Poliklinika

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Poliklinika

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Jiný

Po srovnání s jiným doktorem, který vše bagatelizoval, pan dr. Kubelka byl velmi ochotný

Umístění: Poliklinika Jiný

Vynikající doktor ve svém oboru. K pacientovi přistupuje s pokorou. Velice si ho vážím, vždy mě pomohl.

Umístění: Poliklinika

Nejlepší neurolog v Brně.Empaticky,vstřícný,vždy ochotný.Vrele doporučuji všem.I když se někdy čeká dlouho jelikož k p.doktorovi chodí hodně lidí vyplatí se pockat

Podle mé zkušenosti je pan doktor je příjemný a kompetentní lékař. Pacientovi naslouchá, dotazy zodpoví. Jsem opravdu spokojená.

Velice si pana doktora vážím,doporučuji.Vřelé chování,naslouchání,ochota.Kdo chce dobrého doktora tak tady je.

Musím ocenit velmi dobrý přístup pana doktora. Do čekárny jsem přišla až po 11.00 hodině, kdy bylo přede mnou 12 lidí a ordinační hodiny ten den byly jen do 12.00 hodin (pak následovala hodinová pauza na oběd). Pan doktor nepřestal ordinovat a já přišla na řadu 12.30, po mě ještě čekali další dva pacienti. Pravděpodobně ten den pauzu neměl nebo jenom velmi krátkou, protože další ordinační hodiny začínaly od 13.00 hodin. Navíc funguje bez sestry. To se jen tak nevidí ! Můžu jen doporučit.

Výborný pan doktor. Moc mi pomohl. Díky správné diagnostice a následné doporučené rehabilitaci mám po bolestech.