alej Svobody 56, Plzeň
KINEOS fyziocentrum s.r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

Vstupní vyšetření • od 800 kč +16 Více

Kontrola • od 450 kč

Individuálně vyráběné stélky formthotics • od 2 000 kč

Tejpování

TERAPIE NENÍ HRAZENA ZE SYSTÉMU VEŘEJNÉHO ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ fyzioterapeut s praxí na rehabilitaci neurochirurgického oddělení Fakultní nemocnic...

• degenerativní onemocnění páteře
  • bolest zad
  • pooperační stavy

Ukončené školy

• SZŠ a VZŠ zdravotnická Plzeň

Fotografie

Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Silná bolest u lopatky

Pan Mráz mi pomohl od silné bolesti, která mě trápila 2 týdny. Při minulé návštěve mě zbavil bolesti kyčle, bolela mě 2 roky, nepomohly ani obstřiky a teď o ní nevím.

Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Kontrola

Vyšetří, zvolí postup, popíše princip a na kontrole zhodnotí. Problémy ustoupily, vše funguje.
Lidský, příjemný přístup, sympatické chování, dodržení časového harmonogramu.
Celkově jsem jako klient velmi spokojen.

Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Vstupní vyšetření

Skvelý fyzioterapeut. Urobil diagnostiku, povedal riešenia, vysvetlil možné príčiny... Ako človek je veľmi pozitívny, komunikatívny a vtipný. Spokojnosť ☺️

Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Fyzio po zlomenině ruky v lokti

Naprosto skvělý přístup k 11 letému synovi. Již po jedné návštěvě, jsou vidět pokroky. Mohu jen doporučit.

Tomáš Mráz

Děkuji za hodnocení, budu se nadále snažit :). TM

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Vstupní vyšetření

Byl jsem velmi spokojen. Dobrá spolupráce i ochota popsat můj problém. Přijdu opět na konzultaci. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Kontrola po TEP

Jako vždy a tradičně,velmi empatický,s max.snahou pomoci řešit zdravotní problém,s příjemnou komunikativností i v oblasti mezilidských vztahů,prostě v žádném případě k opravdu komplexnímu hodnocení ta možnost jen pěti hvězdiček nestačí. Doporučuji každému,komu záleží na tom,aby byl opravdu mobilní po všech stránkách co se tělesné schránky týče. Super člověk!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Kontrola

První dojem je dobrý, pan Mráz mi v průběhu vyšetření vše vysvětloval.
Uvidíme jestli se nám společnými silami podaří odstranit, nebo alespoň zmírnit rok trvající bolest v bederní oblasti.

Po měsíci jsem byl na kontrole, došlo ke znatelnému zlepšení stavu. Za mě veliká spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Vstupní vyšetření

Vstuoní vyšetření bylo výborné. Jak zjištěním, tak i výbornou analýzou a názornými cviky, jak bude třeba návyky odstranit a tím i vzniklé bolesti. Super návštěva

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. korekce ploché nohy

Rychlé, jasné a profesionální vyšetření. Dozvěděli jsme se diagnozu a navrhované reseni situace, profesionalni přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. vysetreni / konzultace

Mam s panem Mrazem dlouhodobe dobre zkusenosti ( jen diky nemu muzu dal bez omezeni sportovat ) a proto jsem nevahal ani kdyz si zacala stezovat ma dcera na bolest v zadech . Je s nim velice dobra komunikace . Nekritizuje , nehodnoti a kdyz uz , tak s usmevem a nadhledem , neni arogantni . Snazi se nejen pomoci od bolesti , ale ceho si cenim nejvice , i resit duvody proc telo nefunguje tak jak ma a doporucuje cviceni , ktere mi vzdy sedelo . Obcas nerozumim , kdyz mluvi latinsky , ale na pozadani umi vse prelozit tak aby to bylo pochopitelne . Jedinou nevyhodou je doba objednani . Drive jsem k nemu mohl prijit do 2-3 dnu , ale ted uz ma plno i na mesic dopredu . To je ale asi problem kazdeho , kdo dela svou praci dobre .

Tejpování

Funkční trénink

Běžný termín

Korekce deformací končetin

KINEOS fyziocentrum s.r.o.

Terapie weak links v konceptu neurac na přístroji redcord

KINEOS fyziocentrum s.r.o.

Fyzioterapie po artroskopických operacích kotníku,..

Artroskopie ramene

Korekce ploché nohy

KINEOS fyziocentrum s.r.o.

Diagnostika weak links v konceptu neurac

Stav po artroskopii kolena

Stav poartroskopii kyčelního kloubu

Léčba bolestí zad

Měkké i mobilizační techniky

KINEOS fyziocentrum s.r.o.

Komplexní péče po artroskopických operacích ramenního kloubu

Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Silná bolest u lopatky

Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Kontrola

Lidský, příjemný přístup, sympatické chování, dodržení časového harmonogramu.
Celkově jsem jako klient velmi spokojen.

Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Vstupní vyšetření

Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Fyzio po zlomenině ruky v lokti

Tomáš Mráz

Děkuji za hodnocení, budu se nadále snažit :). TM

C

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Kontrola po TEP

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Kontrola

První dojem je dobrý, pan Mráz mi v průběhu vyšetření vše vysvětloval.

• degenerativní onemocnění páteře
  • bolest zad
  • pooperační stavy

Ukončené školy

• SZŠ a VZŠ zdravotnická Plzeň

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína
  • fyzioterapeut

Stáže