Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Věra Schildbergerová
Neurolog, specialista EEG

Horova 28, Brno 61600

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Jsme s manželem dlouholetí pacienti a můžeme hodnotit jenom v superlativech, A jenom zásluhou její péče se
    oba ještě pohybujeme. Děkujeme Havlasovi

     •  • 

  • Paní doktorka je velmi erudovaná a zkušená, neodbývá vyšetření, pošle na drahá vyšetření je-li to třeba. na rozdíl od mnoha brněnských neurologů -nechci jmenovat, ale je jich několik, kteří se chovají jako zlatokopové, mají zaměstnance ve svých ordinacích a jejich praxe se rozrůstají, ale když během vyšetření nedejbože začnete hovořit o dvou problémech, odbydou Vás s tím., že ted budou řešit jen jeden problém atd. Léky dávají jen bazální, moderní preparáty ne, protože jsou drahé. Toto ovšem neplatí pro paní doktorku Schidlbergerovou, která léčí nejmodernějšími léky i přes to, že jsou velmi drahé a jistě nepříznivě zvyšují náklady. Pro mě je paní doktorka poklad a jsem vděčná, že jsem v její péči. Vždy mi pomohla.
    Pokud se někdo diví, že má bolesti pánve a zad v těhotenství, tak tomu se zase divím já.
    A lokálně působící antirevmatikum dítěti jistě neublíží, ty informace se týkajáí účinné látky, podávané do těla, nikoli lokálně.-toto komnetář k předchozímu příspěvku

     •  • 

  • nějak se s těmito názory neztotožňuji. Prostředí v čekárně je sice příjemné, ale to se záhy změní při vstupu do ordinace. Sestra je ultra nepříjemná o paní doktorce ani nemluvím. Nechá Vás stát ve spodním prádle a úplně klidně si vezme během vyšetřování telefon a vybavuje se s nějakým člověkem, kterému předepsala pro manželku léky, ale oni jí bohužel nepomohli. Vy po skončení prohlídky dostanete zase to co už Vám předepisuje měsíc a vůbec Vám to nepomáhá. Jednou jsem šla na kontrolu v době, kdy paní doktorka slavila narozeniny. O tom, že měla na objednané lidi skoro dvě hodiny skluz ani mluvit nechci spíš o tom co někteří lidé nosili dovnitř. V tomto případě zřejmně platí pravidlo, kdo maže, ten jede.

     •  • 

  • Paní doktorka je vyniklající odborník, vždy milá, ochotná a vstřícná,pacientovi vždy najde to nejlepší řešení k odstranění potíží, mám k ní naprostou důvěru a díky za takové lékaře, kteří jsou velice oddáni svému povolání.

     •  • 

  • K paní doktorce jsem se dostala po porodu se syndromem karpálního tunelu, který mi vyléčila. Musím říct, že paní doktorka je skutečná odbornice. Doktor mi při vyšetření EMG sdělil, že operaci neujdu. Protože jsem kojila a starala se o malé dítě, tak operace nebyla možná. Kombinací injekcí, obstřiků a laseru se mi vrátila hybnost i citlivost.
    Na kontrolním vyšetření EMG po půl roce se pan doktor ptal, zda jsem byla na operaci a říkal, že je to neuvěřitelné.
    Zpočátku působila paní doktorka odměřeně, ale je velmi přátelská a na kontroly jsem pak chodila moc ráda a velmi paní doktorce důvěřuji!
    Paní doktorko, moc Vám děkuji!!!
    Sestřička je taková jaká je, hodnotí se zde lékaři.

     •  • 

  • Paní doktorka je velmi příjemná a vstřícná, se zájmem o pacienty.

     •  • 

  • Doktorka dobra, ale sestra byva otresna

     •  • 

  • M

    skutečný profesionál ve svém oboru,dobrý diagnostik,se zájmem se snaží najít
    řešení pro odtranění potíží pacienta,má příjemné vystupování

     •  • 

  • příjemná,ochotná,výborná odbornice.

     •  • 

  • V

    přátelská a profesionální!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

37 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, prosím o Vaši radu. V lednu jsem onemocněla zápalem plic a hned po dobrání antibiotik se

Dobrý den, prosím o Vaši radu. V lednu jsem onemocněla zápalem plic a hned po dobrání antibiotik se u mě vyskytnul ,, podivný'' třes nohou , který mě nedovolil vůbec spát. Přikládala jsem to bolesti krční páteře, protože jsem asi 14 dní ležela vzpřímeně kvůli nemoci a úmornému kašli.…

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

MUDr. Věra Schildbergerová

Všetření krevního obrazu,vyšetření jontů,hormonů štítnice,MR LS pateře,event EMG dolních končetin.


Už asi od podzimu mě bolí hlava. Myslela jsem si, že mám migrénu a tak jsem zašla na neurologii a ta

Už asi od podzimu mě bolí hlava. Myslela jsem si, že mám migrénu a tak jsem zašla na neurologii a tam jsem dostala nějaké prašky, ale ty vůbec nezabiraly. Od listopadu do ledna byl klid. Začatkem ledna mě zase začala bolet hlava. Hlava mě klidně bolí v kuse i 3 týdny. Pak zhruba 14 mě hlava nebolí…

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

MUDr. Věra Schildbergerová

Doplnit rtg krční pateře nativně i dynamicky,EEG vyšetření.


Prohlížet všechny odpovědi

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.