Tomáš Skřička,csc, chirurg Letovice

NCA-KEPHAS, s.r.o.

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

K panu doktoru můžu říct jen to, že je velice profesionalni, laskavý, mily, pratelsky, kvalifikovany odborník. Je to člověk na pravém místě !!! Preji mu jen Vsechno Dobré, Lucie Koukalova

U pána docenta som sa liečil so svojimi dlhodobejším problémami. Návštevy som sa spočiatku obával avšak ľudský a milý prístup pána docenta mi veľmi pomohol. Samotný zákrok bol takmer bezbolestný a po týždni som bol už úplne v poriadku. V prípade ak hľadáte odborníka s ľudským prístupom, tak pána docenta určite odporúčam.

Profesionál ve svém oboru, opakovaně mi pomohl, spolehlivá důkladná práce i kontroly. Pan doktor mě navíc naprosto uchvátil svojí vstřícností, přátelstvím, pozitivním přístupem... Člověk je potom ozdraven jak na těle, tak i na duši :-)

Č

Naprosto výborný operatér, srdečně děkuji svému panu MUDr. Čejkovi, že mi ho doporučil.
Měla jsem operované střevo-zhoubný nádor. Náslehovala chemoterapie a doufám, je tomu 9 roků
jsem stále pod kontrolou a je mi dobře.

Všichni, kteří neradi chodíte k lékaři a máte obavy z nepopulárních zákroků, je pro Vás pan doktor Skřička skvělou volbou. S tak perfektním přístupem a stejně precizně odvedenou prací jsem se ještě nesetkal. Mohu všem vřele doporučit jeho návštěvu a rád se pod toto hodnocení podepíši.
Spokojený pacient
Neděla Miroslav

Již podruhé v relativně krátké době velice děkuji panu docentovi za vstřícný a lidský přístup k pacientovi, za perfektně provedený operační zákrok a těším se na brzké uzdravení mého muže. Ještě jednou díky. Jste super!!!! Bradová

Pod vedením pana docenta jsen na Bakešově chirurgii pracovala i já, asi 4 roky. Musím potvrdit názor, že byl pro všechny zaměstnance světýlkem, zázemím i jistotou.
Každý den přicházel na pracoviště s dobrou náladou a tu rozséval nejen v našem pracovním kolektivu, ale i mezi pacienty. Dodnes nechápu z jakého důvodu z naší nemocnice odcházeli lékaři, vždyť pan docent kolegy odborníky uznával. Pěkný vztah měl i ke zdravotním sestrám, jeho komunikace byla na vysoké úrovni. Dokázal nám nalít elán do žil, uznával naši těžkou práci. A protože několikrát prošel těžkým životním obdobím, přeji mu ze srdce do nové životní etapy už jen to dobré. Všem jeho dalším novým kolegům přeji, aby byl opět tím světýlkem.....Iva Bandy

Pana Skřičku jsem po zpackaném zákroku v Bohunické FN vyhledal kvůli doporučení několika jeho kolegů i kvůli velice kladným ohlasům na tomto webu. Operace , kterou mi naordinoval mne teprve čeká a nemohu proto hodnotit jak dobrý chirurg je , ale již při prvním kontaktu na mne zapůsobil svým vystupováním a zájmem o mne jako pacienta. Podařilo se mu ve mně vykřesat malou jiskřičku důvěry v doktory ( což je po mých předešlých zkušenostech velice obtížné a zároveň záslužné). Operace se bojím a nejsem zrovna přehnaným optimistou. Zároveň ale věřím , že pokud to má někdo dobře udělat , tak je to tenhle člověk - určitě vám tu všem dám vědět jak jsem dopadl :-)

pan doktor se mi věnoval i když asi neměl moc času.jsem mladá a dokázal mi pomoct ,uklidnit mě a tak.moc mu děkuji ,je to PAN NEJLEPŠÍ DOKOTR.a ještě k tomu sympatický ,nic nezanedbá.

Děkuji panu docentovi za operaci, kterou provedl mému 78 letému tatínkovi.Jeho šetrným přístupem byl tatínek ušetřen radikální operace s umělým vývodem střeva.Je bez potíží, zdráv a spokojen. Lidský přístup, který je velkým pozitivem pana docenta je další nepominutelnou devizou - a co si budeme povídat - v našem zdravotnictví zřidkakdy viděnou. Ještě jednou velké díky. Bradová