Palackého 313, Fulnek
Ordinace pro gynekologii a porodnictví, léčba poruch plodnosti (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Antikoncepce

Běžný termín

Cvičení v těhotenství +12 Více

Diagnostické vyšetření

Dohled nad průběhem hojení po operaci

Genetické poradenství

Kompletní gynekologická a porodnická péče.

• gynekologická onemocnění

Lokální anestézie

Léčba všech gynekologických onemocnění

Preventivní prohlídky

Ordinace pro gynekologii a porodnictví, léčba poruch plodnosti

Provádění operačních výkonů v lůžkovém zařízení

Psychiatrická konzultace

Vedení těhotenství

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je velice ochotný a milý a je to odborník na pravém místě.Chodím k němu už hodně let a po přestěhování k němu jezdím nadále až 50 km.
Jeho zdravotní sestra je taky na pravém místě,hodná a ochotná. A oba Vám trpělivě odpoví na každý Váš dotaz.

Máme velmi dobré zkušenosti. Během několika let jsme se setkali s různými přístupy různých lékařů.
Pan doktor Jaroš je velmi profesionální, laskavý a hlavně lidský. Na prvním místě je u něho člověk, ne body nebo zisk. Svým klientům důvěřuje, úzce s nima spolupracuje a pozitivním přístupem podporuje.

Tomáš Jaroš je skvělý lékař, příjemný a ochotný kdykoli cokoli podrobně vysvětlit (možná jeden z důvodů dlouhého čekání).
Po celou dobu těhotenství se o mě staral špičkově a sestřičku musím také pochválit, je velmi milá a vstřícná.
Není při vyšetření hrubý, tak jak jsem to poznala u jiných lékařu, právě naopak.

Trošku mě zklamal jen při plánování CS prvního dítěte, kdy mi přislíbil, že zákrok provede, potom pořád neměl čas a když už bylo pozdě, musela jsem jezdit od čerta k ďáblu, protože ve všech porodnicích bylo plno.
Nakonec se sice omluvil, ale do dnes mi povídá, že jizvu bych od něj měla menší a níž, kdyby mě operoval on. Trošku mě tím zklamal, takže proto nehodnotím 100%

K panu doktorovi jsem chodila 5 let a odešla jsem od něj jen z důvodu odstěhování se do Čech. Podle mě je to velice dobrý lékař, milý sympatický a jistě odborník. Sestra je taky skvělá. Jediné, co mi vadilo, byly dlouhé čekací doby. Byly tam sice pokusy o objednání pacientek, ale jen některých a systém nefungoval. Možná už se to změnilo, ale pamatuju se i na 3hodinové čekání. Z kabinek opravdu bylo slyšet, co se děje v ordinaci, ale tato situace už se prý změnila. Pana doktora za sebe mohu jen a jen doporučit!

Píši sem už druhý příspěvěk. Z 99,9% zde čtu dobré hodnocení na pana doktora a všem musím dát za pravdu. Psala jsem zde asi před dvěma měsíci, že jsem zřejmě těhotná. Pan doktor mi těhotenství potvrdil, začínám nyní pomalu již 4. měsíc. Při návštěvě se zeptá, jak se cítím, jestli jsem třeba nekrvácela, něco mne nebolí. Při každé kontrole mi vytiskne z UTZ obrázky miminka. Mnoho známých a kamarádek mi řeklo, že jejich ženský lékař jim snímky dát odmítl a podobně. Jsem sice z Ostravy, ale k panu doktorovi dojíždím a dojíždět budu. Negativní příspěvky sem myslím nepatří a každá která je s panem doktorem stejně spokojená jako já mi dá určitě za pravdu. Kotalová

Také velmi doporučuji. Oproti mé předchozí lékařce je to nebetyčný rozdíl. Pan doktor i sestřička velmi příjemní, ochotní, profesionální, nemám co dodat. Prostředí také příjemné. Já jsem velmi ráda, že jsem k němu přešla.

Dnes jsem u pana doktora byla poprvé na doporučení mé švagrové. Můj bývalý gynekolog byl hrubý, nespolehlivý... Sestřička mě vlídně přijala, založila mi kartu, pan doktor mě vyšetřil, a protože jsem zřejmě těhotná, řekl co a jak, doporučil koupit Mamavit nebo nějaké vitamíny, na pozdrav mi podal ruku. Jsem z Ostravy ale budu k němu dojíždět. Připadá mi jako lékař na svém místě.

Moc sympatický a příjemný lékař, jsem docela stydlivá, ale u pana doktora se cítím dobře - všem doporučuji, opravdu profík

Byl to první hynekolog u kterého jsem byla, přešla jsem z důvodu změny bydliště k dvěma dalším ale opět se k němu vrátila! Sledoval celé mé těhotenství, vše vysvětlil, byl vždy citlivý a ochotný. Ze všech lékařů ke kterým chodím je ten nejlepší!

Hrozně ráda k němu chodím . Je úžasný a navíc se moc hezky usmívá.

Kompletní gynekologická a porodnická péče.

• gynekologická onemocnění
  • patologie těhotenství