Ordinace lékaře pro děti a dorost
Chomutovská 2, Karlovy Vary

Umístění: Ordinace lékaře pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce chodíme se všemi 4 dětmi a jsme velice spokojeni, také paní sestřička je úžasná, když to byla třeba jen rýma stačilo zavolat a dostalo se nám dobré rady a vždy se dětem ulevilo, můžeme jen doporučit

spokojenost

Moji dceru paní doktorka vždy léčila tabletami ACC LONG....ať tam šla s čímkoliv, s horečkou, s bolestí břicha, průjmem, nebo i s čepy na mandlích. Nabyla jsem dojmu, že je placená od výrobce těhto tablet. Jsem ráda, že dcera je už dospělá a přešla k jiné doktorce, byla jsem hodně nespokojená.

Výborná p.doktorka vstřícná,ochotná a velmi milá sestřička

S touto doktorkou jsem byla velmi nespokojena.Sestra sice příjemná ale každá tvrdí jabka a hrušky př.sestřička-musí hodně pít.doktorka:hlavně at moc nepije!Paní doktorka na vše dává antibiotika měla by se nad sebou zamyslet odešla jsem a ted jsem velmi spokojená

Nejlepší paní doktorka,

Jsme moc spokojeni

S paní doktorkou jsme velice spokojeni. Mám 10 měsíční dcerku, které se vždy dobře věnují. Mají se sestřičkou výborný přístup k dětem. Poradí a pomůžou, je možné se zeptat na radu i po telefonu. Doporučí mi jak se dcerce nejlépe věnovat, na co dát pozor a co je pro její spokojenost nejlepší. Mohu ostatním vřele doporučit. A paní doktorce a sestřičce velice poděkovat.

Paní doktorka je moc hodná,vždy se dceři věnuje s maximální péčí.Teď se nám narodil syn a přístup k miminku má úžasný.Jinou sestřičku bych u paní doktorky nechtěla,vždy mi skvěle poradí ať přímo v ordinaci nebo po telefonu,má trpělivost na otázky rodičů a vše vysvětlí.

Naše paní doktorka je moc milá a vždy dokáže skvěle poradit.Se sestřičkou
jsou skvěle sehraná a vždy usměvavá dvojka.Mé děti je mají obě moc rády.Každému doporučuji.