alej Svobody 56, Plzeň
KINEOS fyziocentrum s.r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost, Bankovní převod
725 86.....

Tejpování (od 200 kč)

Fyzioterapie (od 400 kč)

Vstupní vyšetření (od 600 kč) + 16 Více

Kontrola (od 400 kč)

Individuálně vyráběné stélky formthotics (od 2 000 kč)

Tejpování

TERAPIE NENÍ HRAZENA ZE SYSTÉMU VEŘEJNÉHO ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ fyzioterapeut s praxí na rehabilitaci neurochirurgického oddělení Fakultní nemocnic...

• onemocnění páteře
  • bolest zad
  • pooperační stavy

Ukončené školy

• SZŠ a VZŠ zdravotnická Plzeň

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Vstupní vyšetření

Skvelý fyzioterapeut. Urobil diagnostiku, povedal riešenia, vysvetlil možné príčiny... Ako človek je veľmi pozitívny, komunikatívny a vtipný. Spokojnosť ☺️

Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Fyzio po zlomenině ruky v lokti

Naprosto skvělý přístup k 11 letému synovi. Již po jedné návštěvě, jsou vidět pokroky. Mohu jen doporučit.

Tomáš Mráz

Děkuji za hodnocení, budu se nadále snažit :). TM

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Vstupní vyšetření

Byl jsem velmi spokojen. Dobrá spolupráce i ochota popsat můj problém. Přijdu opět na konzultaci. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Kontrola po TEP

Jako vždy a tradičně,velmi empatický,s max.snahou pomoci řešit zdravotní problém,s příjemnou komunikativností i v oblasti mezilidských vztahů,prostě v žádném případě k opravdu komplexnímu hodnocení ta možnost jen pěti hvězdiček nestačí. Doporučuji každému,komu záleží na tom,aby byl opravdu mobilní po všech stránkách co se tělesné schránky týče. Super člověk!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Kontrola

První dojem je dobrý, pan Mráz mi v průběhu vyšetření vše vysvětloval.
Uvidíme jestli se nám společnými silami podaří odstranit, nebo alespoň zmírnit rok trvající bolest v bederní oblasti.

Po měsíci jsem byl na kontrole, došlo ke znatelnému zlepšení stavu. Za mě veliká spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Vstupní vyšetření

Vstuoní vyšetření bylo výborné. Jak zjištěním, tak i výbornou analýzou a názornými cviky, jak bude třeba návyky odstranit a tím i vzniklé bolesti. Super návštěva

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. korekce ploché nohy

Rychlé, jasné a profesionální vyšetření. Dozvěděli jsme se diagnozu a navrhované reseni situace, profesionalni přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. vysetreni / konzultace

Mam s panem Mrazem dlouhodobe dobre zkusenosti ( jen diky nemu muzu dal bez omezeni sportovat ) a proto jsem nevahal ani kdyz si zacala stezovat ma dcera na bolest v zadech . Je s nim velice dobra komunikace . Nekritizuje , nehodnoti a kdyz uz , tak s usmevem a nadhledem , neni arogantni . Snazi se nejen pomoci od bolesti , ale ceho si cenim nejvice , i resit duvody proc telo nefunguje tak jak ma a doporucuje cviceni , ktere mi vzdy sedelo . Obcas nerozumim , kdyz mluvi latinsky , ale na pozadani umi vse prelozit tak aby to bylo pochopitelne . Jedinou nevyhodou je doba objednani . Drive jsem k nemu mohl prijit do 2-3 dnu , ale ted uz ma plno i na mesic dopredu . To je ale asi problem kazdeho , kdo dela svou praci dobre .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Vstupní vyšetření

Spokojenost. Takhle by měla návštěva odborníka vypadat, pan doktor vysvětlil vše, názorně ukázal, nakreslil. Poradil cviky...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Vstupní vyšetření

Po první návštěvě se mně p. Mráz zdá být solidní a věřím, že pomůže mým bolavým zádům. Opravdu chci věřit.

Kontrola

Vstupní vyšetření

od 600 kč

od 600 kč

Diagnostika weak links v konceptu neurac

Korekce ploché nohy

Funkční trénink

Artroskopie ramene

Stav po artroskopii kolena

Stav poartroskopii kyčelního kloubu

Cena není uvedená

Fyzioterapie po artroskopických operacích kotníku,..

Individuálně vyráběné stélky formthotics

od 200 kč

od 200 kč

Korekce deformací končetin

Cena není uvedená

Terapie weak links v konceptu neurac na přístroji redcord

Fyzioterapie

od 400 kč

Komplexní péče po artroskopických operacích ramenního kloubu

Běžný termín

Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Fyzio po zlomenině ruky v lokti

Tomáš Mráz

Děkuji za hodnocení, budu se nadále snažit :). TM

C

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Kontrola po TEP

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Kontrola

První dojem je dobrý, pan Mráz mi v průběhu vyšetření vše vysvětloval.

• onemocnění páteře
  • bolest zad
  • pooperační stavy

Ukončené školy

• SZŠ a VZŠ zdravotnická Plzeň

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Fotografie