Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hradební 856/10, Hradec Králové
Sam. ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Akutní bolest

Přišla jsem ráno s akutní bolestí zubu . Bála jsem se reakce sestřičky a později i paní doktorky. Vše proběhlo profesionálně . Věnovaly se mi s trpělivostí a profesionalitou , bez jediného náznaku , že zdržuji. Ani chvilku jsem neměla pocit , že zákrok provedou v rychlosti . Naopak věnovaly se mi hodinu , s důkladností , kterou již u paní doktorky dlouhá léta znám. Chci oběma moc poděkovat a budu se těšit na další viděnou. S pozdravem Ivana Bílková

Ověřeny pacient

Skvělá zubařka, ví co dělá, skvěle umrtvuje, práci dělá důkladně. To, že má narváno, je pravda a svědčí to o kvalitě. Chodí k ní celá naše rodina, nikdo si nestěžuje. Pokud máte zájem, bude vám říkat co zrovna dělá a vysvětlí co je potřeba udělat, což je pro mě zajímavé a je pro mě i uklidňující vědět co se děje. Mladá paní zubařka hned vedle, s kterou spolupracují, je taktéž výborná.

Ověřeny pacient

Paní Plačková je vynikající doktorka. Moje minulá zubařka bohužel vždy jen částečně odstranila kaz a zaplombovala, takže se pod plombou kaz dál rozšiřoval. Paní doktorka všechny zuby spravila. Myslím si, že je velice pečlivá. Mohu jen doporučit.

V
Ověřeny pacient

Paní doktorka je výborná, odborník, pracuje na svém vzdělávání. V Hradci již nebydlím, ale klidně za ní dojíždíme z Prahy celá rodina, stojí to za to. Jediné negativum je, že i když jsme objednaní na určitou hodinu, často další hodinu čekáme.

M
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už 10 let a vždycky odvede super práci.

Paní doktorka je velmi pečlivá, vše dokonale vysvětlí a objasní. Chodím k ní mnoho let a jsem naprosto spokojená.

Kvalita, lidský přístup. Co dodat?

Výborná specialistka na paradentozu a zubní implantáty.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

S

Paní doktorka je velmi pečlivá, jsem s její péčí dlouhodobě spokojená. Umí velmi dobře poradit a nemám strach vlézt na křeslo. Je rychlá a přesná. Rozhodně doporučuji.
Souhlasím, že organizačně to s hodinou objednání není ideální, a nelíbí se mi nabízení bílých výplní, idkyž si výslovně přeju obyčejnou.

výborná zubařka, mohu jen doporučit!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti