Tomáš Mráz, fyzioterapeut Plzeň

přijímá nové pacienty

Fyzioterapeut Více

60 objednaných návštěv během 30 dní

Hotovost, Bankovní převod

TERAPIE NENÍ HRAZENA ZE SYSTÉMU VEŘEJNÉHO ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ fyzioterapeut s praxí na rehabilitaci neurochirurgického oddělení Fakultní nemocnic...

• Degenerativní onemocnění páteře
  • Bolest zad
  • Asymetrie těla

Ukončené školy

• SZŠ a VZŠ zdravotnická Plzeň

• rehabilitační a fyzikální medicína
  • fyzioterapeut

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

800 Kč

od 450 kč

1 000 Kč

Ostatní služby

od 1 000 kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocenturm s.r.o. fyzioterapie

Návštěva proběhla skvěle. Líbí se mi jak přístup, tak vysvětlení. Cviky, které pan Mráz doporučil pomáhají (pokud je člověk opravdu cvičí). Takže za mne naprostá spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocenturm s.r.o. fyzioterapie

Velice děkuji za profesionální,vstřícný a příjemný přístup. Těším se na další návštěvu. Vřele doporučuji všem kdo potřebují péči fyzioterapeuta.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocenturm s.r.o. fyzioterapie

V důsledku sedavého zaměstnání jsem začala mít bolesti křížové a bederní páteře, které vyústily v opakující se, velmi bolestivé, blokace SI kloubu. Nepomohly rehabilitace, ani jiné metody. Po půl roce docházení k panu Mrázovi a pravidelném cvičení doporučených jednoduchých cviků se můj stav velmi výrazně zlepšil a obtíže téměř vymizely. Pan Mráz mi opravdu pomohl, moc děkuji a ráda doporučuji.

Umístění: KINEOS fyziocenturm s.r.o. DĚTI - Podologie/podiatrie

Přístup a odbornost pana Mráze pomáhá mým dětem řešit problémy (vpadlé kotníky, skolióza zad) aktivním cvičením a ne jen dát dětem do bot vložky a říci jim ať chodí rovně jako to udělali mnozí ortopedi a fyzioterapeuti, které jsme navštěvovali před ním. Moc děkujeme!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocenturm s.r.o. fyzioterapie

Pan Tomáš Mráz je odborníkem na svém místě. Nález z CT vyšetření mi detailně a srozumitelně popsal, včetně vysvětlení příčiny problému. Poradil mi jaký pohyb je pro mě vhodný, jakého se naopak vyvarovat a doporučil cviky. Jeho přístup je velmi lidský a empatický s velkou snahou pomoci. Již po prvním cvičení cítím úlevu od bolesti. Co je ovšem pro mě nejdůležitější, že jsem díky jeho optimistickému přístupu, od něj odcházela s nadějí, že se vše zlepší. A jak víme naděje umírá poslední. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocenturm s.r.o. fyzioterapie

Syn byl z přístupu a vysvětlení nadšení.Ocenil hlavně smysl pro humor.Uz teď se těší na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocenturm s.r.o. fyzioterapie

Byla to první návštěva u fyzioterapeuta, takže nemám srovnání, ale pan Tomáš Mráz je velmi empatický, mám pro něj jen slova chvály.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocenturm s.r.o. fyzioterapie

Přístup pana Mráze byl velmi sympatický a empatický.
Navšívila jsem ho po několikadenní silné bolesti nohy. Nedokážu přesněji popsat jeho vyšetření, a následné praktiky, ale opravdu mi pomohl. Závěrem použil tejp a poradil mi cviky, které by mně měly pomoci - a ty pomohly. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocenturm s.r.o. Fyzioterapie refluxní choroby GERD/NERD

Úžasný přístup k pacientovi, velmi dobré a srozumitelné vysvětlení problému s radou, co dělat pro zlepšení. Již hodně dlouho jsem se nesetkala s takovým chováním. Ráda přijdu znovu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocenturm s.r.o. fyzioterapie

Byla jsem na prvni a urcite ne posledni navsteve a musim rict, ze jsem nadsena, protoze jsem se jeste nesetkala s fyzioterapeutem, ktery by mi behem prvni navstevy tolik pomohl a ulevil. Za me je to nejlepsi fyzioterapeut, ktereho znam. Nejen, ze pomuze a poradi, ale navic vse skvele vysvetli, je empaticky a lidsky, coz je v dnesni dobe vzacnost.

• Degenerativní onemocnění páteře
  • Bolest zad