Tomáš Mráz, fyzioterapeut Plzeň

přijímá nové pacienty

Fyzioterapeut Více

64 objednaných návštěv během 30 dní

Hotovost, Bankovní převod

TERAPIE NENÍ HRAZENA ZE SYSTÉMU VEŘEJNÉHO ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ fyzioterapeut s praxí na rehabilitaci neurochirurgického oddělení Fakultní nemocnic...

• Degenerativní onemocnění páteře
  • Bolest zad
  • Asymetrie těla

Ukončené školy

• SZŠ a VZŠ zdravotnická Plzeň

• rehabilitační a fyzikální medicína

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

800 Kč

800 Kč

od 450 kč

Ostatní služby

od 800 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. fyzioterapie

Z mé první návštěvy mám velmi dobrý pocit, oceňuji vysvětlení problému, vstřícnost, odbornost a přátelský přístup. Dostala jsem několik jednoduchých cviků a rad, které věřím, že pomohou. Děkuji !

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. fyzioterapie

Mám opravdu problémy a cením si každou snahu pomoci.Pan Mráz má svědomity přístup a a nezůstává u jednoho nápadu, ale zkouší, co pomůže nejlépe. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. fyzioterapie

Jako vzdy perfektni. Vysvetleni problemu ukazka cvice i plus nejake novinky a dobry pokec. Dekuji. J.H.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. DĚTI - Podologie/podiatrie

Byla jsem velmi spokojená s první návštěvou u pana Mráze, vše odborně vysvětlil . Můj 3 letý syn byl nadšený..

Navstevu fyzioterapeuta jsem využila poprvne. A určitě se těším na další termín. Dnes velmi oceňuji odbornost, ochotu a dobře rady. Dekuji :-)

Tomáš Mráz

Děkuji budu se snažit i nadále :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. fyzioterapie

Přátelský, příjemný, komunikativní a profesionální přístup. Skvělá diagnostika a detailní vysvětlení příčiny problémů, doporučí vhodné cviky a názorně ukáže. Za mě jen 100% spokojenost. Vřele doporučuji všem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. fyzioterapie

Nemohu hodnotit byla to moje první návštěva. Čekám na další a doufám že mi to alespoň troch uleví od bolesti

O

Velmi pozorný a profesionální lékař. Podrobně jsem to popsal. Ukázal mi, co mám dělat.Vstřícný postoj. Určitě doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. DOSPĚLÍ - Podologie/podiatrie

Super přístup, vysvětlení problému, ukázky správnosti cvičení. Chodím pravidelně, vidím na sobě zlepšení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. fyzioterapie

K p. Tomášovi Mrázovi chodím již skoro rok. S jeho službami jsem velice spokojená. Jsem moc ráda, že jsem našla konečně odborníka, který mi opravdu pomáhá. Naučil mě cviky na krční páteř s kterou mám potíže a které mi pomáhají překonávat bolesti. Je to nejen velký odborník, ale také člověk s velkým srdcem na kterého se mohu spolehnout. Vždy se snaží pomoci a vyřešit daný problém. Mohu jen doporučit. Děkuji. L.V.

• Degenerativní onemocnění páteře
  • Bolest zad