Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Pan doktor rozumí své práci a má zároveň lidský přístup. Hodně mi pomohl. Včas poznal co je nezbytné udělat. Cením si toho, že mi dokáže srozumitelně odpovědět na moje dotazy. Jeho sestřičku obdivuji. Je usměvavá a klidná i když má hodně práce. Objednací časy v zásadě dodržuje. A když někdy musím chvíli čekat, tak mi to vůbec nevadí.Vidím, že v ordinaci je skutečně shon. Množství pacientů svědčí o oblíbenosti lékaře i sestřičky. Určitě doporučuji léčbu v této ordinaci. Zbranková Marie

pan doktor je velmi dobrý. Jeto člověk který ví co dělá a moc mu záleží na tom aby bylo vše tak jak má. Moc si ho Vážím a nechtěla bych žádného. Sestra je velmi příjemná a ochotná má toho tolik kéž kdyby byli všechny sestry tak ochotné jak je ona. Děkuji panu doktorovi i sestře že jsou na pravím místě. Margita Lebicová

Nedoporučuji tohoto lékaře.Tatínkovi velmi ublížil. Nelze již napravit jeho velmi laxní přístup. Máme již lékaře nového, ale ten již nemůže nic dělat. Škody jsou trvalé. Doufám, že takových doktorů je málo a zrovna vy na ně nenarazíte. Přeji hodně štěstí.

d

Upravil můj zdravotní stav potom, co mi ho zhoršil jiný lékař a z nevědomosti také já sama. Je příjemný, starostlivý a hlídá zdravotní stav pacientů, jeho zdravotní sestřička také. Děkuji jim.

Vynikající lékař

Velmi schopný lékař!

Profesionální.

Sympatický, ochotný lékař. Lidský přístup. Doporučuji.

doporučuju,je velmi ochotny a vi co ma dělat. Proste lékař na svém mistě

znam pana doktora už leta,hodnoceni předešle pacienky se mi zda nesolidní a nelibi se mi,pokud nevi, proč se objednava,tak by měla vědět ,že v odb. amb. se muže jen ten den ošetřit určity počet lidí, vic pojišt. nehradi.-bohužel. A že to časově nevyjde, nenadavejme. Vždyt jdeme k lekaři, ne do obchodu !!!! Přeji p. lekaři hodne hodnych pacientů. Sloby je mezi nami moc !!!! To mi věřte !