Hotovost, Bankovní převod

Kontrola • 450 Kč

Korekce ploché nohy +2 Více

Tejpování • od 200 kč

Vstupní vyšetření • od 800 kč

TERAPIE NENÍ HRAZENA ZE SYSTÉMU VEŘEJNÉHO ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ fyzioterapeut s praxí na rehabilitaci neurochirurgického oddělení Fakultní nemocnic...

• Degenerativní onemocnění páteře

od 200 kč

Vstupní vyšetření

od 800 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Kontrola

Tomáš Mráz najde způsob jak cvičením zlepšit kvalitu vašeho života, skvělá péče! Nezahrne vás množstvím cviků, které si nezapamatujete přesně, ale dá vám dva, abyste opravdu věděli co cvičit, 100% spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Kontrola

Pan Mráz je komunikativní, vše vysvětlí, poradí a ukáže cvičení, snaží se pomoci a to, co říká, dává smysl, je vidět, že se svému oboru věnuje rád a je v něm odborníkem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Vstupní vyšetření

Zatím jsme s dcerou byli na vstupní prohlídce, věříme, ze ji léčba pomůže, zatím skvělý přístup a snaha řešení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. korekce ploché nohy

Osobní přístup, skvělá diagnostika a rozumné řešení. Byla to naše první návštěva a rozhodně ne poslední.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Vstupní vyšetření

Absolvovala jsem první návštěvu, mám z ní příjemný pocit, věřím, že při doporučených cvičeních dojde ke zlepšení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Fyzioterapie Reflux

Našel důvod bolesti beder, vybral a vysvětlil cviky. Po měsíci a půl cvičení jsem přišel na kontrolu. Částečně jsem se zlepšil, tak jsme cviky vyměnili a za měsíc a půl by mělo být všechno v pohodě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Vstupní vyšetření

Super jednání a skvěle znalosti. Jednalo se o první návštěvu ale rozhodně mám pocit že Tomáš vi co dělá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Kontrola

Zatím nejlepší na hooodně dlouhou dobu :) Perfektní a milý přístup :)
Těším se na další kontrolu, zatím budu makat doma :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Vstupní vyšetření

Tomáše můžu jenom doporučit. Skvělý profesionální přístup. Tomáš je vstřícný, vyslechne váš problém. Vyšetření problémů je podrobné a stejně tak vysvětlení problémů a doporučení jak vše řešit je vysvětleno srozumitelně a do podrobností.

Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Vstupní vyšetření

Specialista zde u jména není jen pojmem! Tomáš má velmi profesionální, odborný a přesto příjemný přístup k pacientovi. Preferuje přímou práci s pacientem a jeho fyzickou schránkou a ne práci od počítače a obecné rady, jak je dnes dost moderní. Velmi rychle pochopí a objeví problém pohybového aparátu, vše velmi dobře a trpělivě vysvětlí i takovému rejpalovi jako jsem já a následně navrhne léčbu a směr jakým je nutné se ubírat. Po stránce léčebné nelze nic vytknout. Jediný mínus je snad absence čekárny, ale vzhledem k přesnému dodržení objednaného termínu asi není ani potřeba.

• Degenerativní onemocnění páteře
  • Bolest zad