Tomáš Mráz , DiS.

Fyzioterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 64 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

TERAPIE NENÍ HRAZENA ZE SYSTÉMU VEŘEJNÉHO ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ fyzioterapeut s praxí na rehabilitaci neurochirurgického oddělení Fakultní nemocnice v Plzni FN Plzeň detašované… Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • KINEOS fyziocentrum s.r.o. Combined ShapeCreated with Sketch.

alej Svobody 56
    32-300 Plzeň, plzeňský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod

Služby

Tejpování od 200 kč
    Fyzioterapie od 400 kč
    Vstupní vyšetření od 500 kč
    Podiatrie od 400 kč
    Běžný termín
    Terapie weak links v konceptu neurac na přístroji redcord
    Artroskopie ramene
    Diagnostika weak links v konceptu neurac
    Stav poartroskopii kyčelního kloubu
    Individuálně vyráběné stélky formthotics
    Komplexní péče po artroskopických operacích ramenního kloubu
    Rehabilitace od 400 kč
    Kontrola od 300 kč
    Vstupní vyšetření od 600 kč
    Kontrola od 400 kč
    Korekce deformací končetin
    Fyzioterapie po artroskopických operacích kotníku,..
    Korekce ploché nohy

Neurochirurgie A, B, oborový JIP
    Neurologie A, B, iktová jednotka Neu kliniky
    Ortopedie A (aloplastiky), B (traumatologie), jednodenní ortopedie
    Chirurgie E
    Ambulantní a lůžkový provoz RHC oddělení
    KINEOS fyziocentrum s.r.o. 2009 – dosud

Spolupráce s klinikou FyzioP
    akreditovaným pracovištěm MZ ČR pro vzdělání a výzkum ve fyzioterapii 2012 – dosud

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Ukončené školy

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o.Služby: Kontrola

Manžel byl u pana Mráze se zablokováním žeber. Problém mezitím během objednací doby téměř odezněl, takže sel spíš pro jistotu, na prověření stavu a pro radu. Všeho se mu dostalo, byl spokojen.

Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o.Služby: Vstupní vyšetření

Pomohl a po půl roce bolestí a špatné chůze jsem nyní bez problémů a opět mohu aktivně sportovat :) Děkuji

Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o.Služby: Vstupní vyšetření

Moje první zkušenost s fyzioterapií a jsem ráda, že jsem zvolila právě pana Mráze. Ví co dělá, umí vše vysvětlit, baví ho to co dělá a už po vstupním vyšetření vím, že jsem konečně na dobré cestě a cítím úlevu. Hlavně teda na duši, že se konečně začíná něco dít po všech těch bezvýsledných návštěvách ortopedie, záda zatím bolí jak mrcha jak se po letech vrátily kosti tam kam patří.

• J
    Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o.Služby: Vstupní vyšetření

Sympatický odporník. Předností je vstupní prohlídka. Ta je podrobnější, než je zvykem. Poradí, pomůže, Předepíše účinné cviky.
    Pro mne je podstatné i dodržování termínu návštěvy. Zde zbytečně nesedíte v čekárně. Vida, že to jde i ve zdravotnictví. Jiným zařízením dávám za vzor. Delší objednací lhůty tedy nejsou divem.

Umístění: KINEOS fyziocentrum s.r.o.Služby: Vstupní vyšetření

Lidský přístup, vysvětlení možných příčin potíží, nemlží, mluví na rovinu a příjemným způsobem - to je shrnutí dojmů ze setkání s panem Tomášem, který mi dal naději, že se můj stav zlepší a díky spolupráci s ním zase najdu klid a zbavím se dlouholetých potíží.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor má velmi příjemné jednání a je to zajisté člověk na správném místě. Byla jsem u pana doktora poprvé a určitě ne naposled.

Tomáš Mráz2017-05-16

Dobrý den paní Durlínová, děkuji za milá slova, já Vás jen poopravím nejsem doktor, ale fyzioterpeut:).

• Vynikající odborník, empatický člověk s individuálním a profesionálním přístupem. Odborně poradí, zacílí na konkrétní problém, navrhne vhodné řešení. Nicméně pak už je to na každém z nás, jak intenzivně a poctivě se s našimi potížemi popereme. Po pár návštěvách (potíže se zády) jsem nyní po 3 letech pravidelného cvičení a obecného sportování naprosto spokojen se svým stavem. Jeho doporučení jsem si vzal k srdci a nyní nejsem téměř ničím limitován. Kéž by takový přístup měli všichni lékaři. Děkuji za cenné rady a vřele doporučuji se objednat (i kdyby mělo jít jen o preventivní prohlídku).

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi dobra komunikace, vsechno vysvetli, pratelsky pristup, prijemna atmosfera a hlavne: vysledky! Temer rok mne trapily bolesti zad, zrejme nasledek 20-ti let sezeni u pocitace. Masaze ani pravidelne cviceni nepomahaly. Diky diagnoze p.Mraze a presne cilenym cvikum, ktere mi poradil, jsem se jiz za par tydnu citil lepe. Po trech mesicich problem vyresen. Vrele doporucuji a moc dekuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mohu jen doporučit. I když jsem se špatně objednala p.Mráz byl velmi ochotný a doporučil mi cvičení které jsem prováděla přes víkend a opravdu se cítím dobře. Marodim se zády a Teda možná kompletně celé tělo mě neposlouchá tak jak má, měla jsem prášky.. opichy a už jsem byla unavená z té bolesti která mě provází po celých 24h a nic ne pomáhalo. Opravdu je to člověk na správném místě který hledá vaší bolest. Doporučuji je to milý a příjemný pan. Děkuji

• Po prvni navstevy citimse moc dobre ,cvicim cviky kteri doporucil pan Mraz.muzu yen doporucit .Velmi priyemni fizioterapeut.