Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Nemocnice Ivančice Jiný

prim. MUDr. Václav Hándl je skutečně kapacitou ve svém oboru. Již 3x mi operoval meniskus a 1x dělal plastiku křížových vazů. Pokaždé, když jsem se tam objevil, tak jen ze dvěří zaznělo "tak co šohaju, zase koleno?". Pan primář se vždy zeptal jak mi je, kde to přesně bolí, co jsem dělal a další podrobnosti. Po operaci se vždy zeptal, jak se daří, jestli to bolí a celkově přístup primáře byl velmi pozitivní, jelikož mi vysvětlil, co se na operačním sále s mým kolenem udělalo a následně jaký má být další postup. Na primáře Hándla nemohu napsat jedinou negativní věc.

Vážený pane primáři Hándle,

předem Vás moc pozdravuji.

Chci se tímto poděkovat Vám a celému Vašemu oddělení za perfektní péči, které se mě u Vás opět dostalo.

Byl jsem u Vás v listopadu již podruhé s kolenem na zákroku. Nemohu si opět vynachválit výbornou atmosféru mezi lidmi ve Vašem týmu. Sám zaměstnávám lidi a vím, jak jsou vztahy a pohoda na pracovišti důležité. Jste profesionálové a velice si cením péče Vaší i všech lidí na Vašem oddělení.

Přeji Vám a celému oddělení pohodové Vánoční svátky a úspěšný Nový rok 2023.

S úctou,
Libor Zeman

Umístění: Nemocnice Ivančice Jiný

Dobrý den,v Ivančicke nemocnici jsem byl operován 17.2.2022 s Divertikulární nemoci tlustého střeva.Tímto děkuji Chirurgickému oddělení panu primáři MUDr. Hándlovi vašim kolegům lékařům,sestřičkám, personálu na JIPCE a všem kdo se podílel na mém uzdravení. Vlastimil Hurdálek

Umístění: Nemocnice Ivančice Jiný

Spokojenost s plastikou vazu pri rupture LCA. Pan Doktor byl velmi vstřícný, nemohu si na nic stěžovat.
Přidám jednu jeho hlášku. Když jsem k němu přišel pri úrazu kolene, tak jsem říkal pane doktore ja nikdy neměl s koleny žádný problém. Pan doktor jen odvětil,no tak teď už máte :).

Umístění: Nemocnice Ivančice Jiný

Jeden z nejarogantnějších doktorů co sem kdy potkal. Nulová empatie, chabí přístup. Rok mě nechal čekat s úplně rozsekaným kolenem. Přetrhlé menisky, přetrhlé vazy. Žádné vyšetření, musel sem se ho doprošovat aby mi dal žádanku na rezonanci. To samé o lístku na peníze, byl to s ním velký boj, doprošování a flustrace. V žádném případě nedoporučuji, ikdyž se o něm říká jaká je to kapacita. Hold sem ho nepodmáznul a ani mě nikdo neprotlačil. To samé platí pro jeho hlavní sestru. Člověk k nim přijede s papírem k okamžité hospitalizaci a sestra se mi vysmála a pak vynadala. Radši umřu než se jít s čímkoli léčit do Ivančic.

Ž
Umístění: Nemocnice Ivančice Jiný

Pan doktor byl super, co se týkalo péče i operace. Často zamnou chodil a zjišťoval,jak mi je atd.... Sympatický profík.

Umístění: Nemocnice Ivančice Jiný

Skvělý doktor. Strašně velký sympaťák a profesionál. Napravil mi chybu v koleni, kterou mi způsobil svou neprofesionalitou a ignorací jiný doktor. Noha po artroskopii kolene není skoro vůbec nateklá, nebolí jako stejná operace u jiného doktora před rokem. Všechno jasně vysvětlil, zajímal se. Noha v daleko lepším stavu než byla. A to že bez vyšetření jen podle pohybu kolene a křupání poznal závadu, kterou předchozí doktor nepoznal, jen ukazuje jak dobrý doktor to je.

Umístění: Nemocnice Ivančice Jiný

U pana Hándla jsme podstoupil celkem 3 operace kolene. Jeho snaha pomoci je z něj úplně cítit, je velmi lidský, nezapomíná na humor i v těch nejtěžších momentech. Má toho zřejmě opravdu hodně, ale pokud vidí akutní případ, je ochotný přijít mimo pracovní hodiny a udělat důkladné vyšetření. Vřele doporučuji, jeho renomé je taktéž vysoce pozitivní.

Umístění: Nemocnice Ivančice Plastika ACL, meniskus

U pana doktora Hándla jsem byl již po druhé kvůli poranění kolena (plastika zkříženého vazu, respektive vnější meniskus) a všem jeho služby vřele doporučuju. Skvělý lékař i člověk. Jeho kompetence je vyhlášená a sjíždějí se k němu pacienti z celého regionu. Navzdory tomuto renomé si však udržuje velmi lidský přístup a má osobitý humor.