Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vratimovská - PK, Ostrava
Odborný lékař kožní

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

Lékařka mě léčí rok a půl a nejsem si jist,zda vůbec léčí dobře.Připadá mi,že pouze zkouší a chce mě poslat do nemocnice.Ale vzorky kůže neodebere,pouze krev,kde se nic nenajde.A ještě k odběru krve-nová sestřička zmatkuje,neví co má pořádně dělat a při odběru krve se jí třepala ruka,zvláštní,asi změním lékaře.Zkusil jsem zajít na fakultní nemocnici (přiznávám,že jsem sehnal lékaře po známosti) a hned mi odebrali vzorky a poslali do Prahy,tak uvidím.

Ověřený profil

K paní doktorce jsem přišla loni v říjnu s akné, super přístup, pomohla mi. I co se týče znamének, nechávala jsem se kontrolovat, bylo mi doporučeno odstranění, a vše mi bylo vysvětleno. Paní doktorka má super přístup.

P
Ověřený profil

Jsme velmi spokojení ,máme k ni důvěru a pomáhá nám (i manželce) v dalších zdravotních problémech. Doporučení mi dál, před mnoha léty můj otec.To k názoru p.Vlčka ze dne 22.2.02012. Odborník nemusí někdy sahat-stačí se podívat na pacienta a vi co má na psát do receptu.(pokud mu pacient sděli , na co je alergicky)

M
Ověřený profil

Šel jsem k paní doktorce s ekzémem mezi prsty pravé nohy, který jsem sám po 3 měsíce nedokázal vyléčit běžně dostupnými prostředky. Předem upozorňuji, že mne několik kolegů varovalo, ať k ní nechodím a najdu si jiného kožaře. Já tvrdil, že nějaký malý ekzém snad zvládne, tam není co zkazit. OMYL! Vyšstření probíhalo asi tak, že lékařka ani nesundala ruce z klávesnice PC a jen se přes rameno ohlédla, co jí ukazuji a podle tohoto "VAŠETŘENÍ" mi vystavila recept.
Po zásahu paní doktorky jsem měl během 3 týdnů vyrážku po celém těle a trvalo rok, než mne toho jiná paní doktorka zbavila. Takže děkuji za novou zkušenost a příště budu vědět, že má člověk dát na rady druhých.

A

Spokojen,zkušená s příjemným přístupem

H
Ověřený profil

Vynikající lékařka. Děkuji.

jsem s ní i sestrou spokojena

Velice milá paní doktorka, poradí, pomůže. Sestřička také příjemná.

Ověřený profil

výborná lékařka, věnuje se, děkuji

Také jsem spokojen, velmi dobrá lékařka

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti