Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

ISPAT NH a.s. Vratimovská 689, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

Doktorka Popelkova mne presvedcila ze umi lecit opravdu jen chripku neumi vcas zhodnotit zavaznost nemoci a poslat k doktorovi specialistovi.

Paní doktorka je fajn, skutečný odborník, používá nejmodernější techniku, má k dispozici hygienistku, ta mně pomohla zastavit zánět dásní, a pravidelnými kontrolami nutí pacienty ke zlepšení jejich ústí hygieny.
Sestra si bohužel léčí své vlastní pocity nedostatečnośti na pacientech, když je někdo trochu jiný, má například vlasy příliš nakrátko ostříhané, tak to musí zkritizovat, ono je opravdu dost laciné pomlouvat vzhled a úpravu zevnějšku pacientů, sama sestřička také nepatří mezi "učiněné krasavice" (lepé děvy).Skvělý lékař, skvělý člověk, mohu zodpovědně doporučit. Několikrát velmi pomohla a to nejen profesně, ale i lidsky. Vždy trpělivě a se zájmem vyslechne, poradí i přes telefon, třeba i ve volném čase. Nic nezanedbá a nezlehčuje, je velmi svědomitá. Přihlásila jsem k ní dokonce celou rodinu. Přeji paní doktorce pevné zdraví a vše krásné. Mockrát děkuji za vše. V.R.,Ostrava

Naši paní doktorce 100% důvěřuji,jak po stránce odborné i lidské.Chodím k ní s důvěrou ,vím, že vždy pomůže.Je nejlepší.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Š
Ověřeny pacient

Když ležÍte v nemocnici,tak si myslíte že dostanete tu nejlepší péči a proto se vám nemůže nic stát.Po propuštění z nemocnice jsem požadal o pomoc paní MuDr. Popelkovou a ta mí zachranila život.Proto si ji nesmírně vážím a budu Ji vždy věřit.

P

Paní doktorku navštěvuji již dlouho a vždy je velmi ochotná mi pomoci.Její lidský i odborný přístup je perfektní a její zásluhou jsem stále v kondici.

A

paní MUDr Věra Popelková je lékařka ke které jdete rádi, bez obav a s důvěrou. Je to lékařka znalostmi i praxí na vysoké úrovni a i jako člověk je kontaktní a velmi příjemná, což je pro zoufalého pacienta velmi důležité! Paní doktorka dělá čest svému povolání a já jako její pacientka jsem jí nesmírně vděčná za její znalosti i lidský přístup.

Ř
Ověřeny pacient

P. doktorka Popelkova mi vzdy velmi pomohla. Ma vyborne znalosti mediciny, ale mam radda i jeji lidsky pristup.

Nejlepší služby ze všech lékařů, které jsem kdy navštěvoval
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

K

Paní doktorka je pečlivá,vyslechne pacienty,je příjemná.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti