Nerudova 863/2, Hradec Králové
Privátní zubní ordinace

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Privátní zubní ordinace Keramické fazety

Nemám slov. Pan zubař MUDr. Vosáhlo mi změnil život, když mi keramickými fazetami spravil zuby.. Vše začalo když jsem k panu zubaři přišla na konzultaci, kde mi bylo vše ohledně zákroku vysvětleno do jediného detailu, a ačkoliv čekárna byla téměř obsazena, pan doktor byl velmi trpělivý a plně se mi věnoval. Jeho preciznost pro dokonalost, trpělivost a ochota je nesmírná! Celý jeho tým je ve skvělém složení a já se už těším na další návštěvu! Takže za mě - určitě doporučuji.

Paní doktorka Vosáhlová je odborník na svém místě. Velice precizní, trpělivá, profesionální a k dětem ohromně přátelská a jemná. Naše děti se k paní zubařce do ordinace vždy těší! Dokonce i vrtání je pro ně příjemný zážitek! Chodíme k ní s dětmi od jejich prvních zoubků už sedm let.

Mudr Vosáhlo, jeho sestřička a zubní technička je jeden bezvadný kolektiv. Velmi milý a hlavně osobní přístup k pacientovi je v této ordinaci samozřejmostí. Kdo chce rychlé a kvalitní ošetření je toto zubní studio nejlepší volba. Byla jsem velmi spokojena.

VYNIKAJÍCI LEKAŘ S CELYM SVYM KOLEKTIVEM....ROZLOMILA SE MI TELESKOPICKA PROTEZA DELANA V SRN A TENTO VELICE ŠIKOVNY LÉKAŘ SE ROVNÁ LEKARUM NĚMECKYM....PROTEZA MI SEDI JEĚTĚ LIP, NEŽ TA NĚMECKÁ...CELÝ KOLEKTI MÁ LIDSKÝ PŘÍSTUP K PACIENTŮM- NUTNO TAKY PODĚKOVAT LABORANTOVI VELICE ŠIKOVNÉMU PANU
JIŘÍMU MACHO-...DĚLA NA MILIMETR PŘESNĚ....
JESTE BYCH CHTĚLA DODAT ,ŽE JSEM TENKRAT V PONDĚLI ZAVOLALA ,ZE MAM NA PROTEZE DEFEKT A VE STREDU JSEM BYLA NA ŘADĚ A DALŠÍ PATEK JSEM UZ ZASE V POHODĚ KOUSALA I PARA OŘECHY .FALTYNKOVA BLANKA

Škoda, že tak šikovný zubař sklouznul ke komerci, která je pro něj asi prvořadá. Pod dlouhodobou endodontickou výplní nechává vatu kvůli lepší přístupnosti zubu v budoucnu, což žádný jiný zubní lékař nedělá, naopak tento postup velice kritizuje. Výplně se pak rozpadají a někdy se rozpadne u zub.

prostě nejlepší!!!!!!!!!!!!!

úžasný!!!

Nej ,nej,nej,nej,nej,

Vysoce profesionální, precizní a zázoveň velice citlivý, lidský!!!!! Doporučuji všemi deseti

tĚŽKO NAJDETE V Hradci lepšího protetika.Pečlivý, přesný SUPER:::