Š

Pan doktor dokáže zbavit strachu a troufám si říci, je i po odborné stránce skvělý. Svým přístupem k pacientovi by měl být vzorem všech lékařů. Bohužel takto profesionální a přívětivý přístup se v českých ordinacích moc nevidí.

Klicperova 6, Hořice
Sam. ordinace PL - stomatologa (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Š

Pan doktor vážně umí odbourat strach ze zubaře. Umí se vcítit do strachu pacienta a vše mu trpělivě vysvětluje a v rámci možností bezbolestně pracuje... je tak klidný, že jste sami klidní taky... Doporučuju!

Je velice hodný a profesionální.

S panem doktorem jsem velmi spokojen.

Velice výborný stomatolog,mohu jen doporučit.

Naprosto souhlasím s předchozím příspěvkem, p. Zubař je velice milý a hodný a dalo by se říci bezbolestný. :-)

Pan doktor je nejlepší stomatolog . Strašně jsem se bála chodit k zubaři ,nebyla jsem mnoho let .Ale on mě toho strachu zbavil a jsem mu za to velice vděčná ,on vše vysvětlí a poradí .Pro mě je ten nejlepší ,vřele doporučuji.

C

Ochotný, umí.

Š

Je velice hodný a profesionální.

S panem doktorem jsem velmi spokojen.

Velice výborný stomatolog,mohu jen doporučit.

C

Ochotný, umí.