Kpt. Nálepky 1626, České Budějovice

Já jsem byl s přístupek pana doktora i sestry vždy spokojen a to jsem u něj registrován už asi 30let. Pokud v něčem nemá jistotu, pošle vás ke specialistovi. Je nakloněn i k alternativním léčebným postupům. Doporučuji!

Po x letech jsem zas musel navštívit doktora a nepříjemná sestra tam už není a pan doktor mi oznámil že jsem tam dlouho nebyl a chtělo by to komplet vyšetření takže... Ono naházet na někoho špínu je snadné ale dost často se stává že něco spíš zanedbá pacient protože se mu to prostě nechce řešit bohužel i já jsem takovej. Vřele doporučuju protože kdekoli jinde je návštěva lékaře běh na dlouhou trať a pokud si nejdete jen pro neschopenku a přitom vám nic není jako je to u nás sportem tak to oceníte zvlášť když máte sedět v čekárně s horečkou. Michal.

Pan doktor nikdy mému otci neprovedl vyšetření ani prevenci karcinomu prostaty prostřednictvím úplně banálního změření prostatického antigenu - PSA z krve. Všude se doporučuje, aby mužům nad 50 let bylo toto vyšetření provedeno. Touto "nepéčí" praktického lékaře, přestože jej navštěvuje, se dostal do IV. stádia rakoviny prostaty s metastázami. Doporučuji jediné - žádejte toto vyšetření, které zachraňuje život, ale lékaři ho dělat nechtějí, jelikož jim jde do nákladů ..... no comment. Ženy chodí na gynekologii, mamograf, samy se hlídají, ale který muž jde sám od sebe na urologii, že. Tohle je úkol pro praktické lékaře - buď vyšetřit sami nebo doporučit urologa. Prevence je vždy levnější než léčení, které je stejné pouze oddálením nevyhnutelného. Takže já pana doktora zásadně nedoporučuji. Na mně se nemusí doktor usmívat, to je k ničemu, stačí když udělá to, o čem všichni lékaři teoreticky hovoří, ale skutek utek. Stačí, když bude lékař profesionál, nikoliv pouze měřič tlaku a vybírač 30 Kč.

Absoulutně nesouhlasím s předchozí kritikou,oba dva jak doktor tak sestřička jsou prostě super a já osobně ani moji rodiče /nyní již jen maminka/ nikdy neměli a ani nemáme žádný problém,naopak podle řečí ostatních,kteří chodí k lékaři jinam to je nebe a dudy.A ještě dodatek - musím opravdu pochválit oba dva jak pana doktora tak sestřičku za jejich krásný přístup k pacientům nikdy za ty roky co chodím k panu doktorovi jsme nikdo z naší rodiny neměl sebeměnší problém.Jsou oba dva zlatíčka.

Naprostá nespokojenost, sestra nepříjemná jen co přijdete do čekárny, arogantní, neochotná, nelidský přístup!! Pan doktor snahu má, ale sestru asi pacienti obtěžují.. Co nejdříve odcházím jinam, protože si nedovedu představit, že bych zde měla řešit nějaký problém, když se setra tváří nepříjemně jen co otevře dveře!!! To máte chuť se ihned otočit a jít pryč....

~

Pan doktor i sestra podle me odvádí velmi dobrou práci. Žádné fronty v čekarně a vždy se mi snažili pomoct. Doporučuji.

Žádné čekání, lékař byl vždy vstřícný a snažil se mi pomoci. Sestra podle mého názoru odvádí dobrou práci. Doporučuji.

spokojenost s panem doktorem i paní sestřičkou... pracují, jak se pracovat má...

Pan doktor je super a velmi příjemný,je vlídný k pacientům a chce pomoci jsem s ním velice spokojená,je tam prima atmosfera a nemusí se čekat hodinu v čekárně jde to prostě od ruky.Sestřička je taky fajn,když slyším od jiných pacientů u jiných lékařů čekací dobu * tak zde prostě paráda*.
Jsou oba dva fajn lidi,chodím tam již leta a i moje rodiče /již jen maminka/ je oba má moc ráda a nedá na ně dopustit a nikdy bychom je nevyměnili za jiného lékaře a sestřičku.
Musím říct *prostě super a fajn*

Doktor nepečlivý, bez zájmu o pacienta, pacient ho spíše obtězuje a podle měho názoru se již nevzdělává. Sestra velmi arogantní - chová se ......