Tomáš Šoustek, gynekolog Albrechtice

MUDr. Tomáš Šoustek

Uložit

Gynekolog Více

45 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Obecní 714, Albrechtice
Praktický lékař gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ž
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem si přišla pro radu, zda zákrok, který mi chtěl provést můj stávající doktor má smysl a jak jsem čekala potvrdil, že ne a už jsem u něj zůstala. Jsem velmi spokojená s jeho přístupem i léčbou. Antibiotika předepisuje pokud je potřebujete a ne protože ho to baví. Nesetkala jsem se s tak důkladnými testy a zájmem řešit můj zdravotní stav. :o)


Z
Ověřeny pacient

antibiotika antibiotika antibiotika!!!!! kteroukoli kamarádku, která k MUDR Šoustkovi chodí potkám, ve stejnou dobu bere stejná antibiotika! Ano věřím tomu, že MUDR Šoustek, je výborný lékař, ale!!!!!!! zdá se, že víc než pacientky ho zajímají provize z antibiotik! Za poslední rok, jsem brala snad půl roku antibiotika. Mám toho dost! Odcházím!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

jsem naprosto spokojena s lecbou i pristupem.velice lidskylekar.. nekdy az puntickar................


K
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem přišla v září s problémem - neustále krvácení ... místo léčby do mne neustále rval antibiotika od září do prosince cca 9 balení a rval je i do přítele 3 balení ... když se nic nelepšilo, tak při jeho slovech, že i bakterie chce žít, neboť jí stvořil bůh jsem spadla pod stůl ... možná má pan doktor super vybavení, ale antibiotika miluje. Díky jeho přístupu jsem skončila v nemocnici se silnou bolesti břicha - antibiotiky mi zničil vše dobré v těle... poté jsem ihned odešla jinam, kde mi byla upravena diagnóza na PCOS a nález na čípku ... i když má pan doktor super ordinaci, tak neznamená, že s vybavením umí pracovat... pro mne nikdy více ...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Chodím k Dr. Šoustkovi cca rok a jsem nadmíru spokojená. Líbí se mi jeho odlišný přístup od ostatních gynekologů, komplexní pohled na věc, detailní vyšetření.......Do dvou měsíců po léčbě a návštěvách u něj jsem otěhotněla :-)


V
Ověřeny pacient

Musím říct že jsem s panem doktorem spokojená. Podařilo se mu mi pomoct s problémy se kterými si jiní nevěděly rady a proto mi stanovovali nesmyslné diagnozy. Přitom stačilo udělat důkladnější testy :-)
Pomohl mi s dlouholetým výtokem, křečemi a bolestmi při styku.
DOPORUČUJI


L
Ověřeny pacient

Dobrý den,

přestoupila jsem k panu doktorovi asi před měsícem a musím souhlasit, je to opravdu VELMI DOBRÝ lékař. Vše ženě vysvětlí tak, ať tomu rozumí, diagnostika, léčba, další kroky...jedním slovem supr! A sestřička pohodová, milá, člověk se tam cítí opravdu jako doma :) Všem jen doporučuji, jsem ráda že jsem Vás našla a přešla právě k vám! Mockrát za všechno tímto děkuji.


M
Ověřeny pacient

Velmi dobrý lékař,jak přístupem i vysvětlením zdravotního stavu a k tomu velmi milá sestřička.Jsem nadmíru spokojená .


A
Ověřeny pacient

Nejlepší gynekolog, nic neodbývá a problémy vyřeší, ne jako jiní...


S
Ověřeny pacient

Perfektní přístup, skvělý lékař..rok jsem navstevovala lékaře,podle ktereho jsem byla naprosto zdravá,když jsem přestoupila k panu doktorovi Šoustkovi, nestačila jsem se divit co předchozí pan doktor vsechno přehledl.
Nehledě na vyšetření,které jsem vůbec netušila, že se při běžných vyšetřeních dělají..musím dát zkrátka- velmi dobrý


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti