Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nerudova 863/2, Hradec Králové
Privátní zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Privátní zubní ordinace Jiný

Tady není co dodat. Po hrůzách se zubaři na pojišťovnu je tohle nesrovnatelné... děkuji pane doktore

N
Ověřeny pacient
Umístění: Privátní zubní ordinace Keramické fazety

Nemám slov. Pan zubař MUDr. Vosáhlo mi změnil život, když mi keramickými fazetami spravil zuby.. Vše začalo když jsem k panu zubaři přišla na konzultaci, kde mi bylo vše ohledně zákroku vysvětleno do jediného detailu, a ačkoliv čekárna byla téměř obsazena, pan doktor byl velmi trpělivý a plně se mi věnoval. Jeho preciznost pro dokonalost, trpělivost a ochota je nesmírná! Celý jeho tým je ve skvělém složení a já se už těším na další návštěvu! Takže za mě - určitě doporučuji.

M
Ověřeny pacient

Paní doktorka Vosáhlová je odborník na svém místě. Velice precizní, trpělivá, profesionální a k dětem ohromně přátelská a jemná. Naše děti se k paní zubařce do ordinace vždy těší! Dokonce i vrtání je pro ně příjemný zážitek! Chodíme k ní s dětmi od jejich prvních zoubků už sedm let.

Ověřeny pacient

Mudr Vosáhlo, jeho sestřička a zubní technička je jeden bezvadný kolektiv. Velmi milý a hlavně osobní přístup k pacientovi je v této ordinaci samozřejmostí. Kdo chce rychlé a kvalitní ošetření je toto zubní studio nejlepší volba. Byla jsem velmi spokojena.

B
Ověřeny pacient

VYNIKAJÍCI LEKAŘ S CELYM SVYM KOLEKTIVEM....ROZLOMILA SE MI TELESKOPICKA PROTEZA DELANA V SRN A TENTO VELICE ŠIKOVNY LÉKAŘ SE ROVNÁ LEKARUM NĚMECKYM....PROTEZA MI SEDI JEĚTĚ LIP, NEŽ TA NĚMECKÁ...CELÝ KOLEKTI MÁ LIDSKÝ PŘÍSTUP K PACIENTŮM- NUTNO TAKY PODĚKOVAT LABORANTOVI VELICE ŠIKOVNÉMU PANU
JIŘÍMU MACHO-...DĚLA NA MILIMETR PŘESNĚ....
JESTE BYCH CHTĚLA DODAT ,ŽE JSEM TENKRAT V PONDĚLI ZAVOLALA ,ZE MAM NA PROTEZE DEFEKT A VE STREDU JSEM BYLA NA ŘADĚ A DALŠÍ PATEK JSEM UZ ZASE V POHODĚ KOUSALA I PARA OŘECHY .FALTYNKOVA BLANKA

J
Ověřeny pacient

Škoda, že tak šikovný zubař sklouznul ke komerci, která je pro něj asi prvořadá. Pod dlouhodobou endodontickou výplní nechává vatu kvůli lepší přístupnosti zubu v budoucnu, což žádný jiný zubní lékař nedělá, naopak tento postup velice kritizuje. Výplně se pak rozpadají a někdy se rozpadne u zub.

prostě nejlepší!!!!!!!!!!!!!

úžasný!!!

Nej ,nej,nej,nej,nej,

Vysoce profesionální, precizní a zázoveň velice citlivý, lidský!!!!! Doporučuji všemi deseti

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti