Věra Tomášová, psycholog Pardubice

PhDr. Věra Tomášová

Psycholog

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Hotovost

• 550 Kč

Alternativní medicína

Krizová intervence +4 Více

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Psychoterapeutka a soudní znalkyně s více než dvacetiletou praxí. Vzdělání: • absolventka FF UK • tříletá psychoterapeutická fakulta v Praze ...

• psychoterapie

Psychologická diagnostika

Psychologické poradenství

Zhotovení znaleckého posudku

Umístění: Ordinace psychologické poradenství

Moje zkušenost s paní doktorkou je stará více než deset let a od té doby jsem ji navštívila několikrát. Moje obavy z první návštěvy se po pár minutách rozplynuly .Vždy mi dokázala pomoci velice přirozeně a profesionálně . Její služby využil i můj syn ,který se dostal do složité životní situace a s její pomocí se mu podařilo vše zvládnout. Všem kteří se dostanete do těžkých životních situací, doporučuji návštěvu paní doktorky, která vám může ukázat cestu jak se s daným problémem vypořádat .Tímto paní doktorce děkuji za péči, kterou naší rodině věnovala.

Umístění: Ordinace psychologické poradenství

Paní doktorka je empatická dáma s velkým rozsahem zkušeností. Již během prvního sezení mi ukázala, že problémy, se kterými jsem za ní přišel, lze vyřešit. Velice mne tím uklidnila a ukázala cestu, po které jít a jak problémy zvládnout. Líbí se mi na jejím přístupu aktivní komunikace s klientem a také skutečnost, že ukazuje více alternativ řešení. Jednání je férové, příjemné a zároveň tzv. na rovinu. Paní doktorka mi ukázala, jak pracovat, zároveň mi nepodsouvala, že se vše vyřeší samo a rychle. Především toho si na ní cením. Její pomoc mohu vřele doporučit.

Umístění: Ordinace psychologické poradenství

Paní doktorka je naprosto skvělá. Má velmi lidský přístup, dokáže poradit i povzbudit. Má originální a přitom velice trefné postřehy a dobře mě směrovala k tomu, abych si na leccos přišel sám, což má největší hodnotu, protože na co si člověk přijde sám, tomu pak věří. Pomohla mi v těžkých chvílích, odcházel jsem z ordinace s úlevou, nadějí a urovnanými myšlenkami. Z paní doktorky čiší upřímná snaha pomoci, je vidět, že ji to baví a naplňuje.

Umístění: jiné místo Psychické problémy

Paní doktorka mi velmi pomohla. Odhalila přesnou příčinu mých problémů, o kterých jsem si chybně myslel, že jsou způsobeny stresem v práci. Během pár sezení bylo vyřešeno. Přístup byl super, vřele doporučuji.

Umístění: Ordinace

Vynikající, vždy mi velice pomohla v kritických situacích. Její přístup mi velice vyhovuje a nedám na ni dopustit. Pokud hledáte pomoc a jste ochotni podívat se konstruktivně na problém, je skvělou volbou. Děkuji za vše!

Paní doktorka má velmi osobitý přístup, který mi velmi sedl. Jenom nesedí a neposlouchá, ale nebojí se říct svůj názor a poradit. Setkala jsem se s mnohými terapeuty, ale paní doktorka byla ze všech bezkonkurenčně nejlepší! Doporučuji!

Znalecký posudek velmi špatný, arogantní nepříjemné chování, 5hodin v kuse intenzivní výslech, testy bez možnosti přestávky, svačiny ani kousek čokolády mi nedovolila si vzít. Za mě velmi negativní zkušenost.

Profesionální přístup, paní psycholožka mi velice pomohla vypořádat se s mými problémy. Mohu jedině doporučit!

• psychoterapie