Soukromá ordinace praktické lékařky
V kolonii 1804, Nymburk

MUDr. Pinkavová je bohužel naprosto neprofesionální a nedůsledný lékař. Neustálé hysterické výstupy se sestrou a občas i s pacienty. NELÉČÍ -> všechny nemoci taky měla a chodí s nimi do práce! Nepošle Vás na žádné vyšetření, protože prý nemůže (ani na obyčejný RTG). V čekárně trávíte hodiny a hodiny, protože si ráda povídá o nesmyslech a v podstatě zbytečně. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI.

Paní doktorka je velmi pečlivá, nezanedbá jedinou věc. Její přístup je nejlepší, s jakým jsem se za posledních několik let setkala. Vřele doporučuji.

když jsem měl evidentně tři zlomená žebra tak mě paní doktorka poslala na rozcvičování že je to od páteře

Na paní doktorku si nemohu v žádném případě stěžovat.Je velmi pečlivá,vždy mě léčí s velkou péčí a přistupuje velice lidsky.Chodím k ní už dlouho a v žádném případě si nemohu na nic stěžovat.Sestřička je milá a obětavá a spolu s paní doktorkou jsou dokonalý tým.Mohu jen doporučit.

Koukám,že máme stejný názor. Přišel jsem s angínou a bylo sepisování všeho možného.....to napětí a zmatek v ordinaci taky nikomu nepřidá.To jsou tam dvě doktorky a čekací doba je delší a delší. Budu taky přecházet jinam.nedoporučuji!

Paní doktorka je nejhorší doktor co znám, do ordinace si jezdí jak chce, takže ordinační hodiny neplatí, v čekárně budete čekat i 2 hodiny jen na kus papíru, provede vám vyšetření, které ani nepotřebujete jen aby dostala od pojišťovny peníze za výkon, v čekárně hraje televize s programem vymývání mozků, reklamy běží stále dokola, takže odejdete s pocitem, že se zrovna teď musíte jít napást, protože potřebujete všechny léčivé bylinky a k tomu si musíte koupi lék na vaginární mykózu bez které umřete. NEDOPORUČUJI!!!!!
Ing.Stanislav Šatra

Kdyby léčila tak, jak dokáže nekonečně mluvit, to by byla paráda. Na "moudré" rady do života a vzpomínky z dětství není nikdo zvědavý, třeba důchodci jo, ale ostatní, co chodí do práce, to jen zdržuje. Budu přecházet jinam.

Příjemná, komunikativní, pečlivá

Léčba a péče-doporučuji.To čekání a zbytečné mluvení,které nemocného nezajímá je nekonečné!