Praktická lékařka pro děti a dorost
Pod kaštany 15, Brno

K pani doktorce chodime uz 11 let se starsim synem a dalsi 3 roky i s mladsi dcerou. Nikdy se mi nestalo, ze bych byla nespokojena. Vzdy je lecba adekvatni k nemoci, zadne zbytecne okamzite cpani antibiotik atd. Na cokoli se zeptam mi v klidu odpovi a dozvim se vse co potrebuji. Za me jedna z nejlepsich lekarek a sestricka je take na velikou jednicku s hvezdickou.

Já svoji dceru od paní doktorky odhlásila, jelikož i přes časté problémy nebyla schopna poznat že má intoleranci laktózy, jinak byla milá, ale já ji přestala považovat za odborníka.

U paní doktorky jsem byla s 9denní (!) dcerou, protože naše dětská lékařka měla zrovna dovolenou. Odcházela jsem naprosto vystresovaná, bez pořádných informací, pouze s žádankou do nemocnice (prý se jedná o podvyživeného kojence a má velkou žloutenku, takže je nutné hospitalizovat). S brekem jsem si opět (pár dní po návratu z porodnice) sbalila věci a odjela do nemocnice, kde nám řekli, že se rozhodně nejedná o podvyživeného kojence ani o žloutenku, kterou by bylo třeba léčit. Že na žloutenku jsou přímo tabulky a grafy, kde se jasně říká, od kdy se léčí a do kdy se to nedělá.
Nevím, jestli se paní doktorka takovou přehnanou pečlivostí raději kryla, když nejsme její pacienti a ona je zastupující doktor, nebo tak jedná vždy, ale já vím jistě, že už bych k ní v žádném případě nikdy nešla, ten stres vůbec nestál za to.

Nejhorší lékařka co jsem potkala. Nejen že synovi po 3měsících přetahování piňdi ho úplně strhla a měl ho celý podlitý krví-díky nové paní doktorce vše úspěšně vyléčeno. A další věc, zanedbaný masivní stafilokok v nose i přes mé připomínky k potížím. Za mě a mého syna UŽ NIKDY více...Ordinace nic moc, čekárna fajn ale úložiště na kočárky je katastrofa-ikdyž poskytují zámek, jelikož má k nim kdokoliv z ulice přístup.

K paní doktorce chodím už od narození a jsem velice spokojená. Vždy velmi vstřícná, usměvavá, pečlivá a v klidu. Mohu jen doporučit !

Pani doktorka i sestřička jsou na správném místě. Profesionální i lidský přístup. Vždy s úsměvem a v pohodě.
Chodíme tam rádi a vždy s dobrým pocitem odcházíme. Neměnila bych je :-).

S paní doktorkou jsem nadmíru spokojená, chodím k ní se 3 dětmi a není jí co vytknout. Sestřička velmi ochotná a příjemná.

Paní doktorka je velmi příjemná, vstřícná a se vším vždy poradí. Chodila jsem k ní jako dítě, stejně tak i můj bratr, a teď ji navštěvuji s naším ročním synem. Sestřička je také velmi milá a usměvavá.

K paní doktorce jsem chodila já, moje sestra, sestřenice..celá rodina..a jelikož jsem s ní byla spokojená, chodím k ní i s moji 4měsíčíní dcerkou. Sestřička je velmi milá a apní doktorka velmi ráda všechno vysvětlí. Je milá, pozorná a pečlivá.

super lekarka,nejlepsi co znam!!