Ordinace PL pro dospělé
Benešova 97, Kutná Hora

byla jsem u dr zrzavé několik let, bez návštěvy, zdravá, šla jsem tam po x letech s pruduskami a ona mi rekla, ze simuluju... po 2 jsem měla silnou alergikou reakci na leky a ona mi na to dala jen tekutý pudr...skončila jsem ve špitále.. neochota, sestra však super. Utekla jsem od ní..

paní doktorka je profesionál...
jen jedno malé minus - na internetu vyjíždí pořád stará adresa ordinace...

proč nikde na internetu nejsou ordinační hodiny :-(

" Patřím " k paní doktorce již dvě desítky let a i když ji navštěvuji pouze sporadicky - naštěstí - tak si opravdu nemůžu na nic stěžovat. naopak je to realistka, která nedělá z komára velblouda, ale ani mě nikdy neodbyla. Vždy jsem odcházela s pocitem, že pro mě udělala maximum a případně odeslala k tomu specialistovu, ke kterému měla. sestřička je vůbec dfajn, hlacně umí skvěle nabrat krev, což se o jiných profesionálkách v nemocnici rozhodně říct nedá.
jediné co mi vadí je vždy narvaná čekárna, ale s tím paní doktorka asi nic neudělá. přeju jí pevné nervy na naše zdravotnictví.
L.L.

jedna z nejlepsich doktorek.

paní doktorka je moc dobrá,nemůžu si stěžovat.ty kteří nejsou spokojeni,tak budou asi opravdu simulanti.pokaždý určí diagnozu správně.no a když je někdo zdraví,tak ho nemůže přeci léčit:-)))

Velice dobrá a svědomitá lékařka, o čemž svědčí i tvale velké množství pacientů až na hranici možností zvládání. S lidským přístupem, bez aroganace a nadřazenosti komunikuje s pacientem. Vyšetření neodbývá, neváhá pacienta vyslat k specialistovi, "nešetří" na předepsání léků, které považuje v léčbě za nejvhodnější. Má přehled o své profesi, zřejmě si doplňuje průběžně své znalosti. Taktéž její zdravotní sestra je velice šikovná při odběrech,komunikativní a vstřícná.

Hrůza, chová se jako když každý pacient je simulant a tak podezíravě na Vás kouká !!

svědomitá, erudovaná a obětavá. Je nejlepším praktickým lékařem, které jsem poznal (a poznal jsem jich dost). Společně s obětavou a velmi příjemnou sestrou nejen že přesně dodržují začátek ordinační doby, ale téměř denně ji překračují.

Bez citu k pacientům,člověk jí vlastně ani nezajímá,hlavní je vlastní prospěch a prospěch pojištovny.