Prakt. lékař pro dospělé a internista
Havlíčkovo náměstí 51, Žirovnice

"Špatné zkušenosti. Kvalitní doktor je i ten, který uzná, že na něco nestačí a doporučí kolegu. Mám trvalé následky z neodborného zásahu."

NO , to se mi opravdu líbí.

kdákat a na veřejnosti kydat špínu na zdravotníky by Český národ opravdu uměl.
i u mě se "vyskytují" negativní hodnocení. "Myluju" anonymy, kteří se ani NEUMÍ PODEPSAT, ale hrají si na ukřivděné, poškozené chudáky...... Dr. Koudelku znám více než 10 let, sám jsem praktik kousek vedle. Konstatuji, že prasata píšou prasárny, a urazit nás může jenom inteligent. Promiňte mi mou povýšenost. Prošel jsem mnoho stránek - mnoha lékařů - a tam, kde jsem doufal najít negativní hodnocení, tam je ticho. U lékařů, kteří za něco stojí, je pravda hodně a hodně hodnocení pozitivních. Ale obdivuju ty primitivy, kteří - když všechna další hodnocení vidí, mají tu drzost SE NEPODEPSAT a kydat hnůj. Nojo. Na co mají, na to mají. A na nic víc.

SLUSNY CLOVEK A ODBORNIK.

Nejlepší lékař v našem okolí. Vždy ochotný a profesionální.

Vždy poradí a pomůže, bez výhrad doporučuji. A sestra je velice milá!

DOKTOR KOUDELKA JE CLOVEK KTERY MA LIDSKY pristup to ma bohuzel dost malo doktoru

Pan doktor je ochotný, obětavý,ale ojednávání pacientů je špatné, dlouhé čekání a jen kvůli receptům se objednávat je většinou zbytečné,čekárna je stále plná,dále nejasné vybírání poplatků,jednou se platí,jindy ne, a to za stejné situace,za měření tlaku???ap.Bylo by vhodné v čekárně vyvěsit za co se platí,většina pacientů v tom jasno nemá a sestry se bojí zeptat,ta zrovna nepůsobí moc příjemně.Měla by se nad sebou zamyslet.Docela se hřeší na situaci, že na tak malém městě,si lékaře vybírat nelze.A takovéto záležitost vrhají špatné světlo na lékaře, který je jinak příjemný a o pacienty se stará dle mého mínění vzorně.Věřím,že má kritika přispěje ke zlepšení stávajícího stavu věcí.

Dobrý,lidský lékař