Gynekologická ordinace
Školní 736, Karlovy Vary

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Za mě skvělý lékař. Jediný, ke kterému se snad i těším. Jediný, který v těhotenství poznal, že něco se mnou není v pořádku a potvrdilo se u porodu. Je tak příjemný, jak já jsem k němu. V těhotenství mě hlídal až do porodu. Rád se podělí o svůj názor, když se ptám, jestli na očkování, nebo doporučení… Čtu tady hrozné recenze, mám tedy úplně jinou zkušenost.
A sestra je taky zlatá. Vyjde vstříc, je naprosto v pohodě, super časovačky, nikdo nečeká.

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Naprosto vynikající lékař!!! Jsem opravdu moc spokojená! Mohu všem jen doporučit. Vždy poradí, pomůže.Sestřička taky moc příjemná a mila-na svojim místě.

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Určitě skvělý lékař po té profesní stránce. Chodila jsem k němu ráda.
Ale jakmile měl člověk nějaký problém.... Byl arogantní a nepříjemný. Bála jsem se ho na něco zeptat. Cítila jsem se poníženě a už jsem tam chodila s nechutí. Z poslední návštěvy jsem šla se slzami v očích rozhodnutá, že už tam nikdy nepůjdu. Sestřička strašně milá, příjemná a ochotná.

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Pan dokror je velice arogantní, když mu řeknu, že mě hrozně bolel vaječník, podiví se proč tedy neležim na ARO, když mě bolel tak hrozně. Prý mi doporučuje antikoncepci, aby to nebolelo. Pan doktor by mi nejraději napsal anti na vše... Před rokem jsem ji vysadila a hrozně se divil, proč když se nesnažíme o dítě. Řekla jsem mu, že jsem po antikoncepci frigidní, prostě mi ty hormony vadily! Koukl na mě a říká ,, no na něco se to svést musí''. Teď, když se snažíme tak jsem si koupila vitamíny, protože jsem před dvěma lety potratila. Trochu se bojím, aby mé tělo bylo připravené, místo aby mi k tomu něco řekl, odsekl mi, ať se stavim za půl roku, když to nepůjde a tvářil se jako kdybych ho tim obtěžovala jako vždy se všim... Dělá vše precizně jako doktor, ale asi by nemusel mluvit, jeho názory mě ponižují a když tam jdu mám divný pocit...

Chodím k panu doktorovi asi 6 let, nikdy žádný problém, ale nikdy se tam necítím dobře, pokaždé se mnou povrchně mluví (když teda mluví) a neochotně odpovídá na moje otázky, takže se raději už neptám na nic, přijde mi, že je dost arogantní, takže přemýšlim o změně lékaře pro své první těhotenství

Je neskutečně arogantni,jak je problém je velice neosobní,mohu jen potvrdit vsechny negativní názory,uvažuji o výměně doktora,chová se velice povýšeně,a jak tady psala nejaká paní,že se ji ptal jaké má vzdělání i já mohu potvrdit tuto zkušenost,jak nemá náladu a musi vám něco vysvětit dvakrát tak je konec.Za mě nelidský doktor,arogance a zase jen arogance

Nadřazenost a arogance mu nejsou cizí.Pokud ho neotravujete s nějakým problémem,tak se to dá vydržet,ale jak je problém,nedá se s ním pořádně mluvit.Mám opakované záněty,párkrát mi na to předepsal Klion.Když jsem tam byla s tímto problémem už poněkolikáté,tak mi v podstatě naznačil,ze jsem špindíra a měla bych o sebe víc dbát.Vysvětlování typu: ,,Ale pane doktore,já se myji dvakrát denně,používám jen neparfémované vložky i toaleťák,bavlněné prádlo,atd." ho prostě nezajímá.Takže za mě určitě nedoporučuji!!!!!

Arogance, nezájem, nadřazenost nad pacientkou - každý musí být lékař, aby se sním bavil? Pocit, že jste pro něj jen otravný kus masa. Po vysazení antikoncepce, cca 2 roky stále žádné vyšetření - netlačila jsem, nechla osudu (nyní již akutní) a jeho přístup? Kdyby mi přítel neotevřel oči a po chlapsku nerozebral argumenty, nerozhoupala bych se a neodešla. Léčba hormony od Koze. bez dalšího vyšetření! a slovně špatně popsané dávkování - ani mi nedocvaklo, když mi přítel ty svinstva vyjmenoval co všechno dělají.. a měl pravdu s podáváním - já letáky nečtu... Byla jsem jinde na vyšetření, vysvětlili jako holčičce co dělá lék, jak se bere a proč... přístup lidský, srozumitelný a pečlivý... Od koze "lejno". ještě byl naštvanej že jdu jinam, potřebovala jsem poukaz na vyšetření spermií pro přítele.. a Koze. hned že tomu nerozumím, že mi neudělají vyšetření jako on, že skončím s placením 50tis. z avyšetření léčbu apod... jak přítel řekl, Ty neco chceš, ž etomu nerozumíš nevadí, on ti to má srozumitelně vysvětlit a nebránit se vyšetření.. Když jsem si spočítala od kdy Koze. ví , že bych chtěla dítě , počet akcí, vyšetření nula, tak fakt nevím co jsem u ně dělala.. Jsem prostě hodná blbá.. jak mi přítel v hádce řekl.. plně souhlasím s negativním názorem Kudravé - to je ono (akorát než se rozhoupu...) tak všem přeju at tato Koze. vykopávka odejde do důchodu nejlépe včera... Když nechce léčit, at to nědělá, at si de hrabat prach jinam...

Pan Kozerovský je doktor, který zřejmě prodělal silnější syndrom vyhoření, než jeho ostatní kolegové. Jeho přístup je laxní a nadnesený. Pokud chcete radu, zeptejte se radši internetu, nebo jiného doktora, protože pokud zrovna nestudujete medicínu, tak s Vámi nemůže být o dané problematice řeč na úrovni. Dokonce věřím tomu, že i kdybych medicínu studovala a né psychologii, tak by se našel důvod proč i tak danému problému nerozumím. No .. je to vtipné :) Já jsem docela impulzivní povaha, takže když pak doktor nasadí arogantní tón a tváří se, jak zrůžovělá prdel opičáka zachovám se úplně stejně arogantně ;-) A vsaďte se, že mu to začne být velmi nepříjemné, vidět naproti obraz sebe sama :) Takže zvažuji o výměne doktora :)..Jo a ještě něco, když jsem měla podezření na cysty, tak mi bylo oznámeno, že mám nejspíš zaražené větry .. tak jsem se vehementně bránila a pak doktůrek mi s naprostou neochotou udělal sono a zjistil, že cystu opravdu mám :) Ach, jak já jsem dokonalá .. chi chi :D