, poskytuje cenná doporučení, pružně reaguje, je s ní perfektní domluva. Je úžasné, když se Vám někdo tolik věnuje, když Vás někdo umí tak citlivě provést těžkým obdobím. Jsem nesmírně vděčná, že jsem k ní šla, je to jediný člověk, kterému se nebojím úplně otevřít a se vším svěřit… takovou empatii jsem předtím u jiných terapeutů prostě nezažila. Mám k ní obrovskou úctu a všem ji ze srdce doporučuji.

Umístění: Mgr. Veronika Minaříková Individuální psychoterapie (50 minut)

Jít na konzultaci k paní Veronice považuji za jedno ze svých nejlepších rozhodnutí. Škoda jen, že jsem ji nepotkala dříve… ušetřila bych si spoustu utrpení. Styl konzultací je jedinečný a naprosto mi vyhovuje. Její metoda práce s podvědomím mě úplně ohromila, vždycky přesně pozná, co právě cítím a prožívám a co za tím ve skutečnosti je. U předchozího terapeuta to bylo spíš takové povídání, které nikam nevedlo, u paní Minaříkové je to mnohem víc obohacující zkušenost. Veronika je velmi vlídná, empatická, bystrá a vnímavá. Dlouho jsem se necítila tak dobře jako po konzultaci s ní. Za všechno jí moc děkuji!!

Umístění: Mgr. Veronika Minaříková Individuální psychoterapie (50 minut)

S paní Minaříkovou mám výbornou zkušenost. Pokud bych srovnala své já před pár měsíci, než jsem k ní začala chodit, a teď, je to velká změna. Jsem jí vděčná za to, jak jsem se za tu dobu posunula a jak mi teď je. Při terapii jsem si díky ní uvědomila souvislosti toho, co se mi děje a proč se to děje… Umí mě správně nasměrovat, aniž by mě kamkoliv tlačila nebo nějak hodnotila. Pokaždé odcházím se spoustou nových podnětů k zamyšlení a s pocitem obrovské úlevy a uklidnění, že na to nejsem sama a všechno se postupně zlepšuje.

• psychoterapie