Ústí Nad Labem-Město Ústí nad Labem

Jakého specialistu hledáte?
  • „Pan doktor s paní sestřičkou jsou velice komunikativní, empatičtí. Ordinace je moderně vybavena. Panuje zde příjemná a klidná atmosféra. S každou návštěvou jsem velice spokojena. Více

Jiřího z Poděbrad 188/7, Litoměřice Mapa

MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• „Někdy koncem roku 2020 mi vypadla plomba. V lednu 2021 mi pan doktor zub vyčistil a dal novou, na zkoušku jak říkal, bez záruky. V dubnu mi začaly velké bolesti. Zavolal jsem a jako bolestivý případ jsem ráno přišel. Pan doktor mě vyšetřil, dal injekci a bezbolestně zub vytrhl. Sestřička je milá a ochotná. I v době koronavirové je zachován velmi dobrý přístup k pacientům. A čekárna není plná děsivých stomatologických obrázků či letáčků. To jsem velice ocenil. Za 54 co jsem na světě je to asi nejlepší můj zubař. Více

Veleslavínova 5, Ústí nad Labem Mapa

L.-DENT, s.r.o. - Ord. PL stomatologa

• „Velmi příjemná lékařka, lidská, trpělivá. Chválím úroveň a čistotu ordinace, preciznost vyšetření, zkušenosti, jenž jsou pro pacienty velkým přínosem. Zde se člověk rád spokojeně vrací. Přístup absolutně bez výhrad bych všem doporučila... Více

Terezínská 487/71, Lovosice Mapa

NeoClinic estetická dermatologie

• „Přestože celý život dělám "vrbu" svým přátelům, rodině, nastala situace, se kterou jsem si nevěděla rady. Vyhledala jsem tedy odbornou pomoc - paní doktorku Košťálovou. Úlevu jsem cítila hned po první návštěvě. Nespornou výhodou paní doktorky jsou široké odborné i životní zkušenosti, díky kterým posoudí klientovu situaci a nastaví správné "zrcadlo", abych se sama zorientovala a společně jsme našly východisko z daného problému. Děkuji paní doktorce za její lidský přístup, za to, že jsem v její přítomnosti beze studu mohla vyplakat svoji bolest a za to, že mi nic nevnucovala. Vše šlo přirozeně, příjemně a všem hledajícím a potřebným mohu vřele doporučit. Marie Více

Masarykova 160, Ústí nad Labem Mapa

MUDr. Věra Košťálová - mentální hygiena (duševní zdraví, výživový poradce)

• „Kéž by byl takový každý lékař.. pan doktor je úžasný, profesionální a milý k pacientkám.. pro mě je radost k němu chodit a pokaždé odcházím s pocitem, že se mi dostalo prvotřídní péče s lidským přístupem. Celkově celé pracoviště i se sestřičkami je nejlepší ze všech zdravotnických zařízení, které jsem navštívila. Děkuji Vám. Více

Masarykova 3532/77B, Ústí nad Labem Mapa

Gynekologická ambulance v UnL

Revoluční 116, Krupka Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Od malicka jsem mela fobii ze zubaru. Kazda navsteva pro me katastrofa, az jsem si rekla, ze zkusim zmenu zubare. Zasla jsem tento tyden do kliniky poprve a uz nikdy nepujdu jinam. Ceny jsou za odvedenou praci a kvalitu primerene. Pan doktor je strasne mily, ochotny, sympaticky. Videl, jak moc se bojim a radil mi, co s dechem. Ujistil me, ze nic neucitim, jednal se mnou opravdu skvele! Vice takovych zubaru! Za dva tydny jdu znovu a strach uplne vyprchal. Pan doktor je jednicka. Více

Dubská 3314, Teplice Mapa

Zubní lékař, zubní laboratoř

• Praktický lékař, Pediatr

Opletalova 276, Ústí nad Labem Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• Duchcovská 53, Teplice Mapa

Oftex s.r.o.

• „výborný pan doktor, zbavil mě v letošním roce brýlí (krátkozrakosti). paří mu můj veliký respekt a dík

Laubeho náměstí 227/2, Teplice Mapa

Premium Clinic s.r.o.

• „Velice milý, chápavý, lidský člověk. Úžasné vystupování a profesionalita. Lékař na svém místě. Velice důsledný. Hned u první prohlídky zjistil, kde má syn problém. Za vše moc děkujeme!!!! Více

Oblouková, Mapa

Ortopedie Vršovice

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Paní Kubátová je nejpříjemnější dentální hygienistka, jakou jsem doposud navštívil... Milá, usměvavá, svojí práci rozumí a je na ní vidět, že ji dělá ráda a záleží ji na pacientovi nejen ze zdravotního hlediska, ale i normálně lidsky.Vše vysvětlí a nesnaží se z lidí tahat zbytečné peníze, jako to bohužel dělá spousta jiných odborníků např. v Praze. Děkuji za ošetření a příště opět nashle. Martin Bažant Více

Myslbekova 23, Děčín Mapa

DENTÁLNÍ HYGIENA 605963049

Bělení zubů

od 3 500 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Trvalo mi, než jsem se na terapii dokázala otevřít a mluvit o svých traumatech. Do ničeho mě netlačil a všechna prozření přišla přirozeně. Již po pár měsících chození na terapii jsem se cítila mnohem šťastnější. Více

Beethovenova 34, Ústí nad Labem Mapa

Soukromá psychologicko-psychoterapeutická praxe

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• Dentální hygienistka, hygien… ista, Zubař Více

Masarykova 1/3488, Ústí nad Labem Mapa

Enta Dent s.r.o.

• Praktický lékař

„Nejlepší doktorka, kterou jsem kdy poznala. Pomohla mi vyřešit chronický problém, který nedokázal vyřešit ani doktor, který na něj byl specializovaný. To vše díky její angažovanosti - zkrátka ji nikdo není jedno :) a opravdu dělá, co může. Děkuji za to! Více

Novosedlická 394, Teplice Mapa

• „Panu Doktorovi jsem vděčná, pomohl mi od bolesti zad a naučil jak se o svá zada starat ( cvičením a pod) Velmi profesionální přístup a umění naslouchat pacientům z Pana doktora Meziana děla super doktora. Stejně tak i profesionální přístup osetrujiciho personálu. Moc vám všem děkuji Více

Tylova 6, Litoměřice Mapa

Rehabilitace

Dlouhá 63/379, Lovosice Mapa

Rehabilitace MUDr.Hassan Mezian s.r.o.

• „K paní doktorce chodím i s dcerami už asi deset let. Kromě toho, že odvádí dokonalou profesionální práci, je navíc milá, vstřícná a skvěle to umí s dětmi. Pěkné moderní prostředí a velmi milý a profesionální personál. Více

Masarykova 1/3488, Ústí nad Labem Mapa

Enta Dent s.r.o.

• Psychoterapeut, Psycholog

„S panem psychologem jsem maximálně spokojen. Za roky, co se potýkám se svými problémy, jsem navštívil spoustu psychologů, psychoterapeutů a jiný léčitelů, ale u nikoho jsem nebyl tak spokojen jako u pana Bendy. Více

Prokopa Diviše 9, Ústí nad Labem Mapa

PhDr. Jan Benda