Ke Karlovu 6, Praha

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Velmi výborná lékařka, která se zajímá o svého pacienta na 100% . Nikdy jsem nebyla s lékařem tak spokojená jako právě s touhle paní doktorkou. Je naprosto upřímná a nebojí se pacientovi říct všechno tak jak je, za co já jsem ráda . Navíc mě osobně pomohla i z jiného hlediska než kardiologického. Je to prostě skvělá lékařka s ještě lepším srdíčkem. Velmi doporučuji.

Odborné hledisko posoudit nemohu. Jako člověk to je velice nepříjemná paní, nerada komunikuje a nerada slyší názor drhuhého. Uvažuji o změně lékaře.

W

Velmi nepříjemná paní, která urážlivými poznámkami (na hranici lékařské etiky) odrazuje ženy od těhotenství nepodloženými úvahami (např. "Holíte si nohy?" - "Ano." - "Tak to nečekejte, že otěhotníte, jestli vám rostou chlupy, jste muž."). Pravděpodobně sama nemohla mít děti a dosud se s tím nesmířila. K téhle "odbornici" never more.

Byla jsem pacientkou na oddělení paní doktorky Umnerové a velice obětavě o mě pečovala. Tisíceré díky.

Velmi dobrá a zkušená lékařka, zajímá se o pacienta komplexně, snaží se hledat příčiny potíží. Při jednání působí chladně, nepřístupně, pro někoho až nepříjemně, ale nenechala jsem se odradit a již mnohokrát jsem ocenila, že jsem pacientkou této výborné lékařky.

léčí mne již několik měsíců a mám s ní jenm nejlepší zkušenosti