Ordinace PL pro dospělé
Kojetická 1021, Neratovice

V žádném případě nedoporučuji. Preventivní prohlídka po dvou letech více než laxní, když jsem si "vydupala" krevní testy, MUDr. Haubeltová nechala vyhodnotit jen nejzákladnější z nich - cholesterol. Nyní po změně obvodního lékaže jsem zjistila alarmující stav neléčené snížené činnosti štítné žlázy. Při přechodu k novému lékaři odmítla MUDr. Haubeltová předat zdravotní dokumentaci, výpis z dokumentace, který nakonec dodali, sestával z jediné věty: v šesti letech operována s tříselnou kýlou (je mi 32). Přístup sestry rovněž katastrofální - neochotná, nepříjemná.

Jsem u paní dr. 19 let a jsem spokojená,člověk nemá pocit, že otravuje jako tomu je v hodně ordinací a o její kvalifikaci též nepochybuji.Sestřička je hodná a milá.

Paní doktorka je milá, to je ale vše. Léčbu musíte vědět sami. Preventivní prohlídka spočívá v dotazu, zda se cítíte dobře, nemáte nateklé kotníky a chodíte na gynekolologii. Že vám nezmeří ani tlak nevadí, to si totiž nepamatuje! Když nevyjde krevní rozbor v daných mezích- ptá se co s tím budeme dělat? Její oblíbená otázka. Doporučuju jen v případě, že jste naprosto zdráv a nikdy žádné potíže mít nebudete!

Paní doktorka je milá,ale to je tak vše!
Zdr.sestra- náladová,neochotná,protivná s nevhodnými komentáři.

Co to tu píšete za lži o sestřičce? Musím se jí zastat. Je úplně normální pohledná a milá. Doktorka při preventivní prohlídce chtěla regulační poplatek, a sestřička se mě zastala že prevence je zdarma.

Paní doktorku Haubeltovou vám velice ráda :) Je hodná , milá a laskavá.Vždycky mě dobře vyšetří a dobře mi poradí když jsem nemocná a ještě si spolu hezky popovídáme nemohu si na ni ani jednim slovíčkem stěžovat.Jiní lékaři se chovaji ke člověku jak ke psovi , ale ona taková není.Proto si ji chválím :)

Je to milá paní doktorka, které děkuji za to, že jsem konečně léčena a vyléčena. Musela jsem odejít od mého předchozího praktického lékaře protože mi tvrdil že jsem zdravá i přes to, že jsem se např. při námaze dusila a skoro celé dny prospala. Paní doktorka mi doporučila kam zajít na vyšetření a potvrdili se její obavy. (astma a nefunkční štítná žláza) Dnes už zase sportuji a cítím se zdravá. Děkuji Vám paní doktorko za milý úsměv a skvělou péči.

Tato lékařka je vyhovující

Je hodná a milá to ano, ale chodím k ní jen když už potřebuji potvrdit nějaký papír, protože léčbu si musím stejně naordinovat sama, na vyšetření mě nepošle, na preventivní prohlídku se musím doprošovat, takže stejně mi nepomůže. Ale slyšela jsem i o horších doktorkách a aspoň u této doktorky, když tam jdete tak se na vás netváří jak na otravu.

Paní doktorka Haubeltová je mojí praktickou lékařkou již sedmým rokem. Manžel k ní dochází již druhým rokem. Odbornost její léčby nezpochybňuji. Pacient by měl mít ke svému lékaři důvěru. Ona tu moji rozhodně má. Pokud si neví s něčím rady, neváhá s doporučením k příslušnému odbornému lékaři. Individuální, lidský přístup k pacientům je kladem této ordinace. Pokud vám nevyhovuje, máte možnost jít k jakémukoliv jinému praktickému lékaři.