Další dostupný termín:

Kontrola • 450 Kč

Korekce ploché nohy

Tejpování • od 200 kč +1 Více

Vstupní vyšetření • od 800 kč

TERAPIE NENÍ HRAZENA ZE SYSTÉMU VEŘEJNÉHO ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ fyzioterapeut s praxí na rehabilitaci neurochirurgického oddělení Fakultní nemocnic...

• degenerativní onemocnění páteře

od 200 kč

Vstupní vyšetření

od 800 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Vstupní vyšetření

Výborný přístup, vřele všem doporučuji, uvidíme jake budou výsledky po dalších návštěvách a domácích cvičeních

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Vstupní vyšetření

Po první návštěvě jsem velmi spokojena. P. Mráz je velmi zkušený, příjemný, empatický fyzioterapeut, který mi vše vysvětlil, ukázal, má velkou snahu pomoci, odnesla jsem si domů doporučení na několik jednoduchých cviků a dostatečnou motivaci k tomu, abych je pravidelně prováděla. Velmi si cením ochoty i způsobu komunikace. Ráda se vrátím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Vstupní vyšetření

Pana Mráze určitě doporučuji. Skvělý přístup, příjemné vystupování, ochota pomoci, snaha najít řešení. Vše mi podrobné vysvětlil, ukázal a doporučil cviky, protahování, posilování. Jsem velmi spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Kontrola

Perfektní domluva a okamžitá pomoc. Přizpůsobení se mým potřebám a požadavkům. Doporučuji všem, kteří to se sebou myslí vážně, protože dostanou jednoduché rady a návody, které fungují. Jen se jich stačí držet :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o.

Absolutní spokojenost vřele pana Mráze doporučuji. Byl jsem na druhé návštěvě a nemám absolutně žádnou výtku. Rád budu navštěvovat pana Mráze i nadále a věřím že mě dá do pořádku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o.

Profesionální jednání, vše vysvětleno, seznámení s daným problémem, ukázka cviků na zlepšení, těším se na další spolupráci.

Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. bolesti zad

Velmi dobrý lékař, který zná svou práci. Rychle našel můj problém a vyřešil ho. Poradím všem svým přátelům a známým.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Plohy nohy dcery

Jsem moc spokojená pan doktor smohl udelat za 2 měsíce to co druhý doktory nemohly za 5 let. Děkuji vám moc.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o.

První návštěva byla přínosem. Příjemný přístup a skvělá komunikace, prostě vše k mé spokojenosti. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o.

Proste OK: funkcni system objednavani, dodrzeni objednaneho casu, zajem terapeuta o problem, jednoduse vylozena teorie, predvedeno prakticke cviceni vc. vyzkouseni napravnych cviku...spokojenost.

• degenerativní onemocnění páteře
  • bolest zad