Školní 736, Karlovy Vary
Gynekologická ordinace (mapa)

Chodím k panu doktorovi asi 6 let, nikdy žádný problém, ale nikdy se tam necítím dobře, pokaždé se mnou povrchně mluví (když teda mluví) a neochotně odpovídá na moje otázky, takže se raději už neptám na nic, přijde mi, že je dost arogantní, takže přemýšlim o změně lékaře pro své první těhotenství

Je neskutečně arogantni,jak je problém je velice neosobní,mohu jen potvrdit vsechny negativní názory,uvažuji o výměně doktora,chová se velice povýšeně,a jak tady psala nejaká paní,že se ji ptal jaké má vzdělání i já mohu potvrdit tuto zkušenost,jak nemá náladu a musi vám něco vysvětit dvakrát tak je konec.Za mě nelidský doktor,arogance a zase jen arogance

Nadřazenost a arogance mu nejsou cizí.Pokud ho neotravujete s nějakým problémem,tak se to dá vydržet,ale jak je problém,nedá se s ním pořádně mluvit.Mám opakované záněty,párkrát mi na to předepsal Klion.Když jsem tam byla s tímto problémem už poněkolikáté,tak mi v podstatě naznačil,ze jsem špindíra a měla bych o sebe víc dbát.Vysvětlování typu: ,,Ale pane doktore,já se myji dvakrát denně,používám jen neparfémované vložky i toaleťák,bavlněné prádlo,atd." ho prostě nezajímá.Takže za mě určitě nedoporučuji!!!!!

Arogance, nezájem, nadřazenost nad pacientkou - každý musí být lékař, aby se sním bavil? Pocit, že jste pro něj jen otravný kus masa. Po vysazení antikoncepce, cca 2 roky stále žádné vyšetření - netlačila jsem, nechla osudu (nyní již akutní) a jeho přístup? Kdyby mi přítel neotevřel oči a po chlapsku nerozebral argumenty, nerozhoupala bych se a neodešla. Léčba hormony od Koze. bez dalšího vyšetření! a slovně špatně popsané dávkování - ani mi nedocvaklo, když mi přítel ty svinstva vyjmenoval co všechno dělají.. a měl pravdu s podáváním - já letáky nečtu... Byla jsem jinde na vyšetření, vysvětlili jako holčičce co dělá lék, jak se bere a proč... přístup lidský, srozumitelný a pečlivý... Od koze "lejno". ještě byl naštvanej že jdu jinam, potřebovala jsem poukaz na vyšetření spermií pro přítele.. a Koze. hned že tomu nerozumím, že mi neudělají vyšetření jako on, že skončím s placením 50tis. z avyšetření léčbu apod... jak přítel řekl, Ty neco chceš, ž etomu nerozumíš nevadí, on ti to má srozumitelně vysvětlit a nebránit se vyšetření.. Když jsem si spočítala od kdy Koze. ví , že bych chtěla dítě , počet akcí, vyšetření nula, tak fakt nevím co jsem u ně dělala.. Jsem prostě hodná blbá.. jak mi přítel v hádce řekl.. plně souhlasím s negativním názorem Kudravé - to je ono (akorát než se rozhoupu...) tak všem přeju at tato Koze. vykopávka odejde do důchodu nejlépe včera... Když nechce léčit, at to nědělá, at si de hrabat prach jinam...

Naprosto vynikající lékař!!! Jsem opravdu moc spokojená! Mohu všem jen doporučit. Vždy poradí, pomůže.

Pan Kozerovský je doktor, který zřejmě prodělal silnější syndrom vyhoření, než jeho ostatní kolegové. Jeho přístup je laxní a nadnesený. Pokud chcete radu, zeptejte se radši internetu, nebo jiného doktora, protože pokud zrovna nestudujete medicínu, tak s Vámi nemůže být o dané problematice řeč na úrovni. Dokonce věřím tomu, že i kdybych medicínu studovala a né psychologii, tak by se našel důvod proč i tak danému problému nerozumím. No .. je to vtipné :) Já jsem docela impulzivní povaha, takže když pak doktor nasadí arogantní tón a tváří se, jak zrůžovělá prdel opičáka zachovám se úplně stejně arogantně ;-) A vsaďte se, že mu to začne být velmi nepříjemné, vidět naproti obraz sebe sama :) Takže zvažuji o výměne doktora :)..Jo a ještě něco, když jsem měla podezření na cysty, tak mi bylo oznámeno, že mám nejspíš zaražené větry .. tak jsem se vehementně bránila a pak doktůrek mi s naprostou neochotou udělal sono a zjistil, že cystu opravdu mám :) Ach, jak já jsem dokonalá .. chi chi :D

Není špatný, ale ani dobrý

Jediný doktor, který mi vždy pomohl. Hlavně když jsem byla celkem vážně nemocná (jednalo se o budoucí plodnost) a můj dosavadní gynekolog mou chorobu léčil Framykoinem :oD Druhý den po operaci, byla jeho návštěva v nemocnici samozřejmostí a bez žádných poplatků.

Pečlivý, srdečný k pacientkám, velmi dobrý diagnostik

zdravím všechny pacientky dr.Kozerovského.zjistila jsem dvojí účtování pana doktora-není mu trapné vybrat peníze od nás,pacientek a následně si zaúčtovat tu samou částku od pojišťovny!!!!neuvěřitelné.máte někdo podobnou zkušenost??kontrolujete si to na výpisech vaší zdravotní dokumentace?dejte mi vědět na eva.lippertova@centrum.cz a něco s tim uděláme....