Praktický lékař pro děti a dorost
Modřínová 595, Třebíč

Paní doktorka je výborná. Velmi dobrý diagnostik, mluvím z vlastní zkušeností. Nebýt jí, tak náš chlapeček už tady s námi nejspíš není. Z dětskýho v nemocnici nás poslali domů, že o nic nejde, a druhý den díky paní doktorce jsme jeli rychlou do Brna... Takže absolutně doporučuju

Paní doktorka je skvělá! Sama jsem k ní jako dítě chodila a teď k ní chodím s dcerou. S její odbornou péčí i osobním přístupem jsem moc spokojená.

Nedoporučuji mám velice špatné zkušenosti.

Po dlouhou dobu měla v péči všechny naše děti a velmi oceňuji její přístup a odbornost.Jsme s ní velice spokojeni.

Jako malá jsem byla nucena k ní docházet se zánětem močového měchýře (vyústil v hospitalizaci a léčbu antibiotiky). Paní doktorka mi na to napsala mast proti plísni určenou na vnější potírání.

Paní doktorka má vynikající paměť, pamatovala si i veškerou mojí anamnézu a vždy byla velice ochotná a přístupná. Jako bonus má vynikající sestru.