Adresa

Zubní ordinace
Sokolovská 1621, Sokolov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

23 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Velmi skvělý lékař, chodím k němu se svým postiženým synem který návštěvy lékařu velmi špatně snáší z duvodu jeho mentálního postižení, pan doktor je moc hodný, vstřícný, chápavý a vždy nám velice pomohl, přesto že to se synem není jednoduché, je to člověk na správném místě, sestřička je též skvělá, mám strach kam budem chodit až pan doktor pujde do duchodu, velice chválím a všem doporučuji a panu doktorovi děkujeme. Sismilichovi

J
Ověřený profil

Pak doktor je moc hodný,sympaták.Vždy mě vzal, když jsem měla bolesti a nemám u něj kartu.Jiná paní zubařka ve městě mě ani nevzala a měla jsem veliký bolesti,nevím tedy naco jsi platím zdravotní pojištěni.Doporučuji ho .Muj kamarád také k němu chodi na moje doporučení.opravdu fajn člověk i jako zubař.

K
Ověřený profil

Dr.Kratochvil je velmi dobrý doktor a sestřička je také milá....


Ověřený profil

Neznam lepsiho stomatologa jsem velmi spokojena vse vysvetli a setricka je taky moc hodna


Pan doktor Kratochvíl je prostě jednička. Vždy mi se vším poradil, je ohleduplný a nechá Vás vysvětlit a popsat Vaše obtíže. I trhání zubů bylo u něj bezbolestné - byl citlivý a moc hodný. Tak se má doktor chovat. Pane doktore jste na správném místě!!! Sestřička je moc hodná a ochotná.


K panu doktorovi chodím už léta, chodí tam i můj syn, nedokážu si představit co budu dělat až půjde do důchodu, mému synovi jsou teprve 4 roky a chodí tam velice rád i přesto, že už mu vrtal a stříhal jazykovu uzdičku.Je velice lidský a má skvělou sestřičku.K

...


J
Ověřený profil

O panu Kratochílovi se dá psát, že je dobrý stomatolog, ale jen do té doby, než začnete chodit k jinému a teprve poznáte, co a jak má probíhat. Z jeho strany jsem poznala neprofesionální přístup, ledabyle odvedenou práci a necitlivost. Jako vězeňský zubař by mohl být dobrý. Zaplaťpánbůh, že chodím jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

Moc se bojím chodit k zubaři a hlavně na vrtání tak bych se chtěla zeptat je mi teprv dvanáct let a chtěla bych se zeptat jestli si mám dát nechat inekci bojím se toho a mám velmi male kazy.Děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu