Praktický lékař pro dospělé
Bezručova 2, Nový Jičín

Velice pečlivá lékařka.nenechává nic náhodě.Jsem s ní velice spokojený.Škoda že jen bude končit kvůli důchodovému věku.

Co pacient to jiný názor, asi podle toho jak paní doktorka vyhoví přání nebo ne. Po léta mne jiný lékař léčil stejnými léky, které nezabíraly a až paní doktorka mne poslala na vyšetření ke kardiologovi a na oční a změnou léků se můj stav upravil. Nenapíše léky jen od bolesti, ale snaží se léčit příčinu bolesti, bohužel na léčení příčin je někdy pozdě a tak jsou potom léky od bolesti jediným možným řešením. Jsem spokojena a doporučuji.

Stránky ,které umožňují anomymně a neeticky urážet věk lékařky nejsou věrohodné.
Ale zřejmě zřizovateli záleží více na výdělku z reklam,které mu přinášejí,než
na jedné paní doktorce,která se čtyřicet let věnuje svým pacientům.
Nemám nic proti výrokům typu "špatný lékař",ale předešlý pisatel si zasloužil
korekci,protože má hrubé nedostatky ve výchově.Znám paní doktorku nejen z ambulance
a věřte, že duchem je o mnoho mladší tento nevychovanec.

Velmi profesionální a vstřícný přístup. K paní doktorce si získáte důvěru, protože jejím přístupem k vašim potížím máte pocit, že je tu právě jen pro vás. Léčí nejenom jako výborný lékař, ale také jako člověk, který má pro vás porozumnění. Děkuji a doporučuji.