Praktický lékař pro děti a dorost
Nádražní 4, Brno

Při první návštěve 7.03.2022 jsem byl velmi spokojen s paní doktorkou za její pečlivé vyšetření pro mě je ta nej nejlepší paní doktorka samozřejmě i zdravotní sestřička opravdu moc příjemní a hodní kéž by bylo takových více.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost pravidelné zdravotní prohlídky

Paní doktorka je v kombinaci se sestřičkou absolutně skvělá dvojka. Jsou hodné milé, ale i upřímné a rozumné. Názorově jsme si ve všem sedli, což v dnešní době není úplně automatické, a jsem ráda, že jsem napoprvé trefila pro první dítě (následně i pro druhé) vynikající doktorku. Chodíme tam rádi, s úsměvem a bez stresu. Holky samozřejmě u očkování brečí, ale ze strany doktorky a sestry je vše na nejlepší úrovni.
P.S.: Čekárna je vybavená jako dětské hřiště :)

V práci paní doktorky se snoubí expertnost, zkušenost, praktické uvažování a empatie. Navštěvujeme ji třetím rokem (od narození dcery) a vždy nám velmi pomohla (laryngitida, ekzémy, problémy po očkování apod.). Pokud je to možné, nabízí i jiná řešení než jen klasickou medikaci. K dítěti přistupuje individuálně a posuzuje je vůči jemu samotnému, nikoli vůči tabulkám a normám. Má velmi dobrý přístup k dětem, stejně jako sestřička. Neměnili bychom.

Paní doktorka je velice vstřícná a lidská. U syna mi zjistila laryngitidu okamžitě (narozdíl od předešlého komentáře) a vždy mi výborně poradí a pomůže. Nestresuje a je ochotná poradit i přes telefon, nemusíme hned za ní jezdit. Syn měl vrozenou makrocefalii a paní doktorka dokonce urgovala operaci, kterou mu chtěli dělat až v půl roce. Nakonec jsme si sehnali lékaře v Ostravě, který nám jej odoperoval ve 3 měsících a paní doktorka nám držela palce..:).. Předešlá pediatrička diagnozu ani nepoznala. Za nás je s paní doktorkou (a i se sestřičkou) maximální spokojenost!

S pani doktorkou som spokojná na maximum a vyjadrujem jej obdiv a úctu. S deťmi to proste vie. Určite plne odporúčam. Má ľúdský prístup a charizmu. Dokáže veci výborne vysvetliť a sestrička je tiež fajn. Hádam sa moje hodnotenie zobrazí ako pozitívne, nejak sa mi to nedá označiť ale hodnotím veľmi dobrý.

S pani doktorkou jsem spokojena. Je lidska, mila, zkusena. Bere telefony v podstate kdykoliv, jednou mi zvedla i v devet vecer. Dr, u ktere jsme byli predtim byla uzkostliva, dite behem 3 let dostalo 6x ATB bez jedineho vysetreni CRP. U Dr. Zelene myslim mel jenom jednou a to ubehly dalsi 3 roky. Pani doktorka zbytecne nestresuje, uprednostnuje prirozenou lecbu, nahrivani, domaci sirupy a pod, kdyz je ale situace vaznejsi, nebere nic na lehkou vahu. Bez problemu napsala papir na jakehokoliv odborneho lekare, i na alergologii, tam mu nic nezjistili (kaslal). Takze ja jsem velice spokojena.

Chodila jsem k paní doktorce ráda dokud nebyly větší problémy u dětí.S rýmou, chřipkou atd. si poradila dobře. Ale poslat na alergologii nás něchtěla, prosila jsem o to 6 let.Při neustálém kašli, kdy jsem si myslela, že už máme tuberu, nás nikam nikdy neposlala i přesto, že jsem chtěla (stále).Raději nám psala léky na roztažení průdušek (byly na nic).Konečně po 6 letech jsem se dočkala a byla jsem se synem na alergologii, kde jsme zjistili, že kašle kvůli alergii a nasazené léky ihned zabraly, takže syn se trápil 4 roky neskutečným kašlem, z kterého se pozvracel (většinou).Ale ani to nebyl důvod, proč jsme změnili lékaře.Po nějaké době, měl syn záchvat (laringitidu) a paní doktorka mi tvrdila, že to byl astmatický záchvat a opět mi napsala, prášky na roztažení průdušek, ale mi jeli ještě na alergologii, kde mi řekli, že u astmatu není nikdy teplota a že to byla laringitida a léky které jsem dostala od MUDr. Zelené, nemáme brát, že jsou nám na nic a dostali jsme jiné, tak jsem to jela říct paní doktorce, že se zmýlila, to se stane, to chápu, ale překvapilo mě, že mi paní doktorka řekla: ,, No uvidíme příště´´. Což se mě jako matky, po prvním záchvatu v životě velmi dotklo.A už jsem nikdy nepřišla.Od té doby, žádný záchvat.Paní doktorka Zelená je dobrá lékařka, ale občas poslat ke specialistovi neuškodí, kór, když se výsledky nelepší.Jinak nic proti....

Mohu jen doporučit. K paní doktorce jsem v mládí chodila, orazítkovala mi omluvenky i když na dveřích měla napsané že to nedělá. Je milá, profesionální a sympatická. Vždy mi dokázala v jakékoliv situaci pomoci, měla jsem z návštěv u ní radost vždy si mě pamatovala i mé sourozence, popovídala si. Zkrátka suprová. Sestřičku nemohu hodnotit, minulou jsem měla velice ráda u nynější jsem byla asi 2x a pak jsem se přepisovala k normální lékařce. Nyní čekám miminko a plánuji jej zaevidovat u ní!:)

Chodila jsem k paní doktorce od malička, jelikož je mi 21 let, mám nyní jiného lékaře. Péče paní MUDr.Zelené a mojí nynější lékařky je neporovnatelná. Měla jsem paní doktorku moc ráda, kdybych měla nyní dítě, zaregistruji jej u ní. Opravdu doporučuji. Je profesionálka a se sestřičkou tvoří svkělý tým, který vždy pomůže, poradí a nic nezanedbá!

Chodím k paní doktorce s tříletou dcerou od jejího narození. Je to skvělá lékařka, nikdy nás neodbyla, je velice milá a profesionální. Dcera se narodila v létě a paní doktorka měla zrovna dovolenou, ale i přesto k nám byla ochotna přijet na konrolu, která by měla být po návratu z porodnice domů. Dokonce je možné ji zavolat na mobil i mimo ordinační hodiny. Myslím že to by udělal málo který doktor. Stejně tak i sestřička je velice milá, a zákroky, jako je očkování a braní krve, provádí velice profesionálně a hlavně rychle.