Přijímám: dospělí

Individuální psychoterapie • Od 800 Kč +4 Více

Kognitivně behaviorální terapie • Od 800 Kč

Léčba závislostí

Psychoterapie • Od 800 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Mgr. Veronika Červenková - psychoterapie

KBT psychoterapie (kognitivně behaviorální)
Nabízím psychoterapii zaměřenou na zvládání úzkostí, fobií, panických atak, depresí, vztahových a k...

Léčené nemoci

• Úzkosti
  • Fobie
  • Deprese
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie
  • obezitolog

Umístění: Mgr. Veronika Červenková - psychoterapie Kognitivně behaviorální terapie

Veronika je velmi lidská a inteligentní terapeutka. Já osobně se u ní cítím vždy dobře, její terapie mi pomohla zatím mnohem efektivněji než jiné, je vnímavá a mám z ní pocit respektu. Hodně mi pomohla důvěřovat si a lépe chápat svoje potřeby.
Přijde mi, že je to člověk na správném místě. :-)

Veronika je velmi úžasná terapeutka. Před našim setkáním jsem již vyzkoušela několik terapeutů, ale ani jeden mi zdaleka tak neotevřel cestu ke mě samotné.
Má velmi vlídný přístup a zároveň její práce je jako chirurgický řez, přesně mířená. Má vždy dobrou náladu a úsměv na tváři, což mi velmi pomáhá pro pocit bezpečí a dostávat ze sebe věci, které kolikrát není jednoduché vyslovit.
Určitě doporučuji všem, kteří mají zájem o KBT :-)

Umístění: Mgr. Veronika Červenková - psychoterapie dg. smíšená úzkostná porucha

Po přibližně patnácti sezeních v průběhu 3/4 roku hodnotím setkání s paní magistrou Červenkovou jako přínosná. V průběhu psychoterapie se mi podařilo překonat některé z problematických aspektů mé úzkostné poruchy. Oceňuji střízlivý přístup k psychoterapii, bez přílišné esoteriky, spíše na empirických základech volně podle principů KBT.

Paní Červenková se bude po celou dobu sezení věnovat skutečně jen vám, vše probíhá bez rušivých momentů typu vyřizování tel. hovorů a podobně. Občas připomene i něco z předchozích setkání, co si třeba ani vy jako klient již nepamatujete. Prostředí ordinace je příjemné a uklidňující.

Doporučuji.