Jsme s manželem dlouholetí pacienti a můžeme hodnotit jenom v superlativech, A jenom zásluhou její péče se

Horova 28, Brno
Neurolog, specialista EEG (mapa)

oba ještě pohybujeme. Děkujeme Havlasovi

Paní doktorka je velmi erudovaná a zkušená, neodbývá vyšetření, pošle na drahá vyšetření je-li to třeba. na rozdíl od mnoha brněnských neurologů -nechci jmenovat, ale je jich několik, kteří se chovají jako zlatokopové, mají zaměstnance ve svých ordinacích a jejich praxe se rozrůstají, ale když během vyšetření nedejbože začnete hovořit o dvou problémech, odbydou Vás s tím., že ted budou řešit jen jeden problém atd. Léky dávají jen bazální, moderní preparáty ne, protože jsou drahé. Toto ovšem neplatí pro paní doktorku Schidlbergerovou, která léčí nejmodernějšími léky i přes to, že jsou velmi drahé a jistě nepříznivě zvyšují náklady. Pro mě je paní doktorka poklad a jsem vděčná, že jsem v její péči. Vždy mi pomohla.
Pokud se někdo diví, že má bolesti pánve a zad v těhotenství, tak tomu se zase divím já.
A lokálně působící antirevmatikum dítěti jistě neublíží, ty informace se týkajáí účinné látky, podávané do těla, nikoli lokálně.-toto komnetář k předchozímu příspěvku

nějak se s těmito názory neztotožňuji. Prostředí v čekárně je sice příjemné, ale to se záhy změní při vstupu do ordinace. Sestra je ultra nepříjemná o paní doktorce ani nemluvím. Nechá Vás stát ve spodním prádle a úplně klidně si vezme během vyšetřování telefon a vybavuje se s nějakým člověkem, kterému předepsala pro manželku léky, ale oni jí bohužel nepomohli. Vy po skončení prohlídky dostanete zase to co už Vám předepisuje měsíc a vůbec Vám to nepomáhá. Jednou jsem šla na kontrolu v době, kdy paní doktorka slavila narozeniny. O tom, že měla na objednané lidi skoro dvě hodiny skluz ani mluvit nechci spíš o tom co někteří lidé nosili dovnitř. V tomto případě zřejmně platí pravidlo, kdo maže, ten jede.

Paní doktorka je vyniklající odborník, vždy milá, ochotná a vstřícná,pacientovi vždy najde to nejlepší řešení k odstranění potíží, mám k ní naprostou důvěru a díky za takové lékaře, kteří jsou velice oddáni svému povolání.

K paní doktorce jsem se dostala po porodu se syndromem karpálního tunelu, který mi vyléčila. Musím říct, že paní doktorka je skutečná odbornice. Doktor mi při vyšetření EMG sdělil, že operaci neujdu. Protože jsem kojila a starala se o malé dítě, tak operace nebyla možná. Kombinací injekcí, obstřiků a laseru se mi vrátila hybnost i citlivost.
Na kontrolním vyšetření EMG po půl roce se pan doktor ptal, zda jsem byla na operaci a říkal, že je to neuvěřitelné.
Zpočátku působila paní doktorka odměřeně, ale je velmi přátelská a na kontroly jsem pak chodila moc ráda a velmi paní doktorce důvěřuji!
Paní doktorko, moc Vám děkuji!!!
Sestřička je taková jaká je, hodnotí se zde lékaři.

Paní doktorka je velmi příjemná a vstřícná, se zájmem o pacienty.

Doktorka dobra, ale sestra byva otresna

skutečný profesionál ve svém oboru,dobrý diagnostik,se zájmem se snaží najít
řešení pro odtranění potíží pacienta,má příjemné vystupování

příjemná,ochotná,výborná odbornice.

přátelská a profesionální!

oba ještě pohybujeme. Děkujeme Havlasovi

Paní doktorko, moc Vám děkuji!!!
Sestřička je taková jaká je, hodnotí se zde lékaři.

Paní doktorka je velmi příjemná a vstřícná, se zájmem o pacienty.

Doktorka dobra, ale sestra byva otresna

skutečný profesionál ve svém oboru,dobrý diagnostik,se zájmem se snaží najít
řešení pro odtranění potíží pacienta,má příjemné vystupování

příjemná,ochotná,výborná odbornice.

přátelská a profesionální!

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• dobrý den,
    dignoza vícežátěžové degenerativní změny C pateře s maximem v segmentu C5-C7,kde je sekundární stenoza páteřníhokanálu.a kombinované zúžení.C5/6 bilat.a C6/C7 bilat s tísněním kořenů C6 a C7 bilat.JIž rok mě bolí při určitých pohybech užívám pregabalin bez efektu.

Dobrý den,hraje roli Váš věk ,event.zaměstnání.
    Rtg C pateře by měl být doplněn MR vyšetřením C pateře a EMG vyšetřením kořenů C6 a C7 oboustranně.
    Dle v ýsledků nastavit vhodnou léčbu.

MUDr. Věra Schildbergerová

• Dobry den, pisi ohledne sveho zdravotniho stavu po porodu pred 1.5 rokem. Od komplikovaneho porodu me zacaly bolet kycle. Bolest vystrelovala z oblasti plotenek v pravo i v levo, smerem do trisla, pres hyzde, koleno az kotnik. Dale silna bolest svalstva okolo patere. Resila jsem to navstevou lekarky a predepsanymi rehabilitacemi, byly napsany RHB dvakrat po sobe. Po dokonceni RHB jsem kvuli jiz zminovanym bolestem okolo patere byla poslana na urologii, kde mi po nativnim CT nasli kamen v mocove trubici. Ale nevysvetlilo to bolesti v oblasti plotenek. Bohuzel stav se mi nezlepsil, ba naopak vyrazne zhorsil. Nyni uz je to ve stadiu, kdy mi bolesti v krizi nedovoli udelat krok ci se ohnout, nebo sejit schody.Pece o syna je narocna s takovyma bolestma. Leky na bolest brat nemohu, protoze mi zpusobuji velike bolesti ledvin. Proto musim uz rok a pul bolesti snaset bez jakekoliv pomoci na zmirneni. Diky velkym bolestem jsem v pernamentnim stresu a bohuzel se mi udelal zaludecni vred a nedostavila se menstruace. Pani doktorka proto vystavila zadanku na vysetreni neurologem. Bohuzel netusim, kam se objednat, abych netrpela jeste dalsi mesice ukrutnou bolesti, nez me nekde prijmou a vysetri a mohla jsem se tak plnohodnotne starat o maleho syna... v noci uz bolestma nespim. Jakykoliv pohyb mi okamzite vystreli do trisel a dolu po noze. Nebo se mi podlomi, coz zavina byt nebezpecnr pro me i syna ,ktereho nesu ze schodu. Obcas citim brneni nohy nebo bolest po cele delce. Brni a pali me zada od lopatek az dolu. Jsem zoufala, snazila jsem se o napravu, ale bohuzel je to horsi a horsi. Uz mi bolesti nedovoli ani cvicit jogu, ktera mi alespon chvilkove ulevila. Mohli by jste mi prosim poradit, kam se s objednanim obratit, propadne jestli by mohlo jit o vyhrezle plotynky a jaky by mohl byt dalsi postup... Syna jsem rodila 30 hodin, pro nepostupujici porod jsem dostala 2 tablety na vyvolani a nespocet injekci pro vyssi a nepretrzite kontrakce. Syn se narodil abnormalni rotaci po umornem dvpuhodinovem tlaceni, kdy mi pokazde pri zatlaceni sjel do hrdla, ale pri naslednem nadechu na dalsi kotrakci zase vyjel zpet a takhle dve hodiny nez ho ze me prakticky vytrhli. Vaha ditete 3700, 54 cm, obvod hlavy 36 cm. Dekuji predem za odpoved. Pernicova Jarmila

Vážená paní,je důležité vědět i Váš věk,jaké jste prodělala nemoci,zda-li máte alergii,Vaše povolání atp.Je to Vaše první dítě?Kojila jste ?
    Praktický lékař Vás může poslat na rtg celé pateře,na rtg kyčlí a nechat vyšetřit krev na celkový screening +
    vyšetření krve na borreliózu.Dle těchto výsledků se lze odrazit,zda na ortopedii,neurologii či infekční.
    Z neurolog.hlediska bude určitě nutné MR vyšetření LS pateře.Pokud budou všechny výsledky negativní,
    je nutné zvážit i možnou panickou poruchu chování po porodu a tak i konzultaci psychiatrem.

MUDr. Věra Schildbergerová