Veronika Kapplová, zubař Hradec Králové

MDDr. Veronika Kapplová

Zubař

Machkova 587, Hradec Králové

Umístění: Ordinace

Dnes po ránu neměla paní doktorka dobrou náladu. Nejenom,že neodpověděla na pozdrav,ale ještě nelidský přístup při vrtání dvou zubů 7leté vnučky. Vše se snažila zachraňovat sestřička,které tímto děkujeme. K paní doktorce už víckrát nepůjdeme a budeme mít velký problém malou ještě k zubaři po tomto zákroku dostat. Opravdu ji to hodně poznamenalo.

Paní doktorka je velmi sympatická(byla jsem v ordinaci v Pardubicích), předtím jsem měla paní doktorku též v Pardubicích a ta se mi snažila zníčit zuby. Paní doktorce Kapplová se mi je snaží opravit tak snad to půjde, když to říkala. Je moc hodná, hned při první návštěvě mě zaujala, nikdy už nebudu snad muset měnit, je profesionální a citlivá :-)

Velmi profesionální, milá lékařka s citlivým přístupem zejména k dětem a to i k takovým, které vzhledem ke svým handicapům potřebují obzvlášť velkou trpělivost a porozumění. Totéž platí o sestřičce, která pracuje s p. doktorkou v Pardubicích.

Vyborna zubarka, doopravdy skvele lidske chovani, velmi prijemna.
O Vanocich jsem byl na navsteve u rodicu, "chytil" me zub a protoze jsem "prespolni" musel jsem jit na pohotovost. Mel jsem velke obavy a strach co me tam bude cekat. Byl jsem velmi mile prekvapen a takovou doktorku a jeste k tomu na pohotovosti Vam hradecakum vsichni musime zavidet. Jen podotknu ze byl 1.Vanocni svatek, cekarna naslapana az k prasknuti. Pani doktorka byla skvela, vse zvladala s profesionalnim prehledem a vybornym lidskym chovanim.
Totez plati i pro jeji zdravotni sestricku. Do teto doby jsem nerad chodil k zubari, ale po dnesnim zakroku se muj pohled na zubare radikalne zmenil.

Mockrat dekuji za znovu zprijemneni vanocnich svatku 2010 pani doktorce a jeji zdravotni sestricce. S pozdravem PAvel Ponikelsky

Velice hodná, trpělivá a milá doktorka i sestřička, řekla bych, že mě zbavili mého strachu ze zubaře, takže už tam nechodím s depresí, ale s úsměvem. Vřele doporučuji jak těm, kteří mají ze zubaře strach tak ostatním.

Je opravdu výborná, odbornice s velmi příjemným chováním. as

Moc příjemná paní doktorka s opravdu lidským přístupem :-)!!

Velmi ochotná, vstřícná, trpělivá. Bere ohled i na váš názor. Doporučuji !!!

Po první návštěvě musím řící, že jsem byl velmi spokojen s přístupem i prací paní doktorky.

Paní doktorka je velmi sympatická a hlavně má lidský přístup. Já mám ze zubařů opravdu velký strach, dělá se mi špatně, ale díky ní jsem to zvládla. Taky mi hnedka udělala rentgen, když jsem u ní byla poprvé, aby se ujistila, jestli nemám ještě nějakej schovanej kaz.