Tomáš Mráz, fyzioterapeut Plzeň

přijímá nové pacienty

Fyzioterapeut Více

62 objednaných návštěv během 30 dní

Hotovost, Bankovní převod

TERAPIE NENÍ HRAZENA ZE SYSTÉMU VEŘEJNÉHO ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ fyzioterapeut s praxí na rehabilitaci neurochirurgického oddělení Fakultní nemocnic...

• Degenerativní onemocnění páteře
  • Bolest zad
  • Asymetrie těla

Ukončené školy

• SZŠ a VZŠ zdravotnická Plzeň

• rehabilitační a fyzikální medicína
  • fyzioterapeut

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

800 Kč

od 450 kč

1 000 Kč

Ostatní služby

od 1 000 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocenturm s.r.o. fyzioterapie

Naprostá spokojenost,podrobné vysvětlení řešení problému.Není co vytknout.Nebojím se p. Tomáše vřele doporučit svým známým.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocenturm s.r.o. DĚTI - Podologie/podiatrie

Doporučuji. Vše pěkně a stručně vysvětleno žádné přehlcování informací. Doporučil cviky které jsou snadno k zapamatování. Moc děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocenturm s.r.o. fyzioterapie

Skvělý přístup. Vše podrobně a srozumitelně vysvětlí, hledá příčiny bolesti a nad nikým nezlomí hůl. Nabídne rozumné řešení, které funguje – rychle. Nevyžaduje zbytečně další návštěvy. Sympatický fyzioterapeut s lidským pochopením a smyslem pro humor, profesionál každým coulem. Mohu jedině doporučit.

První návštěva a velká spokojenost, léčba nás nadchla, dcera spokojena, skvělý přístup a rozumné vysvětlení

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocenturm s.r.o. fyzioterapie

Návštěva proběhla skvěle. Líbí se mi jak přístup, tak vysvětlení. Cviky, které pan Mráz doporučil pomáhají (pokud je člověk opravdu cvičí). Takže za mne naprostá spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocenturm s.r.o. fyzioterapie

Velice děkuji za profesionální,vstřícný a příjemný přístup. Těším se na další návštěvu. Vřele doporučuji všem kdo potřebují péči fyzioterapeuta.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocenturm s.r.o. fyzioterapie

V důsledku sedavého zaměstnání jsem začala mít bolesti křížové a bederní páteře, které vyústily v opakující se, velmi bolestivé, blokace SI kloubu. Nepomohly rehabilitace, ani jiné metody. Po půl roce docházení k panu Mrázovi a pravidelném cvičení doporučených jednoduchých cviků se můj stav velmi výrazně zlepšil a obtíže téměř vymizely. Pan Mráz mi opravdu pomohl, moc děkuji a ráda doporučuji.

Umístění: KINEOS fyziocenturm s.r.o. DĚTI - Podologie/podiatrie

Přístup a odbornost pana Mráze pomáhá mým dětem řešit problémy (vpadlé kotníky, skolióza zad) aktivním cvičením a ne jen dát dětem do bot vložky a říci jim ať chodí rovně jako to udělali mnozí ortopedi a fyzioterapeuti, které jsme navštěvovali před ním. Moc děkujeme!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocenturm s.r.o. fyzioterapie

Pan Tomáš Mráz je odborníkem na svém místě. Nález z CT vyšetření mi detailně a srozumitelně popsal, včetně vysvětlení příčiny problému. Poradil mi jaký pohyb je pro mě vhodný, jakého se naopak vyvarovat a doporučil cviky. Jeho přístup je velmi lidský a empatický s velkou snahou pomoci. Již po prvním cvičení cítím úlevu od bolesti. Co je ovšem pro mě nejdůležitější, že jsem díky jeho optimistickému přístupu, od něj odcházela s nadějí, že se vše zlepší. A jak víme naděje umírá poslední. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocenturm s.r.o. fyzioterapie

Syn byl z přístupu a vysvětlení nadšení.Ocenil hlavně smysl pro humor.Uz teď se těší na další návštěvu.

• Degenerativní onemocnění páteře
  • Bolest zad