Horova 28, Brno
Neurolog, specialista EEG (mapa)

Jsme s manželem dlouholetí pacienti a můžeme hodnotit jenom v superlativech, A jenom zásluhou její péče se
oba ještě pohybujeme. Děkujeme Havlasovi

Paní doktorka je velmi erudovaná a zkušená, neodbývá vyšetření, pošle na drahá vyšetření je-li to třeba. na rozdíl od mnoha brněnských neurologů -nechci jmenovat, ale je jich několik, kteří se chovají jako zlatokopové, mají zaměstnance ve svých ordinacích a jejich praxe se rozrůstají, ale když během vyšetření nedejbože začnete hovořit o dvou problémech, odbydou Vás s tím., že ted budou řešit jen jeden problém atd. Léky dávají jen bazální, moderní preparáty ne, protože jsou drahé. Toto ovšem neplatí pro paní doktorku Schidlbergerovou, která léčí nejmodernějšími léky i přes to, že jsou velmi drahé a jistě nepříznivě zvyšují náklady. Pro mě je paní doktorka poklad a jsem vděčná, že jsem v její péči. Vždy mi pomohla.
Pokud se někdo diví, že má bolesti pánve a zad v těhotenství, tak tomu se zase divím já.
A lokálně působící antirevmatikum dítěti jistě neublíží, ty informace se týkajáí účinné látky, podávané do těla, nikoli lokálně.-toto komnetář k předchozímu příspěvku

nějak se s těmito názory neztotožňuji. Prostředí v čekárně je sice příjemné, ale to se záhy změní při vstupu do ordinace. Sestra je ultra nepříjemná o paní doktorce ani nemluvím. Nechá Vás stát ve spodním prádle a úplně klidně si vezme během vyšetřování telefon a vybavuje se s nějakým člověkem, kterému předepsala pro manželku léky, ale oni jí bohužel nepomohli. Vy po skončení prohlídky dostanete zase to co už Vám předepisuje měsíc a vůbec Vám to nepomáhá. Jednou jsem šla na kontrolu v době, kdy paní doktorka slavila narozeniny. O tom, že měla na objednané lidi skoro dvě hodiny skluz ani mluvit nechci spíš o tom co někteří lidé nosili dovnitř. V tomto případě zřejmně platí pravidlo, kdo maže, ten jede.

Paní doktorka je vyniklající odborník, vždy milá, ochotná a vstřícná,pacientovi vždy najde to nejlepší řešení k odstranění potíží, mám k ní naprostou důvěru a díky za takové lékaře, kteří jsou velice oddáni svému povolání.

K paní doktorce jsem se dostala po porodu se syndromem karpálního tunelu, který mi vyléčila. Musím říct, že paní doktorka je skutečná odbornice. Doktor mi při vyšetření EMG sdělil, že operaci neujdu. Protože jsem kojila a starala se o malé dítě, tak operace nebyla možná. Kombinací injekcí, obstřiků a laseru se mi vrátila hybnost i citlivost.
Na kontrolním vyšetření EMG po půl roce se pan doktor ptal, zda jsem byla na operaci a říkal, že je to neuvěřitelné.
Zpočátku působila paní doktorka odměřeně, ale je velmi přátelská a na kontroly jsem pak chodila moc ráda a velmi paní doktorce důvěřuji!
Paní doktorko, moc Vám děkuji!!!
Sestřička je taková jaká je, hodnotí se zde lékaři.

Paní doktorka je velmi příjemná a vstřícná, se zájmem o pacienty.

Doktorka dobra, ale sestra byva otresna

skutečný profesionál ve svém oboru,dobrý diagnostik,se zájmem se snaží najít
řešení pro odtranění potíží pacienta,má příjemné vystupování

příjemná,ochotná,výborná odbornice.

přátelská a profesionální!

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,mám napsanou diagnózu 544.
    Bolesti v bederní pateri,vystrelujici do kyčle,stehna a hýždě.Zatim žádná rehabilitace moc nepomáhá.Jak dal?Bolesti jsou občas opravdu nesnesitelné.

Nutné neurologické nebo ortopedické vyšetření+rtg.

MUDr. Věra Schildbergerová

• Dobrý den,
    Je mi 19 let a přibližně od 15 let trpím na migrény. Do 17. roku jsem měla bolesti hlavy tak 3x týdně a migrénu 1 do měsíce. Za poslední dva roky se obyčejné bolesti hlavy zvýšily na každodenní bolesti, slabší migrénu mívám 1-2x do týdne a silnou minimálně 1x za 2 týdny. To znamená, že se každé ráno vzbudím s bolestí a jdu s ní spát. Vyjdu pár schodů, spustí se migréna, špatně se napiju spustí se migréna. V 15 letech mě lékaři odmítali s tvrzením, že se chci vyhnout škole. V 17 letech jsem měla první eeg, čisté. Před měsícem první ct, čisté. Dva roky zpět jsem prodělala obrnu lícního nervu, výsledky z lumbální punkce jsme nedostali, poté jsem se vyléčila. Dva dny zpátky jsem byla poprvé převezena na pohotovost s migrénou, protože se přidalo i pálení na plicích, koktání a nevnímavost. Myslím že spolu s tím trpím bludy. Často sebou trhnu při pocitu že na mě někdo sáhl. Občas něco slyším nebo vidím. Samozřejmě nic z toho není skutečné jen pro mě ano, v tu chvíli. Hodně jsem začala zapomínat. Například při cestě domu. Vyjdu z dopravního prostředku a najednou nevím kde jsem, proč tam jsem a tak podobně. 10 minut stojím a pak si vzpomenu kde jsem a kam potřebuji, jen nevím jak se tam dostat. Přitom jsou to známé trasy. Nepoznávám sama sebe v zrcadle ani příbuzné, vždy jen na okamžik. Lékaři mě odmítají, tak prosím o radu vás.
    Díky.

Složitá situace-vyžaduje neurologické,psychologické i psychiatrické vyšetření MR mozku a vyšetření paměti.

MUDr. Věra Schildbergerová