Doc. MUDr. Tomáš Skřička,csc

Chirurg Více

Letovice, Brno 2 adresa

25 názor

Adresy (2)

Nemocnice Milosrdných bratří Letovice
Pod Klášterem 17, Letovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

25 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: NCA-KEPHAS, s.r.o. Jiný

pan doktor je kapacita, o tom zadna a samotna lecba byla bez problemu...

politicky se nejspis neshodneme, to by taky nevadilo (i kdyz si prednasku mohl odpustit), ale kdyz vam jeho jmenem zacne volat telemarketing ze mate podporit jeho oblibeneho politickeho kandidata, asi jsme prekrocili hranici pripustneho.

A
Ověřený profil
Umístění: NCA-KEPHAS, s.r.o. Jiný

Co se týče odbornosti, nelze proti docentovi nic namítnout. Ale tolik obrázků Stalina (strůjce jedné z největších genocid!) v ordinaci mě opravdu šokovalo. Nepřipadala jsem si tam zrovna extra bezpečně když si lékař na lednici dává magnetky se světovými diktátory a tyranizátory.

Ověřený profil

K panu doktoru můžu říct jen to, že je velice profesionalni, laskavý, mily, pratelsky, kvalifikovany odborník. Je to člověk na pravém místě !!! Preji mu jen Vsechno Dobré, Lucie Koukalova


J
Ověřený profil

U pána docenta som sa liečil so svojimi dlhodobejším problémami. Návštevy som sa spočiatku obával avšak ľudský a milý prístup pána docenta mi veľmi pomohol. Samotný zákrok bol takmer bezbolestný a po týždni som bol už úplne v poriadku. V prípade ak hľadáte odborníka s ľudským prístupom, tak pána docenta určite odporúčam.


P
Ověřený profil

Profesionál ve svém oboru, opakovaně mi pomohl, spolehlivá důkladná práce i kontroly. Pan doktor mě navíc naprosto uchvátil svojí vstřícností, přátelstvím, pozitivním přístupem... Člověk je potom ozdraven jak na těle, tak i na duši :-)


Č
Ověřený profil

Naprosto výborný operatér, srdečně děkuji svému panu MUDr. Čejkovi, že mi ho doporučil.
Měla jsem operované střevo-zhoubný nádor. Náslehovala chemoterapie a doufám, je tomu 9 roků
jsem stále pod kontrolou a je mi dobře.


Všichni, kteří neradi chodíte k lékaři a máte obavy z nepopulárních zákroků, je pro Vás pan doktor Skřička skvělou volbou. S tak perfektním přístupem a stejně precizně odvedenou prací jsem se ještě nesetkal. Mohu všem vřele doporučit jeho návštěvu a rád se pod toto hodnocení podepíši.
Spokojený pacient
Neděla Miroslav


Již podruhé v relativně krátké době velice děkuji panu docentovi za vstřícný a lidský přístup k pacientovi, za perfektně provedený operační zákrok a těším se na brzké uzdravení mého muže. Ještě jednou díky. Jste super!!!! Bradová


Pod vedením pana docenta jsen na Bakešově chirurgii pracovala i já, asi 4 roky. Musím potvrdit názor, že byl pro všechny zaměstnance světýlkem, zázemím i jistotou.
Každý den přicházel na pracoviště s dobrou náladou a tu rozséval nejen v našem pracovním kolektivu, ale i mezi pacienty. Dodnes nechápu z jakého důvodu z naší nemocnice odcházeli lékaři, vždyť pan docent kolegy odborníky uznával. Pěkný vztah měl i ke zdravotním sestrám, jeho komunikace byla na vysoké úrovni. Dokázal nám nalít elán do žil, uznával naši těžkou práci. A protože několikrát prošel těžkým životním obdobím, přeji mu ze srdce do nové životní etapy už jen to dobré. Všem jeho dalším novým kolegům přeji, aby byl opět tím světýlkem.....Iva Bandy


Pana Skřičku jsem po zpackaném zákroku v Bohunické FN vyhledal kvůli doporučení několika jeho kolegů i kvůli velice kladným ohlasům na tomto webu. Operace , kterou mi naordinoval mne teprve čeká a nemohu proto hodnotit jak dobrý chirurg je , ale již při prvním kontaktu na mne zapůsobil svým vystupováním a zájmem o mne jako pacienta. Podařilo se mu ve mně vykřesat malou jiskřičku důvěry v doktory ( což je po mých předešlých zkušenostech velice obtížné a zároveň záslužné). Operace se bojím a nejsem zrovna přehnaným optimistou. Zároveň ale věřím , že pokud to má někdo dobře udělat , tak je to tenhle člověk - určitě vám tu všem dám vědět jak jsem dopadl :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu