Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ž
Umístění: Nemocnice Ivančice Jiný

Pan doktor byl super, co se týkalo péče i operace. Často zamnou chodil a zjišťoval,jak mi je atd.... Sympatický profík.

Umístění: Nemocnice Ivančice Jiný

Skvělý doktor. Strašně velký sympaťák a profesionál. Napravil mi chybu v koleni, kterou mi způsobil svou neprofesionalitou a ignorací jiný doktor. Noha po artroskopii kolene není skoro vůbec nateklá, nebolí jako stejná operace u jiného doktora před rokem. Všechno jasně vysvětlil, zajímal se. Noha v daleko lepším stavu než byla. A to že bez vyšetření jen podle pohybu kolene a křupání poznal závadu, kterou předchozí doktor nepoznal, jen ukazuje jak dobrý doktor to je.

Umístění: Nemocnice Ivančice Jiný

U pana Hándla jsme podstoupil celkem 3 operace kolene. Jeho snaha pomoci je z něj úplně cítit, je velmi lidský, nezapomíná na humor i v těch nejtěžších momentech. Má toho zřejmě opravdu hodně, ale pokud vidí akutní případ, je ochotný přijít mimo pracovní hodiny a udělat důkladné vyšetření. Vřele doporučuji, jeho renomé je taktéž vysoce pozitivní.

Umístění: Nemocnice Ivančice Plastika ACL, meniskus

U pana doktora Hándla jsem byl již po druhé kvůli poranění kolena (plastika zkříženého vazu, respektive vnější meniskus) a všem jeho služby vřele doporučuju. Skvělý lékař i člověk. Jeho kompetence je vyhlášená a sjíždějí se k němu pacienti z celého regionu. Navzdory tomuto renomé si však udržuje velmi lidský přístup a má osobitý humor.