Praktický lékař pro dospělé
Ruská 99/44, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

K paní MUDr. Veronice Kolenové chodíme přes 30 let........To samo už hovoří o mnohém...... Z naší strany bezvýhradně nejlepší lékařka. A pochvalu si zaslouží i sestřička , paní Civelová. Můžeme jen a jen doporučit.........manželé Czadernovi.

Velmi milá paní doktorka, ochotná, zodpovědná, důsledná. Vždycky ochotně poradí, vysvětlí, můžu jen doporučit!

Přišel jsem k paní doktorce na preventivní kontrolu, uvedl vážné zdravotní problémy a dotazoval jsem se na odběr krve (měl jsem již žádanku), na což mi odvětila, že vyšetření je drahé, pojišťovna ho neproplatí a problémy, které mám, jsou způsobeny stářím. Nyní už vím, že vyšetření krve neměla provést, ale na mou stížnost na její nevhodné chování, kdy mne místo pomoci a rady nevhodně odbyla, zareagovala tak, že ze mne udělala lháře tvrzením, že se mi snažila pomoct a vše co říkala, zapřela. Až po pomoci jiným lékařem bylo zjištěno, že mám rakovinu tlustého střeva. Určitě nedoporučuji tuto lékařku navštěvovat.

Velice příjemná,ochotná,umí poradit a vysvětlit pacientovi v jeho problému.Důsledná a přesto příjemná lékařka s lidským přístupem.

s hodnocením souhlasíme, jen máme výhrady k ordinační době ,
jen co 14 dnů je v pondělí ordinace do 18 hodin a v utery a ve stredu a v patek jen do 11 hodin
všichni tři dojíždíme a tak se § trefit§ do odpoledního pondělí co 14 dnů je obtížne.
mame praktika v místě bydliště , který ma každy týden jeden dlouhy den , nebo taky začínají až ve 12 a mají do 18 hodin každý týden ----ale pro jine kvality, zůstavame a jedinou výhradu máme k ordinační době Tři kluci-chlapi spokojení.

velmi dobra pani doktorka

odbornost velmi dobrá.Vždy je vztřícná,se zájmem vyslechne to co mě trápí a tak má mou naprostou důvěru.

nehodlám měnit ;-)

Milá, zodpovědná a kvalifikovaná paní doktorka.

Musím reagovat na poslední hodnocení.Vzhledem k mému věku, jsem již navštívil spoustu odborných ambulancí.Tak příjemných sestřiček,jakou má paní doktorka,je opravdu málo.Jsou obě moc hodné.