Masarykovo náměstí 31, Vyškov
Praktický zubní lékař (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Jsme noví pacienti pana doktora a já, manžel i 3 letý syn jsme zatím (po třech návštěvách) velmi spokojeni. A to podotýkám i s jeho chováním, po odborné stránce je myslím odborník na slovo vzatý, ordinace špičkově vybavená. Velmi se mi naopak líbí jeho přístup - zákrok detailně vysvětlí a to že se mnou neprobírá drby mi nechybí. Synovi ošetřil 2 kazy, myslím že u něj naopak velmi zafungoval přístup pana doktora jako k dospělému, tzn. synův zdravý respekt a přitom ne strach. Já sama mám od ZŠ hrůzu ze zubařů, měla jsem strach, že se mi bude "posmívat", ale byl velmi příjemný. Zatím tedy spokojenost.

Za p. doktorem dojíždím 35 km a po předešlém zubaři mi spravuje zuby. Sice si je rovněž špatně čistím, což uznávám, ale jako odborníka naprosto uznávám. Nedávno mi začal trhat první ze čtyř osmiček. S panickou hrůzou jsem šel do ordinace, ale byl jsem velmi překvapen, že zákrok byl v pohodě a po odeznění injekcí se dala bolest přežít i bez prášku. ( trhal nevylezlou osmičku vč. šití dásně) Oceňuji jeho komunikativnost, vše vysvětlí,což mi u předešlého lékaře chybělo. Negativ si až tak nevšímám, je pro mne důležité mít zuby v pořádku.

Skvělý stomatolog,nemám absolutně nic proti. a jestliže bych se měl vyjádřit k jeho chování,je fajn,ale chápejte taky že nikdo není zvědav na opakované otázky,myslím si že se chování pana doktora Vysloužila spíš odráží od chování pacientů. Nikdy jsem neměl lepšího doktora. Věřím že ví co dělá a co říká.

Souhlasím s většinou příspěvků. Je fakt, že je Dr. Vysloužil ve svém oboru opravdu odborníkem. Tuto skutečnost nelze nijak popřít. Také jsem přestoupila od jiného stomatologa a nutno říct, že mi velmi pomohl, ale...
Jeho chování vůči pacientům je opravdu velmi nepříjemné. Nejen, že se pokaždé dozvím, že moje ústní hygiena spíš není, než je, ale totéž se dozvídám z jeho úst i o pacientech, kteří byli předemnou, nebo kteří právě z nějakého důvodu telefonovali.A to vše při otevřených dveřích do čekárny.
A co se týče jeho nabídky možností řešení daného problému? Ano, nabídek je vždy hned několik, ale běda, aby si někdo vybral tu, co hradí pojišťovna. To potom člověka napadne, že pokud ho situace donutí využít nejlevnější varianty, nemá nárok na šetrné ošetření a další péči.
Bylo by dobré, kdyby se pan doktor zajímal o názory svých pacientů a vyvodil z nich pro sebe nějaké závěry.
Předpokládám, že tuto profesi si vybral sám, tudíž musel vědět, že se bude celý svůj profesní život dívat na zkažené zuby. Nebýt nedokonalosti jeho pacientů, neměl by ani dobře vybavenou ordinaci, ani slušný příjem!

Paní Alena to vystihla uplně přesně! Neumí se slušně chovat! Drzí, uráží pacienty! Pomlouvá jiné zubaře! Lituj itoho, když se na něco zeptám! Nedoporučuji! Dejte děti někam jinam!

Já jsem byl s panem doktorem vždycky spokojen. Když jsem k němu přešel, tak jsem měl všechny plomby od MUDr. Wolfa špatně, všechno mi předělal a od té doby jsou plomby v pořádku a žádný nový kaz jsem neměl. Když mi dělá nějaký zákrok, vždy hledí na to, aby mě to nebolelo a vše pořádně umrtví (což oceňuji, protože se zubaře a bolesti docela bojím). Také se mi líbí, že při výkonu se mnou komunikuje, vysvětluje co dělá, jak, proč a jaké to má výhody. Také se mi zdá, že má velice dobře vybavenou ordinaci. S arogantním přístupem jsem se nesetkal. Je ale pravda, že čekací a objednací doby jsou u něj velice dlouhé.

Výborný zubař, spravil mi zuby po předchozím zubaři, který mi tam akorát nadělal paseku. Poradil mi, jak se parádně a pořádně o zuby starat, takže už jsem dlouho neměla žádný problém.

Jako lékář a odborník výborný, ale jako člověk, škoda slov. Mám pokaždé hrůzu z toho, co jsi vyslechnu, když tam dojdu, pokazí mi pak náladu na celý den, dlouho se tam čeká i objednací termíny jsou dlouhé. Souhlasím, že je arogantný, s předchozími negativ. názorama taky, což je škoda, protože jako lékař je šikovný a má dobře vybavenou ordinaci.

Profesionálně na vysoké úrovni, taky mi sice párkrát vynadal kvůli špatné údržbě chrupu,ale po pravdě řečeno,lékař,který se na mě bude usmívat a jeho práce bude jen na průměrné (nedej Bože horší) úrovni,mi na nic není.

Pan Vysloužil je jeden z nejlepších, má takové přístroje které sem jinde neviděla a ceny více něž podprůměrné. A proti jiným názorům musím říct, že na mne byl velmi příjemný a vše ochotně vysvětlil.