Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Pravidelná kontrola

Hodně mě překvapil negativní komentář zde uvedený. Chodila jsem dlouho MUDr Kempnému staršímu, teď už tam bývá častěji jeho syn. Zatím jsem naštěstí neřešila žádný zdravotní problém, ale s chováním pana doktora jsem velmi spokojená, byla jsem mile překvapená. Návštěva gynekologa je přece jen citlivá věc, a citlivé a empatické chování je pro mně na tomto místě nutností. A pan doktor mě nezklamal.Je mi přes čtyřicet let. Děkuji za péči.

D
Ověřený profil

V životě by mně nenapadlo,aby napsala recenci na lékaře.To se tak píše restauracím,či na nějaký výrobek. Po dnešní návštěvě u lékaře jsem ale změnila názor. Dělám s lidma,proto moc dobře vím jak se člověk chovat a co si může dovolit říci.Na dnešní chování pana doktora Tomáše Kempného,ale nezapomenu do nejdelší smrti. S arogancí jakou se ke mně choval,jsem se nesetkala u žádného lékaře.Chyba pacienta je jedna věc(kterou si uvědomuje) a přístup lékaře je druhá věc.To aby jsem se v 45ti dozvěděla že jsem stará a prakticky je u mně bezpředmětné řešit otázku antikoncepce a pak nechat po sobě řvát jako po malém smradovi že hor.nitrodě.tělísko které u mně oběvil a velmi se podivoval že ho tam mám,když jsem mu jej nenahlásila že si jej nenechám vyndat,zacházel semnou jako s nějakým povlem.Bohužel jsem si hned nevzpomněla jak dlouho jej mám.Při pohledu do záznamu však zjistil že opravdu není třeba jej ještě vytahovat a omlouval se mi.Tak na tuhle omluvu Vám pane lékaři už z vysoka..... Tohle byla moje poslední návštěva u tohoto lékaře a zvažuji že odejdu i z celého Kempného s.r.o. a najdu si jiného lékaře,který nejedná s pacientem s takovou arogancí s jakou jsem se setkala.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

Já chodím k mladému MUDr. Tomáši Kempnému,synovi p.MUDr.Kempného a přidávám velice kladné hodnocení.Jsem už starší žena a vždy se ke mě p.doktor chová velice vstřícně a zodpovědně.Jsem ráda,že je to můj lékař.Sestry jsou příjemné a usměvavé.K tomuto kolektivu nemám jedinou výtku jen samou chválu...

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti