Tomáš Mráz, fyzioterapeut Plzeň

Tomáš Mráz verifiedCreated with Sketch.

Fyzioterapeut přijímá nové pacienty

68 objednaných návštěv během 30 dní

Adres

alej Svobody 56, Plzeň
KINEOS fyziocentrum s.r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost, Bankovní převod
725 86.....

Tejpování (od 200 kč)

Fyzioterapie (od 400 kč)

Vstupní vyšetření (od 600 kč) + 16 Více

Kontrola (od 400 kč)

Individuálně vyráběné stélky formthotics (od 2 000 kč)

Tejpování

TERAPIE NENÍ HRAZENA ZE SYSTÉMU VEŘEJNÉHO ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ fyzioterapeut s praxí na rehabilitaci neurochirurgického oddělení Fakultní nemocnic...

• onemocnění páteře
  • bolest zad
  • pooperační stavy

Ukončené školy

• SZŠ a VZŠ zdravotnická Plzeň

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. vysetreni / konzultace

Mam s panem Mrazem dlouhodobe dobre zkusenosti ( jen diky nemu muzu dal bez omezeni sportovat ) a proto jsem nevahal ani kdyz si zacala stezovat ma dcera na bolest v zadech . Je s nim velice dobra komunikace . Nekritizuje , nehodnoti a kdyz uz , tak s usmevem a nadhledem , neni arogantni . Snazi se nejen pomoci od bolesti , ale ceho si cenim nejvice , i resit duvody proc telo nefunguje tak jak ma a doporucuje cviceni , ktere mi vzdy sedelo . Obcas nerozumim , kdyz mluvi latinsky , ale na pozadani umi vse prelozit tak aby to bylo pochopitelne . Jedinou nevyhodou je doba objednani . Drive jsem k nemu mohl prijit do 2-3 dnu , ale ted uz ma plno i na mesic dopredu . To je ale asi problem kazdeho , kdo dela svou praci dobre .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Vstupní vyšetření

Spokojenost. Takhle by měla návštěva odborníka vypadat, pan doktor vysvětlil vše, názorně ukázal, nakreslil. Poradil cviky...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Vstupní vyšetření

Po první návštěvě se mně p. Mráz zdá být solidní a věřím, že pomůže mým bolavým zádům. Opravdu chci věřit.

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Kontrola

Parada, byli rady, byl pokec, vtipky, byla ukazka cviceni, ktery me dost znicilo.. Pred pul rokem mi moc pomohl, postil sem operaci ramene a zacal si rovnat telo..

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Pretočenè žebro

Mela jsem pretocene zebro asi 4 mesice po padu,pravda nikam jsem nesla,jen znamy fyzioterapeut to zkousel napravit,ale neuspesne. Pak jsem se objednala k panu Mrazovi,protoze me to obtezovalo a bolelo. Po prvni navsteve jsem citila hned ulevu,je to zkuseny odbornik,ktery vi,co ma delat. Pomoci hmatu me uvolnil,nasadil tejpy a ukazal cviceni. Jsem zdravotni sestra,odhadnu kdo je dobry a kdo ne,proto pana Mraze opravdu doporucuju,protoze se na Vas nevykasle a hlavne ma skvely pristup a usmev na tvari.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o.

S panem Mrázem mám jen skvělé zkušenosti. Pomohl mi s problémem přetrvávajícím 15 let. Je milý, je vidět, že ho jeho práce baví a zajímá.

Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Bolest na hrudi

Asi 2 roky jsem neustále bojoval s bolestmi na hrudníku, které střídavě byli lepší a horší. Na internetu jsem se objednal k panu Mrázovi, který si mě vyslechl, prohlédl záda a konstatoval, že mám "vyhozené" žebro. Ukázal mě cviky, které bych mám denně cvičit, první 3 dny to bylo horší a pak najednou bolest zmizela. Občas k němu chodím s různýma bolístkama a vždy pomůže a hlavně poradí co dělat a cvičit dále jako prevence, což je neocenitelné. (např. na to žebro mě preventivně kromě cvičení velice zabral i na jeho doporučení blackroll). Neříkám,že je vše v naprostém pořádku, ale vím, že když je to špatné, že se mám kam obrátit. Vřele pana Mráze doporučuji za jeho přístup a profesionalitu Jo a také pokec :-)

Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Potíže s hrudní páteří

Jsem naprosto spokojená s formou objednání, přístupem i s vyšetřením.
Pan Mráz mi uvolnil ztuhlé svaly okolo páteře, odblokoval obratle a doporučil cvičení. Již po pár dnech došlo k výraznému zlepšení:-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Vstupní vyšetření

Působil milým dojmem a zájmem, zjišťoval historii problému...po první návštěvě jsem dostal i rady na cviky, jak si pomoct od tenisového lokte, které jsme zkoušeli hned na místě...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Vstupní vyšetření

Konečně mi někdo poradil, jak správně cvičit bolavá záda a žebra. Není nad to navštívit takového odborníka, profíka a milého chlapa.

Kontrola

Vstupní vyšetření

od 600 kč

od 600 kč

Diagnostika weak links v konceptu neurac

Korekce ploché nohy

Funkční trénink

Artroskopie ramene

Stav po artroskopii kolena

Stav poartroskopii kyčelního kloubu

Cena není uvedená

Fyzioterapie po artroskopických operacích kotníku,..

Individuálně vyráběné stélky formthotics

od 200 kč

od 200 kč

Korekce deformací končetin

Cena není uvedená

Terapie weak links v konceptu neurac na přístroji redcord

Fyzioterapie

od 400 kč

Komplexní péče po artroskopických operacích ramenního kloubu

Běžný termín

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Kontrola

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Pretočenè žebro

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o.

Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Bolest na hrudi

Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o. Potíže s hrudní páteří

Jsem naprosto spokojená s formou objednání, přístupem i s vyšetřením.

• onemocnění páteře
  • bolest zad
  • pooperační stavy

Ukončené školy

• SZŠ a VZŠ zdravotnická Plzeň

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Fotografie