Další dostupný termín:

Kontrola • 450 Kč

Korekce ploché nohy

Tejpování • od 200 kč +1 Více

Vstupní vyšetření • 800 Kč

TERAPIE NENÍ HRAZENA ZE SYSTÉMU VEŘEJNÉHO ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ fyzioterapeut s praxí na rehabilitaci neurochirurgického oddělení Fakultní nemocnic...

• degenerativní onemocnění páteře

od 200 kč

Vstupní vyšetření

800 Kč

KINEOS fyziocentrum s.r.o.

Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. bolesti zad

Velmi dobrý lékař, který zná svou práci. Rychle našel můj problém a vyřešil ho. Poradím všem svým přátelům a známým.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Plohy nohy dcery

Jsem moc spokojená pan doktor smohl udelat za 2 měsíce to co druhý doktory nemohly za 5 let. Děkuji vám moc.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o.

První návštěva byla přínosem. Příjemný přístup a skvělá komunikace, prostě vše k mé spokojenosti. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o.

Proste OK: funkcni system objednavani, dodrzeni objednaneho casu, zajem terapeuta o problem, jednoduse vylozena teorie, predvedeno prakticke cviceni vc. vyzkouseni napravnych cviku...spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Bolest ramene, zamrzle rameno, impigement syndrom, nespravna hybnost lopatky

Pan Mraz se mi venoval na 100%, provedl diagnozu, vse vysvetlil (a ukazal na ilustraci v knize), stanovil pricinu i zpusob reseni, provedl protahovani a PIR (pri nemz jsem citil okamzitou ulevu), ukazal a vysvetlil cviky, komunikoval, byl citlivy a prijemny. Zatim jsem zcela spokojeny. Dekuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Dlouhodobě bolesti beder

Vstřícnost, sranda a vysvětlení problémů. Vysvětlení cvičení. Domluvená další návštěva. Věřím, že léčba zabere.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Bolest zad

Byla jsem maximálně spokojená přístupem,chováním a tím,že jsem cítila ,že má pan Mráz zájem mě opravdu pomoci.diky Krejcarová Marta

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Bederní páteř - bolest.

Dnešní návštěvu v KINEOS fyziocentrum s.r.o. hodnotím velice kladně. Pan Tomáš Mráz je výborný profesionál.

Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Bolest

Super přístup,skvělý terapeut na svém místě ???? Dobra domluva na termínu objednání.Dobra dostupnost místa.

Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Bolest krční páteře CC syndrom

Pan Tomáš Mráz je velice znalý terapeut, všechny cviky vysvětlí a chce moc pomoct,je to terapeut na svém místě, ale i my se musíme snažit, prostě doma cvičit a cvičit a porazit nemoc...já mu moc věřím a děkují.... 100% doporučuji...G

• degenerativní onemocnění páteře
  • bolest zad
  • pooperační stavy

Ukončené školy

• SZŠ a VZŠ zdravotnická Plzeň

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína
  • fyzioterapeut

Stáže