Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Psychologické poradenství

• 550 Kč

Alternativní medicína +4 Více

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Psychoterapeutka a soudní znalkyně s více než dvacetiletou praxí.
Vzdělání:
• absolventka FF UK
• tříletá psychoterapeutick...

• psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

550 Kč

Umístění: Ordinace psychologické poradenství

Paní doktorka mi skvěle pomohla, můžu jen doporučit. Vše říká na rovinu a srozumitelně. Je empatická a má dobrý přístup.

Umístění: Ordinace krizová intervence

K pani doktorce jsem zacala docházet ke konci leta 2021 a kazdy den si dekuji, ze jsem se k tomuto rozhodnuti rozhoupala. V tolik vřelý, lidsky a přitom zcela profesionální pristup jsem ani nedoufala - kazda dalsi návštěva mi pomáhala, jak psychicky, tak fyzicky se citit lepe. Zároveň mi pani doktorka citlive, avšak zcela upřímně poskytovala zpětnou vazbu a nastavovala obraz sebe same, v mnohých věcech mi otevřela oči a nabídla jiny pohled na věc ci ukázala konkretni techniky, kterými mohu předejít panický stavům, žít přítomnosti a naučit se brát samu sebe pozitivneji nez dosud. Pani doktorko, jeste jednou dekuji za celou Vaši péči, jsem a budu Vaším dlužníkem. :-)

Umístění: Ordinace krizová intervence

Paní doktorku jsem vyhledala v červnu roku 2021 kvůli svým problémům v osobním životě. Hned první dojem byl skvělý a myslím, že jsme si sedly na první dobrou. Líbil se mi její osobitý přístup, se všemi problémy mi pomohla a byla mi neskutečnou podporou. Na každé sezení jsem se těšila. Určitě doporučuji!

Umístění: Ordinace psychologické poradenství

Paní doktorku jsem oslovila kvůli svým tendencím k iracionálnímu chování. Paní doktorka působila od prvního momentu vstřícně a chápavě, díky čemuž jsem se nebála mluvit upřímně. Velice mi vyhovoval její přístup, který byl o pokládání správných otázek, abych k odpovědím došla sama, a pak až navrhování různých řešení.
Celkově musím říct, že mi paní doktorka moc pomohla a po každém sezení jsem se cítila lépe a vyrovnaněji.

Umístění: jiné místo Jiný

V důsledcích koronavirové krize jsme se s paní doktorkou vídali online - přes Skype.
Své první návštěvy jsem se velice obávala, ale paní doktorka mi sedla jak z lidského, tak i odborného hlediska.
Nejen, že jsem k ní získala okamžitou důvěru, našla jsem v ní nejen pochopení, ale hlavně mi pomohla s mými problémy.

Jako nejdůležitější beru to, že paní doktorka nebyla ta, co by mě vedla, ale naučila mě, postavit se především sama za sebe a naslouchat si, dále už jsem konečně dělala vše pro to, aby byl můj život lepší a abych byla šťastnější já sama a ne lidi kolem mě...

Paní doktorce jsem za vše upřímně velice vděčná a věřím, že i když už dokážu své problémy zvládat lépe a sama, že se s ní ještě někdy určitě setkám, protože jak ona sama ráda říká, když Vás bolí v krku, navštívíte svého lékaře, když Vás ,,bolí srdce,, navštívíte odborníka jako je právě paní doktorka Věra Tomášová.

Děkuji

Umístění: Ordinace psychologické poradenství

Paní doktorka mi velmi pomohla během krátké doby. Oceňuji především její přátelský přístup. Mohu jen doporučit.

Umístění: Ordinace psychologické poradenství

Ráda bych touto cestou paní doktorce Tomášové poděkovala za její lidský přístup ke svým klientům. Osobně mi byla průvodcem během složitého vztahového období, citlivě mě navedla k hledání odpovědí, ukázala účinné techniky, dala mi podporu, kterou jsem potřebovala. Paní doktorka je zkušeným profesionálem, zároveň působí velmi empaticky a příjemně. Jednoznačně si získala moji důvěru a proto ji doporučuji dále.

Umístění: Ordinace psychologické poradenství

Moje zkušenost s paní doktorkou je stará více než deset let a od té doby jsem ji navštívila několikrát. Moje obavy z první návštěvy se po pár minutách rozplynuly .Vždy mi dokázala pomoci velice přirozeně a profesionálně . Její služby využil i můj syn ,který se dostal do složité životní situace a s její pomocí se mu podařilo vše zvládnout. Všem kteří se dostanete do těžkých životních situací, doporučuji návštěvu paní doktorky, která vám může ukázat cestu jak se s daným problémem vypořádat .Tímto paní doktorce děkuji za péči, kterou naší rodině věnovala.

Umístění: Ordinace psychologické poradenství

Paní doktorka je empatická dáma s velkým rozsahem zkušeností. Již během prvního sezení mi ukázala, že problémy, se kterými jsem za ní přišel, lze vyřešit. Velice mne tím uklidnila a ukázala cestu, po které jít a jak problémy zvládnout. Líbí se mi na jejím přístupu aktivní komunikace s klientem a také skutečnost, že ukazuje více alternativ řešení. Jednání je férové, příjemné a zároveň tzv. na rovinu. Paní doktorka mi ukázala, jak pracovat, zároveň mi nepodsouvala, že se vše vyřeší samo a rychle. Především toho si na ní cením. Její pomoc mohu vřele doporučit.

Umístění: Ordinace psychologické poradenství

Paní doktorka je naprosto skvělá. Má velmi lidský přístup, dokáže poradit i povzbudit. Má originální a přitom velice trefné postřehy a dobře mě směrovala k tomu, abych si na leccos přišel sám, což má největší hodnotu, protože na co si člověk přijde sám, tomu pak věří. Pomohla mi v těžkých chvílích, odcházel jsem z ordinace s úlevou, nadějí a urovnanými myšlenkami. Z paní doktorky čiší upřímná snaha pomoci, je vidět, že ji to baví a naplňuje.

Psychoterapeutka a soudní znalkyně s více než dvacetiletou praxí.
Vzdělání:
• absolventka FF UK