Oční ambulance
Bubeníčkova 48, Brno

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Po vyšetření mé téměř tří leté dcery jsme dostali poukázku na brýle. Jelikož se nám celé vyšetření nezdálo korektní okamžitě jsme přestoupili k jinému očnímu lékaři. Zde nám bylo uděláno kompletní vyšetření kde i dcera nádherně spolupracovala. Udané hodnoty druhým lékařem jsou naprosto odlišné než od paní doktorky Vaškové. Protože se tyto výsledky diametrálně lišily rozhodli jsme se pro třetí přezkoumání nezaujatou stranou. Ta potvrdila výsledky z posledního vyšetření - tedy naprosto smetla výsledky od zmiňované lékařky.
Nedoporučuji absolutně. Výrazně jiné výsledky od jiného specialisty potvrzené třetí stranou. Už nikdy více!
Bohužel...

Nulová diskrétnost, při vyšetření sedíte v ordinaci s dalšími čekajícími pacienty. Paní doktorka místo vyšetřování neustále telefonuje s rodinou a přáteli. Po přestěhování na druhou stranu republiky jsem čekala 2 měsíce na výpis karty. Naprostá neochota ji zaslat ( protože je to na jejich náklady) neustálé se odvolávání, ať mi kartu někdo vyzvedne a sám zašle.I přes osobní domluvu s lékařkou, že i přes absenci sestry mi kartu zašle, karta dále ležela na stole a čekala, až se sestra vrátí z nemocenské. Karta mi byla po 2 měsíčním nahánění poslána klasicky přes schránku (jako nějaká pohlednice), ne doporučeně. Samozřejmě se výpis s citlivými údaji ztratil. Žádala jsem o další výpis a prosila jsem o poslání doporučeně s tím, že si klidně poštovné zaplatím, aby výpis došel co nejdříve a v pořádku. Okamžitá arogance a neochota lékařky mi kartu poslat doporučeně, protože to stojí mooooc peněz. Bohužel ji ani nezajímá, že jsem pár týdnů před porodem, kdy potřebuji kontrolu očí a nové dioptrie ani to, že nová lékařka si karty sama nevyžaduje a pacient si kartu nosí sám ( na což podle zákonu má právo) a že neoprávněně zadržuje výpis z karty. Jelikož je paní doktorka značně neprofesionální po lékařské stránce tak i osobní, citlivé dokumenty je podle ní normální posílat běžnou obsílkou a celková neochota a arogance mě opravdu nenechává chladnou, tak tuto lékařku opravdu nedoporučuji!

Byla jsem u paní doktorky 2x, byla jsem spokojena, je zodpovědná, poradí a mohu se přiklonit i k hodnocení velmi dobrá oční lékařka. J.D.

Na vyžádané lékařské zprávě,nebyla komplexní diagnóza,která je potřebná k vyřízení kompenzační pomůcky.Proto hledám nového lékaře,který mi bude pomáhat-ne škodit.

U paní doktorky jsem byla těsně před termínem porodu se zánětem v oku - kromě již zmiňovaného porušování soukromí paní doktorka během vyšetření několikrát řešila velmi intenzivně problémy svých přátel po telefonu, můj problém ji bohužel tak moc nezajímal. Na základě nevím čeho mě označila za typickou "přírodní matku", takže mi místo antibiotik napsala jakýsi přírodní preparát, který se mi podařilo sehnat až po obtelefonování 15 lékáren v celém Brně. Po dalších dvou dnech bolesti a naprostého nezabrání přírodního léku mě naštěstí zachránili v nemocnici u sv. Anny, kde mi napsali mastičku s antibiotiky. Představa, že bych rodila ještě navíc s bolavýma a zanícenýma očima mě teda vůbec nelákala. Paní doktorka mi tedy vůbec nepomohla, navíc její přístup byl velice neprofesionální.

Přidávám se se svým hodnocením, a to po letech zkušeností.Je to slušná,svědomitá a spolehlivá lékařka.Doporučiji

Ani nemusím nic psát, plně souhlasím s názorem pode mnou. Sedí přesně. Jen dodám, že paní doktorka má plno starostí okolo své rodiny či přátel (po telefonu), jen ne o svého pacienta, který pak odchází s naprosto mylně naměřeným zrakem a nesedícím počtem dioptrií.

Bohužel paní doktorka porušuje práva pacientů na soukromí, diskrétnost a ochranu osobních údajů díky tomu, jakým způsobem probíhá vyšetření. Mezi ordinací a místností, kde přijímá pacienty setra a provádí s nimi základní měření a jiné úkony je neustále volný průchod bez zavřených dveří. Navíc přístroje na měření tlaku a dioptrií jsou umístěny v ordinaci,čili sem vcházíte na měření zatímco v ordinaci už sedí pacient, který přišel před vámi. Jakmile jste změřeni, posadí vás na židli přímo u otevřeného vstupu do ordinace, kde čekáte, až na vás příjde řada a následně přichází další pacient na měření. Po celou dobu, i kdyby člověk nechtěl, je slyšet veškerá komunikace. Já tak například vím o paní, která přišla přede mnou, jak se jmenuje, kde bydlí, datum narození a že má bohužel glaukom, o dalším pánovi zase, že ho čeká operace prostaty, příjde mi to neetické. Paní doktorka během vyšetření spíše hledí do počítače a už dvakrát se mi stalo, že zapisovala mé údaje do cizí karty a při další návštěvě ji chyběly naměřené hodnoty, takže teď má někdo stejného příjmení bohužel zvýšený nitroční tlak, aniž by o tom věděl.

Navštěvuji tuto ordinaci již léta a jsem s paní doktorkou i sestřičkou moc spokojená.Kdybych takto byla vyšetřena u všech odborníků !

Paní doktorka by mela s timhle povolanim skoncit... Člověk k ni přijde s problemem svedění a začervenání oka.. Neudělá ani prohlídku a předepíše pouze kapky na suché oko a kontrolu naplanuje za 4 měsíce. Kdybych si nedosla k oční do nemocnice v Bohunicich tak bych byla mozna slepa.. Paní doktorka nedokaze rozeznat herpes (virovou) infekci v oku. Lituju všechny kdo s ní mají co do činění. A to nemluvím o tom že nedokaže udělat ani pořádnou refrakci a napsat brýlovou korekci