Věra Schildbergerová, neurolog Brno

MUDr. Věra Schildbergerová

Uložit

Neurolog Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Horova 28, Brno
Neurolog, specialista EEG

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

Jsme s manželem dlouholetí pacienti a můžeme hodnotit jenom v superlativech, A jenom zásluhou její péče se
oba ještě pohybujeme. Děkujeme Havlasovi

Paní doktorka je velmi erudovaná a zkušená, neodbývá vyšetření, pošle na drahá vyšetření je-li to třeba. na rozdíl od mnoha brněnských neurologů -nechci jmenovat, ale je jich několik, kteří se chovají jako zlatokopové, mají zaměstnance ve svých ordinacích a jejich praxe se rozrůstají, ale když během vyšetření nedejbože začnete hovořit o dvou problémech, odbydou Vás s tím., že ted budou řešit jen jeden problém atd. Léky dávají jen bazální, moderní preparáty ne, protože jsou drahé. Toto ovšem neplatí pro paní doktorku Schidlbergerovou, která léčí nejmodernějšími léky i přes to, že jsou velmi drahé a jistě nepříznivě zvyšují náklady. Pro mě je paní doktorka poklad a jsem vděčná, že jsem v její péči. Vždy mi pomohla.
Pokud se někdo diví, že má bolesti pánve a zad v těhotenství, tak tomu se zase divím já.
A lokálně působící antirevmatikum dítěti jistě neublíží, ty informace se týkajáí účinné látky, podávané do těla, nikoli lokálně.-toto komnetář k předchozímu příspěvku

nějak se s těmito názory neztotožňuji. Prostředí v čekárně je sice příjemné, ale to se záhy změní při vstupu do ordinace. Sestra je ultra nepříjemná o paní doktorce ani nemluvím. Nechá Vás stát ve spodním prádle a úplně klidně si vezme během vyšetřování telefon a vybavuje se s nějakým člověkem, kterému předepsala pro manželku léky, ale oni jí bohužel nepomohli. Vy po skončení prohlídky dostanete zase to co už Vám předepisuje měsíc a vůbec Vám to nepomáhá. Jednou jsem šla na kontrolu v době, kdy paní doktorka slavila narozeniny. O tom, že měla na objednané lidi skoro dvě hodiny skluz ani mluvit nechci spíš o tom co někteří lidé nosili dovnitř. V tomto případě zřejmně platí pravidlo, kdo maže, ten jede.

Paní doktorka je vyniklající odborník, vždy milá, ochotná a vstřícná,pacientovi vždy najde to nejlepší řešení k odstranění potíží, mám k ní naprostou důvěru a díky za takové lékaře, kteří jsou velice oddáni svému povolání.

K paní doktorce jsem se dostala po porodu se syndromem karpálního tunelu, který mi vyléčila. Musím říct, že paní doktorka je skutečná odbornice. Doktor mi při vyšetření EMG sdělil, že operaci neujdu. Protože jsem kojila a starala se o malé dítě, tak operace nebyla možná. Kombinací injekcí, obstřiků a laseru se mi vrátila hybnost i citlivost.
Na kontrolním vyšetření EMG po půl roce se pan doktor ptal, zda jsem byla na operaci a říkal, že je to neuvěřitelné.
Zpočátku působila paní doktorka odměřeně, ale je velmi přátelská a na kontroly jsem pak chodila moc ráda a velmi paní doktorce důvěřuji!
Paní doktorko, moc Vám děkuji!!!
Sestřička je taková jaká je, hodnotí se zde lékaři.

Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi příjemná a vstřícná, se zájmem o pacienty.

Doktorka dobra, ale sestra byva otresna

M

skutečný profesionál ve svém oboru,dobrý diagnostik,se zájmem se snaží najít
řešení pro odtranění potíží pacienta,má příjemné vystupování

V
Ověřeny pacient

příjemná,ochotná,výborná odbornice.

V

přátelská a profesionální!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

37 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Už asi od podzimu mě bolí hlava. Myslela jsem si, že mám migrénu a tak jsem zašla na neurologii a tam jsem dostala nějaké prašky, ale ty vůbec nezabiraly. Od listopadu do ledna byl klid. Začatkem ledna mě zase začala bolet hlava. Hlava mě klidně bolí v kuse i 3 týdny. Pak zhruba 14 mě hlava nebolí a pak to začne zase na novo. Když mě hodně bolí hlava tak mě nic nebavi a ani nemám na nic náladu a jenom čekám, kdy už mě konečně přestane bolet hlava. Žádné prášky na bolest hlavy mi nezabírají. Asi před 2 lety mě začaly dost bolet záda a někdy mě občas bolí a mám i stuhlou krční páteř a tak si myslím jestli bolest hlavy nemůže s tím souviset. Někeré dny se dá bolest hlavy vidržet některé dny mám pocit že mě hlava boli, tak moc že mám pocit že to nevidržím a tak si jdu lehnout a skusím se trochu vyspat, ale po probuzení je to stejné. Naštěstí že v noci můžu spat. Byla jsem i na CT vyšetření hlavy a nic mi nenasli. Chtěla bych skusit zajít na masáž, ale nevím, jestli by mi pomohla. Také jsem začala cvičit cviky na bolesti zad a krční pateře, ale mám pocit žadného zlepšení.

Doplnit rtg krční pateře nativně i dynamicky,EEG vyšetření.

MUDr. Věra Schildbergerová

Dobrý den, prosím o Vaši radu. V lednu jsem onemocněla zápalem plic a hned po dobrání antibiotik se u mě vyskytnul ,, podivný'' třes nohou , který mě nedovolil vůbec spát. Přikládala jsem to bolesti krční páteře, protože jsem asi 14 dní ležela vzpřímeně kvůli nemoci a úmornému kašli. Byla jsem u neuroložky, která nic neshledala zvláštního jen , že mám hrozně ztuhlou krční páteř a krom rehabilitací mě poslala za psychiatrem pro antidepresiva. Kvůli koronaviru jsem se samozřejmě nikam nedostala, jen jsem byla na odběr krve(ta byla v pořádku) a ještě jsem se objednala k fyzioterapeutce, která mě řekla , že mám hodně přetíženou krční páteř a nemyslí si , že by to bylo psychického rázu. Ke všemu pohyb , jakkékoliv cvičení i např.joga na krční páteř mě celý stav zhoršuje, hlavně nohy a třes v nich nejvíce v noci. Připadám si jako hypochodr, mám pořád velké bolesti zad, v podstatě nemohu nic pořádně dělat, cítím se na 60 let a to je mi 35 let. Mám dvě malé děti a měla bych být v produktivním věku a přitom jsem na odpis. Nevím , zda je to skutečně psychického rázu anebo to nemůže být nějaká nemoc (Roztroušená skleroza, plicní chlamydie, alergie na lepek a já nevím co všechno) myslím, že se mi toho motá v hlavě dost, že tím pádem je to začarovaný kruh - mám úzkosti ze svého zdrav.stavu anebo je původ psychický. Nikam se na vyšetření nedostanu a doma se zkouším vše možné. Jím zdravě, medituji, snažím se cvičit, i když je mi vždy po tom hůře , užívám bylinky, ale nejhorší jen ten každodenní třes . Někdy je slabší, když cvičím tak silnější. Je to již tři měsíce a už jsem ze své situace zoufalá. Chci se cítit zase zdravě a fungovat a hlavně se pořádně vyspat. Děkuji za jakkoukoliv Vaši radu.

Všetření krevního obrazu,vyšetření jontů,hormonů štítnice,MR LS pateře,event EMG dolních končetin.

MUDr. Věra Schildbergerová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti