Fyzio Balance
Schodová 2, Brno

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Ve své praxi se na každého klienta snažím dívat komplexně a přistupovat k němu individuálně s vědomím jeho krásné jedinečnosti. Svoji práci dělám s lá...

• fyzioterapeut

Umístění: Fyzio Balance Jiný

Výborná a komplexní terapeutka s citlivým přístupem. Vyzkoušel jsem několik fyzioterapeutů se svým složitějším problémem (bolesti a spazmy svalů zad a šíje), ale vždy se situace více zhoršila. Často po rutinním a nešetrném vedení terapie. Paní Mgr. Věra Müllerová byla první, která uchopila problém za správný konec a svými schopnostmi (podle mě nepochybně i vrozeným talentem) dokázala odhalit pravou příčinu bolestí a celý proces terapie směrovat vhodným způsobem. A i když to byla cesta dlouhá, pomalá, a náročná, přinesla dobrý výsledek. :)
Děkuji za všechno a vřele doporučuji.

Umístění: Fyzio Balance po pádu s kola naražené žebra

Dobrý den .Tímto chci poděkovat . Po pádu s kola jsem měl naražená žebra a bederní ústřel ,Neurolog mi dal obstřiky a prášky ,ale zabralo částečně jen na bedra,tak jsem se rozhodl navštívit Věrku .Po hodině jsem odcházel uvolněn,bez bolesti ,druhý den ráno jsem tedy cítil celé záda(na to jsem byl upozorněn) ,ale během dopoledne vše vymizelo .Vřele doporučuji a děkuji.

Umístění: Fyzio Balance fyzioterapie

K paní Müllerové jsem šla s akutními stavy - zablokovaný krk, zatuhlá lopatka. Okamžitá úleva ihned po ošetření a 100% zlepšení stavu v následujících dnech. Paní je milá, moc šikovná, celou dobu vysvětluje, co dělá, takže ve výsledku je ošetření i zajímavým zážitkem. Do práce je naprosto zapálená, rozhodně doporučuji :-)

Umístění: jiné místo plastika kolenního vazu a meniskus

Po operaci menisku a plastice křížových vazů docházím na rehabilitaci k Mgr. Věře Müllerové. Už po první hodině rehabilitace jsem cítil značnou úlevu od bolesti při chůzi. Pokaždé, co jsem odcházel z další rehabilitace byl můj zdravotní stav o 100% lepší a lepší. Moc příjemná a šikovná doporučuji :)

Na rehabilitaci se zády k Mgr. Věře Müllerové docházím již třetím rokem. Je vždy v dobré náladě, s úsměvem mě "napravuje", a přestože pokaždé odcházím ze cvičení zničen tak se rád příští týden vracím! :-)