Stomatologická ordinace
T.G.M. 854/25, Karlovy Vary

Pece o chrup nadstandardni kvality, spickove vybavena ordinace. Prestoze jsme se odstehovali z KV, k panu doktorovi nelitujeme dojizdet 100km.

Nejlepší zubař. Od té doby, co ho navštěvuji, chodím k zubaři dokonce ráda. Pokud chcete kvalitu, je jasné, že si připlatíte. Ale výsledek stojí za to.

Pan Doktor Juránek je velmi šikovný. Nebudu jmenovat lékaře, kterým jsem vysvětlovala bolest, která mě neskutečně trápila . Jediný pan Doktor zjistil, že mám kus špatně vytrženého zubu v kosti!!!Manžel trpěl paradontózou a dnes lituje ,že se nedostal k panu Doktorovi dříve. Náhradní zuby má úžasné . Může cokoliv jíst, smát se .....Všichni píšete o ceně, ale pokud člověk dochází pravidelně na kontroly a hygienu nebudete muset platit ani jeden náhradní zub! Jsem ráda, že moje děti mají tak skvělou péči. Na kontroly je nemusím utěšovat, že je něco bude bolet. Myslím, že mi budou v budoucnu děkovat :-)
Jitka Pomahačová

Pan doktor odvádí opravdu kvalitní práci ... ALE
Kdysi mi našel 9 kazů při jedné prohlídce (trošku mne to překvapilo ale dobře) ... po 4 návštěvě, kdy mi opravil opravdu výborně 4 zuby ale za docela slušnou částku, jsem přešla k jinému lékaři. A ejhle - ani rengen neukázal zbývajících 5 kazů. ... co dodat. Nechci však tímto naprosto znevažovat jeho kvalitu.

Nejlepší zubař, ale hlavně je dobrý člověk. A to je pro mě důležité.

Cena odpovídá kvalitě. Příjemný zubařa opravdu i odborník.

vyzkoušela jsem více zubařu na karlovarském kraji. dr. juránek je dle mého názoru nejlepší, jeho přístup k práci je opravdu perfektní, výsledek mohu zaručit. já i moje rodina k němu chodíme a doporučila jsem i několik přátel. Shodujeme se že jsme na stoprocent spokojeni. A vysoká cena? Za perfektní práci ráda zaplatím. Jsou ale i takový zubaři, kteří si nechají zaplatit za mizernou práci. A nemyslím, že je doktor dražší než jiný. Pracuje s nejlepší technikou a materiál je dovoz ze svýcarska. takže je jasné že cena bude o trošičku vyžší. mohu jen doporučit

Po vyzkouseni nekolika stomatologu je dr. Juranek zatim ten nejlepsi, ke kteremu jsem chodil.

Vynikající odborník, maximálně se mi vždy věnuje a odvádí vždy skvělou práci. Cena naprosto odpovídá kvalitě a není dražší než někteří jeho kolegové.

Ano souhlasím tento lékař je velice drahý.Asi je i šikovný otázka je jak dlouho si ho ještě budeme moci dovolit.