Tomáš Mráz

verifiedCreated with Sketch.

Fyzioterapeut přijímá nové pacienty

57 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 31 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

TERAPIE NENÍ HRAZENA ZE SYSTÉMU VEŘEJNÉHO ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ fyzioterapeut s praxí na rehabilitaci neurochirurgického oddělení Fakultní nemocnice v Plzni FN Plzeň detašované… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • KINEOS fyziocentrum s.r.o.

alej Svobody 56
    323 00 Plzeň, plzeňský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod

Služby

Tejpování od 200 kč
    Vstupní vyšetření od 600 kč
    Individuálně vyráběné stélky formthotics od 2 000 kč
    Korekce deformací končetin
    Fyzioterapie po artroskopických operacích kotníku,..
    Korekce ploché nohy
    Stav po artroskopii kolena
    Léčba bolestí zad
    Komplexní péče po artroskopických operacích ramenního kloubu
    Fyzioterapie od 400 kč
    Kontrola od 400 kč
    Běžný termín
    Terapie weak links v konceptu neurac na přístroji redcord
    Artroskopie ramene
    Diagnostika weak links v konceptu neurac
    Stav poartroskopii kyčelního kloubu
    Měkké i mobilizační techniky

Hodnocení pacientů

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o.

S panem Mrázem mám jen skvělé zkušenosti. Pomohl mi s problémem přetrvávajícím 15 let. Je milý, je vidět, že ho jeho práce baví a zajímá.

• B
    Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o.Služby: Bolest na hrudi

Asi 2 roky jsem neustále bojoval s bolestmi na hrudníku, které střídavě byli lepší a horší. Na internetu jsem se objednal k panu Mrázovi, který si mě vyslechl, prohlédl záda a konstatoval, že mám "vyhozené" žebro. Ukázal mě cviky, které bych mám denně cvičit, první 3 dny to bylo horší a pak najednou bolest zmizela. Občas k němu chodím s různýma bolístkama a vždy pomůže a hlavně poradí co dělat a cvičit dále jako prevence, což je neocenitelné. (např. na to žebro mě preventivně kromě cvičení velice zabral i na jeho doporučení blackroll). Neříkám,že je vše v naprostém pořádku, ale vím, že když je to špatné, že se mám kam obrátit. Vřele pana Mráze doporučuji za jeho přístup a profesionalitu Jo a také pokec :-)

Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o.Služby: Potíže s hrudní páteří

Jsem naprosto spokojená s formou objednání, přístupem i s vyšetřením.
    Pan Mráz mi uvolnil ztuhlé svaly okolo páteře, odblokoval obratle a doporučil cvičení. Již po pár dnech došlo k výraznému zlepšení:-)

Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o.Služby: Vstupní vyšetření

Působil milým dojmem a zájmem, zjišťoval historii problému...po první návštěvě jsem dostal i rady na cviky, jak si pomoct od tenisového lokte, které jsme zkoušeli hned na místě...

• L
    Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o.Služby: Vstupní vyšetření

Konečně mi někdo poradil, jak správně cvičit bolavá záda a žebra. Není nad to navštívit takového odborníka, profíka a milého chlapa.

• B
    Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o.Služby: Vstupní vyšetření

Příjemné přijetí, příjemné prostředí. Poradil cvičení. Ihned po vyzkoušení cvičení a chvilky fyzioterapie změna hybnosti ramene :-)

• L
    Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o.Služby: Kontrola

Manžel byl u pana Mráze se zablokováním žeber. Problém mezitím během objednací doby téměř odezněl, takže sel spíš pro jistotu, na prověření stavu a pro radu. Všeho se mu dostalo, byl spokojen.

• T
    Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o.Služby: Vstupní vyšetření

Pomohl a po půl roce bolestí a špatné chůze jsem nyní bez problémů a opět mohu aktivně sportovat :) Děkuji

• K
    Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o.Služby: Vstupní vyšetření

Moje první zkušenost s fyzioterapií a jsem ráda, že jsem zvolila právě pana Mráze. Ví co dělá, umí vše vysvětlit, baví ho to co dělá a už po vstupním vyšetření vím, že jsem konečně na dobré cestě a cítím úlevu. Hlavně teda na duši, že se konečně začíná něco dít po všech těch bezvýsledných návštěvách ortopedie, záda zatím bolí jak mrcha jak se po letech vrátily kosti tam kam patří.

• J
    Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o.Služby: Vstupní vyšetření

Sympatický odporník. Předností je vstupní prohlídka. Ta je podrobnější, než je zvykem. Poradí, pomůže, Předepíše účinné cviky.
    Pro mne je podstatné i dodržování termínu návštěvy. Zde zbytečně nesedíte v čekárně. Vida, že to jde i ve zdravotnictví. Jiným zařízením dávám za vzor. Delší objednací lhůty tedy nejsou divem.

Zkušenosti a dovednosti

• TERAPIE NENÍ HRAZENA ZE SYSTÉMU VEŘEJNÉHO ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ

FN Plzeň detašované pracoviště RHC odd. na odděleních 2003 – 2009:
    Neurochirurgie A, B, oborový JIP
    Neurologie A, B, iktová jednotka Neu kliniky
    Ortopedie A (aloplastiky), B (traumatologie), jednodenní ortopedie
    Chirurgie E
    Ambulantní a lůžkový provoz RHC oddělení
    KINEOS fyziocentrum s.r.o. 2009 – dosud

Spolupráce s klinikou FyzioP
    akreditovaným pracovištěm MZ ČR pro vzdělání a výzkum ve fyzioterapii 2012 – dosud

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Ukončené školy

• SZŠ a VZŠ zdravotnická Plzeň