Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Pan doktor rozumí své práci a má zároveň lidský přístup. Hodně mi pomohl. Včas poznal co je nezbytné udělat. Cením si toho, že mi dokáže srozumitelně odpovědět na moje dotazy. Jeho sestřičku obdivuji. Je usměvavá a klidná i když má hodně práce. Objednací časy v zásadě dodržuje. A když někdy musím chvíli čekat, tak mi to vůbec nevadí.Vidím, že v ordinaci je skutečně shon. Množství pacientů svědčí o oblíbenosti lékaře i sestřičky. Určitě doporučuji léčbu v této ordinaci. Zbranková Marie

M
Ověřeny pacient

pan doktor je velmi dobrý. Jeto člověk který ví co dělá a moc mu záleží na tom aby bylo vše tak jak má. Moc si ho Vážím a nechtěla bych žádného. Sestra je velmi příjemná a ochotná má toho tolik kéž kdyby byli všechny sestry tak ochotné jak je ona. Děkuji panu doktorovi i sestře že jsou na pravím místě. Margita Lebicová

M
Ověřeny pacient

Nedoporučuji tohoto lékaře.Tatínkovi velmi ublížil. Nelze již napravit jeho velmi laxní přístup. Máme již lékaře nového, ale ten již nemůže nic dělat. Škody jsou trvalé. Doufám, že takových doktorů je málo a zrovna vy na ně nenarazíte. Přeji hodně štěstí.

d

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřeny pacient

Upravil můj zdravotní stav potom, co mi ho zhoršil jiný lékař a z nevědomosti také já sama. Je příjemný, starostlivý a hlídá zdravotní stav pacientů, jeho zdravotní sestřička také. Děkuji jim.

Vynikající lékař

Velmi schopný lékař!

Profesionální.

Sympatický, ochotný lékař. Lidský přístup. Doporučuji.

N

doporučuju,je velmi ochotny a vi co ma dělat. Proste lékař na svém mistě

D

znam pana doktora už leta,hodnoceni předešle pacienky se mi zda nesolidní a nelibi se mi,pokud nevi, proč se objednava,tak by měla vědět ,že v odb. amb. se muže jen ten den ošetřit určity počet lidí, vic pojišt. nehradi.-bohužel. A že to časově nevyjde, nenadavejme. Vždyt jdeme k lekaři, ne do obchodu !!!! Přeji p. lekaři hodne hodnych pacientů. Sloby je mezi nami moc !!!! To mi věřte !

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti