Soukromá zubní ordinace
Americká 55, Blovice

Pan doktor je velice peclivy.Zachranil mi vetsinu zubu.V dobe kdy jsem mela velke potize mi moje pani zubarka oznamila ze k ni uz nechodim,protoze jsem tam dlouho nebyla a ze si mam hledat zubare v Plzni a hotovo a ostatni Blovitsi zubari me taky odkoply.Pan doktor Vainar me vysvobodil a pomohl mi moje zuby zachranit.Vzdycky mi vyjde vztric a na vsem se domluvime.Co se tyce stranky financni tak ceny jsou suprove.I kdyz se stale bojim zubare a asi vzdycky budu,tak dekuji pane doktore za hodne.

zdravím doktore,musím po určité době přehodnotit stav na nejlepší,jste prostě 1*a sestra taktéž.Richard PÁL

Díky panu doktoru Vajnarovi jsem se přestala (téměř) bát chodit k zubaři. Má příjemné vystupování a myslím že tomu, co dělá, rozumí. Z tohoto důvodu nechápu některá nagativní hodnocení, zdají se mi nereálná. Co se týče sesřičky, nikdy jsem nezažila, že by byla arogantní či protivná. Holt není člověk ten, který by se zavděčil všem :) A pan doktor je dokonce oblíbený lékař našeho syna, což je na zubaře docela úspěch :)

já a moje rodina máme s panem doktorem velmi dobré zkušenosti,proto jej mohu doporučit a myslím si,že jestli je problém se k němu přehlásit,bude to asi tím že je dobrý stomatolog a má plno.Co se týká sestry nemámem žádné výhrady.Spokojenost.

K panu doktoru jsem začala chodit hned po jeho nástupu do Blovic, protože nás "zdědil". Při mých návštěvách si pletl moje zdr. problémy s mojí švagrovou, která k němu taky chodila, neustále mi říkal, že potřebuji můstek ( dodnes mám svoje zdravé zuby ) a vrchol tomu dodal když mi zaplomboval zub a při další návštěvě mi tvrdil, že mi žádný zub neploboval, že nic nemá v kartě napsáno. Potom jsem od něj odešla k jinému lékaři

Mrzí mě, že nemohu pana doktora pochválit. Kdysi dávno, možná když svoji práci dělal ještě s nadšením, byl poměrně schopným profesionálem, alespoň to tvrdí mí rodiče, kteří k němu chodili ještě za jeho působení v Plzni. Teď se to o panu doktorovi bohužel říct nedá. Nejen, že je nervy drásajícím zážitkem se k němu vůbec objednat, pan doktor vše řeší během pěti minut a bez ohledu na to, jaký bude výsledek. Kvůli tomu v současné době procházím poměrně nepříjemným a bolestivým opravováním jeho zfušovaných výkonů u jiného lékaře. Vím, že se může stát každému stomatologovi, že se mu léčba kazu nepovede, ale když je tomu tak ve 100% práce, něco je asi špatně.
A to nemuvím o jeho zdravotní sestře, která je mimořídně nepříjemná a arogantní.
Bohužel, na panu doktoru Vainarovi není co chválit.

spokojenost veliká,hlavně trpělivost s naší rodinou

Pan doktor je velice příjemný , citlivý, svědomitý, snaží se vždy najít to nejschůdnější medicinské řešení, které by co nejméně zatížilo pacientovu kapsu a přitom 100% splnilo svůj účel. jediná nevýhoda je dlouhá objednací lhůta na prevenci, což je způsobeno plným stavem a velkým zájmem pacientů. Nemám žádnou zkušenost s akutním ošetřením po dobu, co jsem jeho pacientkou, ale myslím, že by to nebyl problém. Tento lékař mi stojí za to, abych za jím jezdila do Blovic! :-)

Jsem velice spokojen a celá rodina také

Od dětství chodím k zubaři nerada....asi jako většina lidí, ale pokud už prostě musím jít ať je to preventivní prohlídka a nebo akutní stav tak jsem moc spokojená, že mohu chodit k panu Vairnarovi. Je to nejlepší stomatolog jakého jsem kdy poznala. Jsem tam moc spokojená a jen doufám, že už k němu budu moci chodit nastálo. Díky pane doktore za lidský přítup.