Horova 28, Brno
Neurolog, specialista EEG (mapa)

Jsme s manželem dlouholetí pacienti a můžeme hodnotit jenom v superlativech, A jenom zásluhou její péče se
oba ještě pohybujeme. Děkujeme Havlasovi

Paní doktorka je velmi erudovaná a zkušená, neodbývá vyšetření, pošle na drahá vyšetření je-li to třeba. na rozdíl od mnoha brněnských neurologů -nechci jmenovat, ale je jich několik, kteří se chovají jako zlatokopové, mají zaměstnance ve svých ordinacích a jejich praxe se rozrůstají, ale když během vyšetření nedejbože začnete hovořit o dvou problémech, odbydou Vás s tím., že ted budou řešit jen jeden problém atd. Léky dávají jen bazální, moderní preparáty ne, protože jsou drahé. Toto ovšem neplatí pro paní doktorku Schidlbergerovou, která léčí nejmodernějšími léky i přes to, že jsou velmi drahé a jistě nepříznivě zvyšují náklady. Pro mě je paní doktorka poklad a jsem vděčná, že jsem v její péči. Vždy mi pomohla.
Pokud se někdo diví, že má bolesti pánve a zad v těhotenství, tak tomu se zase divím já.
A lokálně působící antirevmatikum dítěti jistě neublíží, ty informace se týkajáí účinné látky, podávané do těla, nikoli lokálně.-toto komnetář k předchozímu příspěvku

nějak se s těmito názory neztotožňuji. Prostředí v čekárně je sice příjemné, ale to se záhy změní při vstupu do ordinace. Sestra je ultra nepříjemná o paní doktorce ani nemluvím. Nechá Vás stát ve spodním prádle a úplně klidně si vezme během vyšetřování telefon a vybavuje se s nějakým člověkem, kterému předepsala pro manželku léky, ale oni jí bohužel nepomohli. Vy po skončení prohlídky dostanete zase to co už Vám předepisuje měsíc a vůbec Vám to nepomáhá. Jednou jsem šla na kontrolu v době, kdy paní doktorka slavila narozeniny. O tom, že měla na objednané lidi skoro dvě hodiny skluz ani mluvit nechci spíš o tom co někteří lidé nosili dovnitř. V tomto případě zřejmně platí pravidlo, kdo maže, ten jede.

Paní doktorka je vyniklající odborník, vždy milá, ochotná a vstřícná,pacientovi vždy najde to nejlepší řešení k odstranění potíží, mám k ní naprostou důvěru a díky za takové lékaře, kteří jsou velice oddáni svému povolání.

K paní doktorce jsem se dostala po porodu se syndromem karpálního tunelu, který mi vyléčila. Musím říct, že paní doktorka je skutečná odbornice. Doktor mi při vyšetření EMG sdělil, že operaci neujdu. Protože jsem kojila a starala se o malé dítě, tak operace nebyla možná. Kombinací injekcí, obstřiků a laseru se mi vrátila hybnost i citlivost.
Na kontrolním vyšetření EMG po půl roce se pan doktor ptal, zda jsem byla na operaci a říkal, že je to neuvěřitelné.
Zpočátku působila paní doktorka odměřeně, ale je velmi přátelská a na kontroly jsem pak chodila moc ráda a velmi paní doktorce důvěřuji!
Paní doktorko, moc Vám děkuji!!!
Sestřička je taková jaká je, hodnotí se zde lékaři.

Paní doktorka je velmi příjemná a vstřícná, se zájmem o pacienty.

Doktorka dobra, ale sestra byva otresna

skutečný profesionál ve svém oboru,dobrý diagnostik,se zájmem se snaží najít
řešení pro odtranění potíží pacienta,má příjemné vystupování

příjemná,ochotná,výborná odbornice.

přátelská a profesionální!

oba ještě pohybujeme. Děkujeme Havlasovi

Paní doktorko, moc Vám děkuji!!!
Sestřička je taková jaká je, hodnotí se zde lékaři.

Paní doktorka je velmi příjemná a vstřícná, se zájmem o pacienty.

Doktorka dobra, ale sestra byva otresna

skutečný profesionál ve svém oboru,dobrý diagnostik,se zájmem se snaží najít
řešení pro odtranění potíží pacienta,má příjemné vystupování

příjemná,ochotná,výborná odbornice.

přátelská a profesionální!

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Zdravím vás a prosím o info.Lékař mi vnutil lumbálku,prý odebere 3 malé vzorky,při odběru jsem ztrácela vědomí,nevadilo mu to a odebral mok do 4 zkumavek,pak jsem zkolabovala,neviděla jsem a neslyšela,jen obr šum v uších,nezměřil mi ani tlak,pouze mi zvedl nohy,neměl rukavice a následně mi dal podepsat další papír,prý zapomněl,jenže před tím jsem musela papíry podepsat.Bylo mi zle,ptala jsem se proč-prý pro vědecké učely.Bolí mě stále hlava,záda, třísla apřední strany stehen. Vše cítí jako neetické jednání.Prosila jsem o změření svalů a nervů v nohách,uz krkavic a EEG.Odpověd zněla,že je vše zastaralé a nepoužívá se.Ztráta důvěry tohoto neurologa je naprostá,poradíte mi jak pokračovat,co dělat,kam se obrátit,,předem děkuji nešťastná důchodkyně

Dobrý den,neznám důvod proč lumbální punkce?
    Třeba měl podeření na boreliozu,která se v krvi neprokázala.
    Jinak se samozřejmě EMG z dolních končetin dělá,pokud jsou potíže v Dkk.Zrovna tak EEG při
    bolestech hlavy.

MUDr. Věra Schildbergerová

Dobrý den,
    ruka byla asi tzv. přeležená,ale tím déletrvajícím tlakem
    na periferní nerv,mohlo dojít k jeho postižení.O jaký stupeň postižení jde,zjistí EMG vyšetření,ale nejméně 21 dnů od vzniku.
    Záškuby ve svalech-fascikulace? rovněž vyšetřuje
    neurolog a následně indikuje EMG vyšetření.

MUDr. Věra Schildbergerová