Tomáš Mráz, fyzioterapeut Plzeň

přijímá nové pacienty

Fyzioterapeut Více

88 objednaných návštěv během 30 dní

Hotovost, Bankovní převod

TERAPIE NENÍ HRAZENA ZE SYSTÉMU VEŘEJNÉHO ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ fyzioterapeut s praxí na rehabilitaci neurochirurgického oddělení Fakultní nemocnic...

• Degenerativní onemocnění páteře
  • Bolest zad
  • Asymetrie těla

Ukončené školy

• SZŠ a VZŠ zdravotnická Plzeň

• rehabilitační a fyzikální medicína

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

800 Kč

od 450 kč

800 Kč

Ostatní služby

od 800 kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. fyzioterapie

Syn byl z přístupu a vysvětlení nadšení.Ocenil hlavně smysl pro humor.Uz teď se těší na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. fyzioterapie

Byla to první návštěva u fyzioterapeuta, takže nemám srovnání, ale pan Tomáš Mráz je velmi empatický, mám pro něj jen slova chvály.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. fyzioterapie

Přístup pana Mráze byl velmi sympatický a empatický.
Navšívila jsem ho po několikadenní silné bolesti nohy. Nedokážu přesněji popsat jeho vyšetření, a následné praktiky, ale opravdu mi pomohl. Závěrem použil tejp a poradil mi cviky, které by mně měly pomoci - a ty pomohly. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Fyzioterapie refluxní choroby GERD/NERD

Úžasný přístup k pacientovi, velmi dobré a srozumitelné vysvětlení problému s radou, co dělat pro zlepšení. Již hodně dlouho jsem se nesetkala s takovým chováním. Ráda přijdu znovu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. fyzioterapie

Byla jsem na prvni a urcite ne posledni navsteve a musim rict, ze jsem nadsena, protoze jsem se jeste nesetkala s fyzioterapeutem, ktery by mi behem prvni navstevy tolik pomohl a ulevil. Za me je to nejlepsi fyzioterapeut, ktereho znam. Nejen, ze pomuze a poradi, ale navic vse skvele vysvetli, je empaticky a lidsky, coz je v dnesni dobe vzacnost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. fyzioterapie

Navštívila jsem Tomáše Mráze na doporučení. Po první návštěvě mám příjemný pocit z přístupu i znalostí. Cvičení jednoduché a názorně předvedené.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. fyzioterapie

Přišla jsem s problémem. P. Mráz mi srozumitelně vysvětlil příčinu a zadal několik jednoduchých cviku. Pravidelně cvičím a pociťují změnu k lepšímu. Začínají se mi na těle objevovat linie, které jsem nikdy neměla.

Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. fyzioterapie

Již po první návštěva fyzioterapeuta jsem byl nadmíru spokojen s profesionálním přístupem vysvětlení příčiny problémů. A rad , ukázky cviků které mi, dá se říct téměř okamžitě pomohli. Pan mráz rozumí své práci A mohu ho všem s klidným svědomím jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. fyzioterapie

Z mé první návštěvy mám velmi dobrý pocit, oceňuji vysvětlení problému, vstřícnost, odbornost a přátelský přístup. Dostala jsem několik jednoduchých cviků a rad, které věřím, že pomohou. Děkuji !

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. fyzioterapie

Mám opravdu problémy a cením si každou snahu pomoci.Pan Mráz má svědomity přístup a a nezůstává u jednoho nápadu, ale zkouší, co pomůže nejlépe. Děkuji

• Degenerativní onemocnění páteře
  • Bolest zad